Skoči na vsebino

Faaker See 2007


hammer

Priporočene objave

jjjjjjjjjjoooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjj kakšn mam jz kle okol bajte, sama železnina, ampak je pa tud neki cestnih varjant vidt :wub: :wub: :wub: pa še niso švoh desci teli mhmmmmm no pustmo to :blush:

uglavnem dogaja se na povno, grmenja je že po kranjski gori tok da glava boli, na fakr seeju ga je pa neomejeno, edin mot me k morm met skoz prst u luftu, da jih pozdravlam, čeprou eni so prefrajerski da bi odzdravl nazaj, al pa se jim ne da več, ne vem, no sj ni važn. kdor gre gor bo 100% uživau, tko da....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MRAZ :hmm:

Put'rček!!! :yes: :P

-------------------------------------

Še nekrat gremo spat...

...pa bomo spet ustali!!!..... :yes: :naughty: :P :D

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se že vrnil................ v petek ni bilo veliko motorjev (glede na prejšnja leta)! Scena ista, kot vselej. Še vedno sem mnenja, da kljub veliki količini dragega kroma ni zadosti lepih deklet :naughty: ! Sem hotel kako sliko za vzorec prilepit pa jih ne morem s telefona snet, ker program nekaj štrika....žal!

V HG in Louisu je bila kar gužva. V HG imajo kar nekaj popustov (olje + filter) sem dobil za 63 EUR MOTUL 15 - 50 (polna cena 97 EUR :worship: Znižan je predvsem konfekcijski del ponudbe. Izlet lahko izkoristite za ugoden nakup - trgovini sta odprti tudi v soboto popoldne!

LP Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes zjutraj sem se zbudil okoli 8h pogledal skozi okno "megla mraz" in sem se najprej spomnil na te modele k so se zbudil v šotorih ,sam mel so verjeten srečo da niso bli šotori mokri zjutraj , k je bil na njih verjetno led.

Sam pa grem zdele na motor in mal pogledat Harlye na ene 2 pira mal u Louisa in nazaj.

Čaw lep dan vsem.

post-6886-1189245385_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil peter1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar priropotal domov, popapcal stročji fižol s krompirjem in domačimi ocvirki in se spravil h cumpoterju.

Startal ob 09:00 in se lagodno pripeljal do Korenskega sedla. Tam pa kolona in vse je stalo. Z Avstrijske strani prihajajo avtomobili in motorji, v Avstrijo pa **beni Avstrijci ne spuščajo. Meja je zaprta. Gruntamo, če gremo čez italijo s skupino Norvežanov, ki se vračajo z dopusta. Po pol ure Avstrijci le odprejo mejo in po polžje (obvezna kontrola dokumentov) se pricijazimo v demokracijo. Skok k Louisu po spalno vrečo (tisto ta malo za 29,90 znižana na 19,90€) in pohod na Faak. Na sredi poti policija zapre cesto in vrnemo se nazaj proti Beljaku. Tam se dobimo s ca. 30 Slovenjgrajčani in kake pol ure modrujemo kako priti na Faak. Pa se le odpravimo nazaj po isti poti in glej - cesta je sedaj odprta in gasa ... Parkiral sem na istam mestu kot vsako leto) ob 13. uri, se sprehodil po tržnici in malo zapravljal. Potem pa nazaj na motor in zlagoma proti Borovljam (prazna cesta), čez Ljubelj in ob 16. uri na kofetu pred Svetilnikom za Bežigradom.

Kolikokrat sem se že pridušal, da v tisto **beno gužvo ne grem več!!! :whistle:

Se vidimo tam zopet prihodnje leto :D

Popravljeno . Popravil Icy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če greš iz kr oz. lj konca bi blo boljše iti čez Ljubelj pa potem v Borovljah zaviješ levo in grez po cesti "pod gorami" in se pripelješ lepo do fakeer see-ja pa tudi z mojega konca imaš več variant do tja pridet. Seveda je pa najboljša varianta glede gužve iti med tednom oziroma prejšnji vikend.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil vceraj gor, :worship:

Noro noro noro :worship: :worship:

res lepo videt toliko motorjev na kupu, pa da se tako vozijo mimo in pocnejo "vragolije" skratka, nasldenje leto obvezno sotor pa za cel vikend gor, ker se pomoje zvecer (beri ponoci) dogaja se vec...

So pa baje ravno letos podpisali pogodbo se za naslednjih 5 let, ker sem nekje slisal da naj bi bil tole nasplosno zadnji faaaker see zbor...no temu ni tako, sem govoril z osebo ki je tam delala in je rekla da bo se naslednjih 5 let sigurno...

Lp,Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa smo doma :evilgrin:

Bil prvič in z eno besedo povedano NORO :worship: , edino vreme je malo kvarlo vzdušje.

Pa tudi napit se ga nisem mogo (pa ne zato ker bi ga tlko neso :whistle: )

Slike sledijo :naughty:

LP, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So pa baje ravno letos podpisali pogodbo se za naslednjih 5 let, ker sem nekje slisal da naj bi bil tole nasplosno zadnji faaaker see zbor...

Lp,Rock

Za 5 let nevem, bo pa zagotovo naslednje leto :OK:

post-3339-1189328024_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno sem mnenja, da kljub veliki količini dragega kroma ni zadosti lepih deklet :naughty: !

se popolnoma strijam z tabo.... O:-)

:wub:

post-10693-1189362643_thumb.jpg

pa še mal....

post-10693-1189362651_thumb.jpg

post-10693-1189362659_thumb.jpg

post-10693-1189362635_thumb.jpg

lp

aja blo fenomenalno.... :D

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opala tudi jest preživu hude napore... bilo je super (Itak je bomba v taki družbi kot smo bli).... Pizdarij za ta mesec je dovolj :kva2: Videlo se je veliko...

Miha Z. - Si ti smrčev ponoči??? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin: tud jst bil :naughty: noro zares noro :worship: klapa ta prava imel smo se špica ja še kakšen krat bo treba jit pogledat :worship: :naughty:

falcon46 kar se tiče smrčanja :unsure: je prihajalo z desne strani šotora tisti miha pa je spal na levi strani.

garantiram sem šel ponoči na minus in sm se ustavil pred šotorom da sem se prepričal s kje prihaja tisto grmenje :naughty:

prihajalo je s plavega šotora mislim da je bil elvis :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!