Skoči na vsebino

Faaker See 2007


hammer

Priporočene objave

kok je pa to motorjev tm ej...faqqq...sam mi smo bli pa prou outsiderji :D ...sami čoperji tm mi pa z SS tm strašil :P

Nisi sam strašu nč bat :P

Je pa ful blo motorjev in tudi slovencev.

So pa tevi "kontejnerji" po cesti tko leni da se jim niti rok ne da dvignt,ne vsi so tudi svetle izjeme.Drgač pa cestaki vseh baru največkrat ukop po beljaku gor pa dol vsi več al manj LJ tablice.Lepi stroji :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso kar ste prčakavali da bo, je pa mal po parkirišču pa ena za "tažejne".

Bolj na hitro s telefonom k ni blo cajta.

Evo še slike:

post-20134-1220811516_thumb.jpg

post-20134-1220811727_thumb.jpg

post-20134-1220811870_thumb.jpg

post-20134-1220811996_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sboy, res so leni s pozdravljanjem, ti Harley riderji.

Sem opazil v soboto, ko smo šli gor. Bolj, ko smo se bližali Faaku, manj Harleyistov je odzdravljalo. Pri povratku nazaj pa obrnjena zgodba. Kar pa je čisto logična razlaga: instant Harleyaši (Harleya si dajo pripeljati v kontejnerju, sami pa z letalom) se vozijo le na parkilometrske ture. Ko sem se spomnil tega, se sploh nisem obremenjeval več.

Aja, ne vem če sem že zapisal: ob 18:00 so se mimo mene peljali Rusi s Harleyi. Saj se jih spomnite s Faaka...? 10-15 jih je bilo, sem bil ravno za cesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sboy, res so leni s pozdravljanjem, ti Harley riderji.

Sem opazil v soboto, ko smo šli gor. Bolj, ko smo se bližali Faaku, manj Harleyistov je odzdravljalo. Pri povratku nazaj pa obrnjena zgodba. Kar pa je čisto logična razlaga: instant Harleyaši (Harleya si dajo pripeljati v kontejnerju, sami pa z letalom) se vozijo le na parkilometrske ture. Ko sem se spomnil tega, se sploh nisem obremenjeval več.

Aja, ne vem če sem že zapisal: ob 18:00 so se mimo mene peljali Rusi s Harleyi. Saj se jih spomnite s Faaka...? 10-15 jih je bilo, sem bil ravno za cesto.

Meni se je tudi tko zdelo, pol sem pa eno kapo z rogovi na glavo nabil, so mi pa vsi mahal kot nori :)) Zgleda da ce si mal usekan, te koj raj pozdravjo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja pomoje tud vi po nekaj dneh preživetih tam ne bi več pozdravljali vsakega ki se mimo pelje :rolleyes: glede na to da jih je večina vsaj par dni tam gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorjev ogromno...pujseki, piščanci, klobasice in piva kolikor hočeš - seveda kdor ima HD ima tud dnar - cene temu primerne :whistle:

Bilo mi je zanimivo, fajn ker sem lahko isprobal enga HD - me ni povleku :unsure: , zanimivi štanti z raznimi dodatnimi deli..če bi sam imel HD, bi ga gor pripeljal in ga predelal :rolleyes:

Za moj okus bi nekaj pozerjev poslal na oder pa naj se kažejo :rolleyes:

upam,da bo še, ker paše vsake toliko se mal nagledat vsega.....

post-2263-1220825267_thumb.jpg

post-2263-1220825437_thumb.jpg

post-2263-1220825600_thumb.jpg

post-2263-1220825680_thumb.jpg

post-2263-1220825768_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od 10 ali kakšno leto več ko sem nazadnje bil tam se je vse skupaj razširilo precej

In najmanj paša za oči :)

Res da samo dnevni izlet in vtisov premalo za objektivno oceno vendar definitivno splača videt, mal drugače, show (ki ga tako manjka pri nas, ga ni več),...

Naslednje leto treba sodelovat :worship:

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leta 1998 je bilo prvič, -95letnica HD. Dogajanje je res maksimalno, sploh zvečer, ko se tu in tam ''postavijo zapore'' za ''show your tits''... Nemke še kar rade pokažejo, Avstrijke so bolj zadržane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj je isto kot na ptujskem kurentovanju - čisti korzo maskenbal, z to razliko da med kurenti ni toliko kurentic kot voznic HD-jev !

ampak toliko kot so letos HD.jevci mahali z rokami in pozdravljali na krožni vožnji, še tudi nisem videl ! so verjetno vsi kasneje iskali masažno topliški center za vnete podpazdušne mišice ! ipak niso lih najbolj vajeni ! :P

dejstvo: voziš se, sproti pa skrbijo da te z vlečno in rešilno službo v primeru izgube ravnotežja takoj odstranijo in pokrpajo !

koroška zanesljivost ! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj je isto kot na ptujskem kurentovanju - čisti korzo maskenbal, z to razliko da med kurenti ni toliko kurentic kot voznic HD-jev !

ampak toliko kot so letos HD.jevci mahali z rokami in pozdravljali na krožni vožnji, še tudi nisem videl ! so verjetno vsi kasneje iskali masažno topliški center za vnete podpazdušne mišice ! ipak niso lih najbolj vajeni ! :P

dejstvo: voziš se, sproti pa skrbijo da te z vlečno in rešilno službo v primeru izgube ravnotežja takoj odstranijo in pokrpajo !

koroška zanesljivost ! :grim

Na kurentih je bilo noro dobro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!