Skoči na vsebino

10-th Sun Riders meeting - HVAR


Rude Boy

Priporočene objave

aha ! ene že nabirajo zaloge spanja, da bodo lahko potem non stop v akciji in na dobrih vibracijah ! :evilgrin: :OK:

Slabo spal :headbang: imel poplavo.... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je kdo ki štarta za Hvar v petek zjutraj in bi sprejel medse še enega motorista? Ker če ne morem it sam kot en pes, ker kolegi z obale imajo po večini motorje za šminkarijo in tak trip je prehud za večino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamp Jurjevac - u samom centru Starog Grada i smješten je 300 m od plaže. Plaža je od kamenih ploča veoma pogodnih za sunčanje. Gosti mogu koristiti sportske sadržaje , a to su: stolni tenis, mini golf, boćalište, rukometno, košarkaško i odbojkaško igralište te igralište za djecu. :OK:

01.jpg

P.S. Ovu strelicu nemojte gledati, nema veze s kampom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je kdo ki štarta za Hvar v petek zjutraj in bi sprejel medse še enega motorista? Ker če ne morem it sam kot en pes, ker kolegi z obale imajo po večini motorje za šminkarijo in tak trip je prehud za večino.

mi pičimo iz Šempetra (N.Gorica)med sedmo in osmo uro zjutri tko da če nas počakaš na Kozini mislim a nebi bil noben problem eden več v koloni :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi pičimo iz Šempetra (N.Gorica)med sedmo in osmo uro zjutri tko da če nas počakaš na Kozini mislim a nebi bil noben problem eden več v koloni :rolleyes:

a mi gremo skupi??? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno da boste kje spotoma srečali. Mene in mojo prikolco (dobesedno, burgman s prikolco hehe):) Sem pa res prepočasen, da bi šu s še kom, tako da se dol vidimo. :) Upam, da ujamem trajekt ob 14,30.

Srečno pot vsem in predvsem užitkov polno vožnjo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez 6 ur štart :headbang: , jaz pa še filter menjat, ketno mazat pa pakirat :headbang:

PS: nebo mi lahko :krneki:

glede na to, da boš imel ketn sprej sigurno s sabo te prosim, da ga posodiš mojmu prjatlu Zdrawcu ali kdor-koli, ki bo šel, da a naj vzame s sabo je prosu naš Zdrawko....... :whistle: :whistle:

UŽIVAJTE :whistle: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to, da boš imel ketn sprej sigurno s sabo te prosim, da ga posodiš mojmu prjatlu Zdrawcu ali kdor-koli, ki bo šel, da a naj vzame s sabo je prosu naš Zdrawko....... :whistle: :whistle:

pa laškega je zadosti dol? :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi pičimo iz Šempetra (N.Gorica)med sedmo in osmo uro zjutri tko da če nas počakaš na Kozini mislim a nebi bil noben problem eden več v koloni :rolleyes:

torej ju3 na kozini! javi mi približno kdaj ali pa mi zvrcni na gsm ko štartaste z solkana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem želim....

1. veliko :004

2. dobre :music2:

3. v omejeni količinah :drunk:

4. malo :SS

5. po polnoči :love1: in :smoke:

6. kratek :zzz:

7. zgodaj zjutraj zaradi trajekta :surrender:

predvsem pa ste vsi ki pridete srečno domov :hooray:

ps.: sam da ne bo čez 9m :K

:grupni: :grupni: :grupni: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja,da ne pozabim,mi smo bol izi riders,tko da ni nujno da ulovimo trajekt ob 14.00.magari kašen bot tudi pospešimo :whistle: :hmm:

e ben jaz nisem glih izi riders. Sem pa prilagodljiv :rolleyes: No če ne pa bom malo počakal ko me bo zamikalo božanje ovinkov :doze:

Važno da pridem celi na cilj in nazaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa laškega je zadosti dol? :beer1:

globoko upam, saj veš, da se potem nepopravljiva škoda dela, če ga ni, ker pač kaj drugega ne teče tako dol po Zdrawčevem grlu kot Laško.... :winkiss: :winkiss:

uživajte.... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cof! kaj pa rabš pakirat? ene štumfe gate vzem pa greeeemooooooooooo!

Popravljeno . Popravil jerryspringer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!