Skoči na vsebino

10-th Sun Riders meeting - HVAR


Rude Boy

Priporočene objave

Mi štartamo šele okrog 12h. Peljali se bomo po stari jadranski magistrali (Rijeka-Senj-Zadar-Šibenik-Split). Nekje vmes bomo prespali, jutri zjutraj oa ba trajekt za Hvar :worship: :worship:

Srečno pot vsem, se vidimo :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi štartamo šele okrog 12h. Peljali se bomo po stari jadranski magistrali (Rijeka-Senj-Zadar-Šibenik-Split). Nekje vmes bomo prespali, jutri zjutraj oa ba trajekt za Hvar :worship: :worship:

Srečno pot vsem, se vidimo :yea1: :yea1:

Vidim da si rijesio smjestaj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Operacija uspela :worship: bilo je super...

No tule ni videt, da bi kaj operiral, pacientka je še kar v cotah :hmm:

Upam, da maš tudi kaj boljšega za pokazat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tule ni videt, da bi kaj operiral, pacientka je še kar v cotah :hmm:

Upam, da maš tudi kaj boljšega za pokazat :hmm:

Tule sem bil preveč pijan :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda so se fantje pravkar izkrcali iz trajekta oz. so na poti proti domu in pijejo kavo v klubu!

:OK:

Čakamo slikce :worship:

Popravljeno . Popravil FEISTRITZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko bi začel kot lani: na začetku nam je veter potrgal dlani, ..... :whistle: a se je degustaciji hvarskega plavca, na vrat na nož pridružil arhivar & kletar Hoč, kljub temu da je zapeljal na trajekt 1 minuto pred odhodom ! :evilgrin:

in je dogajalo vse tri dni, samo moram najprej v v glavi, potem pa še v fotkiču vse pospraviti !

filozofi iščejo smisel življenja, ne vplivajo niti na datum sneženja, psihiatri duševno secirajo ljudi, če je kdo normalen se jim to noro zdi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa smo tud mi doma! polni lepih vtisov in prijetno utrujeni. blo je fajn :beer2: , toplo, polno znanih obrazov.

mare je pa tud fajn kavo skuhu u bistrci!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, je blo fajn, kolkr sma bla dol :grim (res da samo v petek)

najprej našel Motoristeka in kolega v izredno dobri (pivski) volji :beer2:

čez čas sta se pridružila še Pudla in Linza :worship: :worship: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

na susretu nato srečel še cel kup poznanih :whistle:

v soboto pa malo z butasto glavo :doze: na trajekt in domov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sta se pripravljala na škofov prihod in blagoslov v soboto :whistle:

Popravljeno . Popravil zlati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zborčič je biu super, družba in del ceste (sami dobri ovinkci) od karlobaga nižje pa fenomenalna. :worship: :worship: :worship:

.... le škoda da je tako hitro minilo....upam da bo tudi drugo leto dano, da gremo dol

mojmu srčku in lubici hondici hvala za lepo furo :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E ja Hvar je bi res fortissimo! :yea1: Glede na to da sem bil prvič in mi je ekipa s kiro sem potoval pravla koko je blo prejšnja leta, morem rečt da je blo letos res drugače!

No in ker sem bil nad Hvarom tolko navdušen :worship: sem se vrnil šele danes zvečer! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E ja Hvar je bi res fortissimo! :yea1: Glede na to da sem bil prvič in mi je ekipa s kiro sem potoval pravla koko je blo prejšnja leta, morem rečt da je blo letos res drugače!

No in ker sem bil nad Hvarom tolko navdušen :worship: sem se vrnil šele danes zvečer! :OK: :OK:

Nisi edini, ki se je vrnil danes:) Moj Burgi me je pred parimi minutami pripeljal domov. :worship: :worship: Kaj več in kaka šljikca mogoče jutri, ko se vsaj malo spočijem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kako mi je žal, da nisem šla z vami, sem danes dobila izčrpne informacije...........ja slovenski zbor na Hrvaškem.... :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja slovenski zbor na Hrvaškem.... :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

To je bila prava okupacija. Da li vam MUP sufinancira benzin za Hvar? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!