Skoči na vsebino

Faaker See 2007


hammer

Priporočene objave

Schani, če nebo več prostora, nam boš vsem kemp plačal - jeb.. ga.

ne se sekirat, mi itak nič ne spimo,.. šotor pa sam za okras :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj in danes ko smo se peljali po Avstriji smo videli polno harleyev za smer Faaker see. večina jih je bila na prikolicah ...

Na prikolcah so bli zato ker imajo harlijaši premehko rit :kva2: :kva2: al pa nezaupajo motorju da pridejo do cilja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zdej mi ni jasno, kaj vstopnina znaša 15 Euro al je to za kamp,.......ma naj se nas en usmil j..ti! :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo kaj nardijo pa s "plastičarji"? :naughty:

Bi šou pogledat ma se bojim da pride gsxr-naked varjanta domov :o

Upam da bo vreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo kaj nardijo pa s "plastičarji"? :naughty:

Bi šou pogledat ma se bojim da pride gsxr-naked varjanta domov :o

Upam da bo vreme.

Ve kdo kaj nardijo pa s "plastičarji"?..... HA HA HA bi ga rad vidu kater mi bo to naredu ker bo mel pubec poleg tetoviranih rok na čelu še znak od HARLEY DAVIDSON.

j..e se men za Harley Davidsone (ga mel - Electra Glide, pa je en sam velki šrot) ker se mi gre sam za vzdušje, pa mal oči napast....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zdej mi ni jasno, kaj vstopnina znaša 15 Euro al je to za kamp,.......ma naj se nas en usmil j..ti! :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Lani ni bilo nobene vstopnine,......tak da to bo vrjetno kar za kamp .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani ni bilo nobene vstopnine,......tak da to bo vrjetno kar za kamp .)

FALA, baje res !!!!!! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nebom :topic: par let kaj hodim gor še ni bilo za plačat in najbrž tudi v prihodnje nebo, kot naša srečanja čeprav ni isti nivo, organizacija, "marketing" ... Prideš gor, nekaj spiješ, poješ, kupiš - pustiš tako dovolj $.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A za Harley vas ni več vstopnine...? Pred leti je bila 100ATS. Ja, daljnega 1998 sem bil tam. Potem pa nič več (ni bilo motorja)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A za Harley vas ni več vstopnine...? Pred leti je bila 100ATS. Ja, daljnega 1998 sem bil tam. Potem pa nič več (ni bilo motorja)...

To ti pa nebi znal povedat. V tistem delu kot sem se gibal je bilo vse free. Res pa je da nemoreš v enem popoldnevu kaj ekstra doživet - videt se že da. Letos bomo gor prespali in upam da je vse v "đabe".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A za Harley vas ni več vstopnine...? Pred leti je bila 100ATS. Ja, daljnega 1998 sem bil tam. Potem pa nič več (ni bilo motorja)...

lani vstopnine ni bilo nikjer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans grem gor pofirbcat,bo še kdo od vs gor?

Ja nas gre ene par gor danes, okol 1 startamo..

LP;R

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ns gre kr neki gor... am ja bl težka bo da boš prespav ker je vseeeeeeeeeeeeeeeeee povvvvnnnnnn posod ,edin če boš ket izven vasi zakampirov... možn,da je kej frej sam kukr smo dans vidl so mjhni %...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok je pa to motorjev tm ej...faqqq...sam mi smo bli pa prou outsiderji :D ...sami čoperji tm mi pa z SS tm strašil :P

haha ja pa midva s kombinezonm tm letala,dobr da jih je blo še ene 10/10000000000000000 ,da nisva bla edina čene bi bla ogrožena vrsta ,čeprov smo že tko bli hahahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste bli opaženi,.. 2x sem vas vidu :)

drgač se pa že dogaja na polno, v soboto pa z mopedom gor :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-21224-1220511914_thumb.jpgJest sm biu učerj na faker see-ju,pa sm tegale čoperja probou :naughty: ,majo demo vožnje,pa je blo kr fajn za pelat čeprau mam cbf-ko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi se odpravljamo v soboto, ali kdo ve kako je dejansko z kampi, ter če ima kdo karto kje je prosti kamp kajti na naši stari lokaciji pri g. Milanu (slovenskemu hotelirju) ne pustijo postavljati šotorov na livadi.

lp B

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste bli opaženi,.. 2x sem vas vidu :)

drgač se pa že dogaja na polno, v soboto pa z mopedom gor :rolleyes:

aja?matr kva pa nis za nm reltu pa bi kkšno rekl an:D

Drugače pa Slovenci temu jezeru rečemo Baško jezero.

Bo držal ja,sam ne vem kaj bi baško jezero pomenlo :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!