Skoči na vsebino

10-th Sun Riders meeting - HVAR


Rude Boy

Priporočene objave

:hmm: no ja preko noči in nekimi 17 stopinjami pri šanku še bo šlo, čez dan naj bi bilo za namakanje tudi zunanjih delov telesa ! kaj pravijo vremenarja za Hvar

V Liki je čez dan 12 ponoči 4

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a maš dolge gate ?

še Jurček je reku, da naj kar sama grem zmrzovat............ :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: presneto, pa tako sem si želela dol..... :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: no ja preko noči in nekimi 17 stopinjami pri šanku še bo šlo, čez dan naj bi bilo za namakanje tudi zunanjih delov telesa ! kaj pravijo vremenarja za Hvar

:slap: :slap: :hmm: :wacko: :wacko: škoda, no ja do petka se dajmo presenetiti :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še Jurček je reku, da naj kar sama grem zmrzovat............ :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: presneto, pa tako sem si želela dol..... :headbang: :headbang:

Verjetn je cel premražen že itaq, ker ma hladno babo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še Jurček je reku, da naj kar sama grem zmrzovat............ :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: presneto, pa tako sem si želela dol..... :headbang: :headbang:

toplotna izolacija v šotoru uspela, savna dela ! :rolleyes:

kaj zdaj cimra ? štrajkaš ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toplotna izolacija v šotoru uspela, savna dela ! :rolleyes:

kaj zdaj cimra ? štrajkaš ?

zanimivo, mene tako zebe že tle v službi, da me kar premetava............ :krneki: :krneki:

no sicer še ne vem, mogoče pa bom tvoja cimra...., kdaj že štartate........, če greste.....po 12 uri :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni,

če bi se odločili za trajekt ob 14.30 iz Splita in vaš start je iz Ljubljane, kdaj bi bil vaš čas odhoda?

vožnja bi bila cca od 0- 20 nad omejitvami.

(čudno vprašenje ampak vseeno provam)

lp d.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni,

če bi se odločili za trajekt ob 14.30 iz Splita in vaš start je iz Ljubljane, kdaj bi bil vaš čas odhoda?

vožnja bi bila cca od 0- 20 nad omejitvami.

(čudno vprašenje ampak vseeno provam)

lp d.

7h. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naša mini grupa (Moby,Petergsx,Darjo in še ker mandlc... :whistle: :naughty: ) ki se bo "pridružila predhodnici (Zoki,Miran...)katera je šla na pot že dns zjutraj štarta nocoj nekje med 23h in 0.00 uro ciljamo na trajekt ob 8.30 uri

Al se srečamo kje na poti al pa SE VIDEMO NA HVARU!!!

Mende je kar Windy dol.... tko da boju Ajduci kar po domače urezali... :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nnkar gowort ..... tude jaz sem zgleda tokrat trefnu "kvazi"loto u službi... komej komej je ratalo...in pole ko rata pa kalpa malo zataji kao.... :whistle: :whistle:

Ben ja Zoki ki je že dol je pravkar na sms sporoču 20°C in mal piha... :naughty: :naughty: :naughty:

Še madlo in bo "medlo" za prow...tja po 4 al 5 pivi :whistle: :whistle: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nnkar gowort ..... tude jaz sem zgleda tokrat trefnu "kvazi"loto u službi... komej komej je ratalo...in pole ko rata pa kalpa malo zataji kao.... :whistle: :whistle:

Ben ja Zoki ki je že dol je pravkar na sms sporoču 20°C in mal piha... :naughty: :naughty: :naughty:

Še madlo in bo "medlo" za prow...tja po 4 al 5 pivi :whistle: :whistle: :naughty: :naughty:

widet, nas je več takih :whistle:

jaz sm zdajle na enih 80 %, da zjutraj štartama z Fricom.....ker wreme se tudi dol izboljšuje :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uhaaa !

"Tovariši in tovarišice, ne se čudit, ne se bat, to so igre brez meja!"

jebiga ! bomo spet navijali ! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

widet, nas je več takih :whistle:

jaz sm zdajle na enih 80 %, da zjutraj štartama z Fricom.....ker wreme se tudi dol izboljšuje :rolleyes:

ma tudi mene ful daje................... :naughty: :whistle: :naughty: :whistle:

mi en kolega neki .govori, da jih je lani ful prezeblo, tako, da :naughty: :naughty: :naughty: ..........

je itak brez veze..........mraz, majhno...........natlačeno.............., kaj pa vem presneto......še tisti kanček upanja mi je pošel..... :unsure: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi en kolega neki .govori, da jih je lani ful prezeblo, tako, da :naughty: :naughty: :naughty: ..........

mene ni nič prezeblo lani :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!