Skoči na vsebino

Faaker See 2007


hammer

Priporočene objave

@Razer: jebi ga, sem bil peš , laufat se mi pa ne da za vami :D

evo zdej pa še mal fotomateriala za pokušino, ostalo pa v album dam ;) v glavnem spet sem ves trapast in razmišljam kako in kdaj kupit HD-ja :whistle:

post-1406-1220536848_thumb.jpg

post-1406-1220536876_thumb.jpg

post-1406-1220536912_thumb.jpg

post-1406-1220536963_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razer, kaj naj bi pomenilo Baško jezero...? Ja, po kraju. Bače -Baško jezero. Faak so Bače po naše. Kaj dejansko pomenijo Bače (prevod) pa res ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre mogoče gdo v petek gor? Js bi šel pa se mi ne da semem it pa bi se komu pridružu. Če bom šel bom tut gor prespal.

ns gre kr neki gor... am ja bl težka bo da boš prespav ker je vseeeeeeeeeeeeeeeeee povvvvnnnnnn posod ,edin če boš ket izven vasi zakampirov... možn,da je kej frej sam kukr smo dans vidl so mjhni %...

Sej ne rabm u kampi spat. Bom že nekje, sej sm navajen iz Pivo in Cvetja, pa z ostalih zboru kr nek zadremat. Drugač mam pa tut 5km stran kolega, sam se mi ne da vozt ponoč kr pol ne morm nč spit. No tko da če so še kak bikerji ki bi se jim lahk prdružu se priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razer, kaj naj bi pomenilo Baško jezero...? Ja, po kraju. Bače -Baško jezero. Faak so Bače po naše. Kaj dejansko pomenijo Bače (prevod) pa res ne vem.

ja to vem,sam prevod me matra :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem sva pa že dva taka... Ker stara imena krajev imajo skoraj vedno nek pomen, torej kdo ve kaj pomeni ''Bače''?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo bili gor v sredo in včeraj, res paša za oči :naughty:

Pa pivo se nekako ne poliva in zliva tko kot na naših motozborih, je vrjetno malo predrago... Ali pa nimajo takšne kulture pitja tej čoperisti :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No korošci štartamo ob pol 10 iz raven na koroškem..tako da če se kdo priduži....(gostilna preša je zbor)bo pa nas ene par prespalo gor !! Pijačo pa obvezno zraven...ker tile krajtlihi te znajo orng vdarit po žepu..lahko samo trezen tavaš in si paseš oči in delaš lušte!! Se je bolje naslanjat na hofer piru in pozabit na to da ti fali še par 000 € do (kakor za koga ) sanjskega motorja!! :naughty: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz štartam iz Šmartnega ob Paki okol 8. ure... ne bom pa spal gor... si grem napast oči, mal poslikat, pol pa morda še čez Korensko al pa Trbiž, Predil, Vršič... pa v Lesce pogledat kak bo zbor... :evilgrin:

nas bo pa jutri kar lepa zbirka Slovenceljnov gor... :naughty:

Vsi se fajn vozte... če se najdemo, bomo pa kero rekli... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No korošci štartamo ob pol 10 iz raven na koroškem..tako da če se kdo priduži....(gostilna preša je zbor)bo pa nas ene par prespalo gor !! Pijačo pa obvezno zraven...ker tile krajtlihi te znajo orng vdarit po žepu..lahko samo trezen tavaš in si paseš oči in delaš lušte!! Se je bolje naslanjat na hofer piru in pozabit na to da ti fali še par 000 € do (kakor za koga ) sanjskega motorja!! :naughty: :headbang:

Schani manjka x ali y evrov, samo če jih puščaš za striptizete, jih je pa "z" manj :whistle: , šala mala.

Glej da bote jutri točni, da vas nebom spet čakal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glih kar pršu domov, nič novega, vse po starem, vendar še vedno vredno ogleda, pa še lep izlet je bil :worship: :whistle:

ps : se mi zdi da je vsak let manj motoristov, al pa se motim :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno je vsako leto manj motoristov :hmm: zakaj pojma nimam!Dobra stvar je,da do Konjic nisem srečal nikogar od pištolčkarjev :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hmm zanimivo...jaz pa tolk motoristov še v življenju nisem videl. :blush: .. no bil sem gor prvič... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hmm zanimivo...jaz pa tolk motoristov še v življenju nisem videl. :blush: .. no bil sem gor prvič... :glare:

se strinjam popolnoma, od 11h pa do 16h non stop cesta zabita z motorji (slike mam), ampak mene mot da tole zgleda kot en šminkerski bal, cunje take i onake, motorčki kot iz trgovine (ni velik km naredu)......v glavnem velik italijančkov (šminkerjev) pravih bikerjev zelo zelo malo...zgleda mi kot en velik sejem brez vstopnine....ampak folka pa je blo

nič posebnega....je pa res da večera nisem doživel tak da kritizral ne bom preveč

slike pa dam na net jutri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorjev ful. kdo je bajker in kdo ni pa naj vsak pri seb razmisli. Mene je ta moto dogodek fasciniral. Kar se tiče šminkiranja, kdo pa ni po svoje šminker?!!

Skratka, če bi kdo rad kritiziral naj to počne pred ogledalom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorjev ful. kdo je bajker in kdo ni pa naj vsak pri seb razmisli. Mene je ta moto dogodek fasciniral. Kar se tiče šminkiranja, kdo pa ni po svoje šminker?!!

Skratka, če bi kdo rad kritiziral naj to počne pred ogledalom.

fascinanten odgovor ni kaj........ :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hmm zanimivo...jaz pa tolk motoristov še v življenju nisem videl. :blush: .. no bil sem gor prvič... :glare:

Potem si pa še zadnjo priliko ujel kajti letos je bilo zadnjič in se prihodnje leto seli v London.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prispel nazaj. Meni se le zdelo krasno. Sploh dogajanje na cesti. ''Show your tits'' je tudi bilo...

Nazaj pa sem bil na cesti skoraj sam. O orožnikih niti sledu, ne v Avstriji, niti tu. :whistle:

A da drugo leto ne bo več Faaker see...? Škoda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po nekih virih so dobili podaljšano še za 5 let na Faaker see, tako da ni panike. Drugo leto na svidenje (5.9.-13.9.2009).

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Korošči smo nazaj. Splačalo se je ostat gor, da doživiš "čar" tega. Bilo je -standard- , vsega polno. Ja nič, drugo leto spet.

Slike sledijo, ko prefiltriramo zadeve uradne - neuradne :evilgrin:

Dogajanje izven ceste: se je splačalo dat 10 evrov za vstop not, potem je bila pa denarnica v hipu prazna :slap:

Quomme, nisem te mogu poklicat, mi je telefon nekaj jeb..

Popravljeno . Popravil PURPLE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Purple, kje si pa plačal? Jaz sem kar naprej hodil po halah in šotorih, pa na cesto, pa nič za plačati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Purple, kje si pa plačal? Jaz sem kar naprej hodil po halah in šotorih, pa na cesto, pa nič za plačati...

Kako ti naj povem. Šotor - hala, je pred "glavnim dogajanjem" odvisno s katere strani prideš. No šotor kr velik, po sredini oder, kjer so plesale, okoli pa mize. Plesale so kot je treba, lahko si si pa naročil tudi "table dance" seveda dodatno plačljiv, ampak je bil vreden, hehe. Mislim da tukaj ni bilo kaj ekstra drugega, kot to, no vsaj zvečer v temi ni bilo kaj za videt, razen par malih štantov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!