Skoči na vsebino

Cene rabljenih motorjev


premza

Priporočene objave

Spet malo odpiram tole temo. Sezona se je začela in oživel je tudi trg rabljenih motorjev. Ampak vedno znova me čudijo nekateri hudo nerealni posamezniki. :wacko:

Na primer: Yamaha FZ6 S, letnik 2004, cca 15.000 km (seveda maksimalno ohranjena, servisirana, kot nova, turistično vožena bla, bla...). Cena 1.450.000 SIT. :slap: Potem je pa tip užaljen, če skušaš zbiti ceno. :P

Cena nove je 1.599.000 SIT, če imaš pa srečo in malo poznaš prodajalca, se pa da še kakšen procent popusta dobit.

Pa še nekaj me zanima. Koliko je po vašem vreden Suzuki GSF 600 S, letnik 2003, cca 15.000 km?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj me zanima. Koliko je po vašem vreden Suzuki GSF 600 S, letnik 2003, cca 15.000 km?

tretjino manj od novega ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Če se kdo spozna: prodajam kawasaki ZZR250, karamboliran(zaleten),poškodovane so sprednje vilce,plastike in kiler.je nevozen.ima 44k km.Pa me zanima kolk prbližn bi bla poštena cena cena.

Če lahko kdo..prosim+hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet malo odpiram tole temo. Sezona se je začela in oživel je tudi trg rabljenih motorjev. Ampak vedno znova me čudijo nekateri hudo nerealni posamezniki. :wacko:

Na primer: Yamaha FZ6 S, letnik 2004, cca 15.000 km (seveda maksimalno ohranjena, servisirana, kot nova, turistično vožena bla, bla...). Cena 1.450.000 SIT. :slap: Potem je pa tip užaljen, če skušaš zbiti ceno. :P

Dost je v SLO takih heckotov :wacko: . Me zanima če kej prodajo svoje mopede : :blink:

Popravljeno . Popravil adil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dost je v SLO takih heckotov :wacko: . Me zanima če kej prodajo svoje mopede : :blink:

Po mojem komu celo uspe :blink: , prav veliko pa ni tega. Če mal spremljaš avtonet, pa vidiš, da so nekateri motorji kar non stop v oglasih za visoke cene in čakajo... Ma ja, saj če kdo hoče, naj pa da tolko. Jaz k takim niti ne hodim :nono: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kar se je začel "siv uvoz", rabljeni motocikli sploh nimajo nobene cene več. Če ga uspeš prodati, si itak "svetovni prvak". Pa kakšni ceni? Pojma nimam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kar se je začel "siv uvoz", rabljeni motocikli sploh nimajo nobene cene več. Če ga uspeš prodati, si itak "svetovni prvak". Pa kakšni ceni? Pojma nimam.

:grim Mojga kompleta, se ne morem losat za 5.000e :kva1: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se kdo spozna: prodajam kawasaki ZZR250, karamboliran(zaleten),poškodovane so sprednje vilce,plastike in kiler.je nevozen.ima 44k km.Pa me zanima kolk prbližn bi bla poštena cena cena.

Če lahko kdo..prosim+hvala.

Malo poglej koliko bi prišli kaj deli, če bi jih kupil na ebaju. Potem pa od neke relane cene to cifro odštej+kakih 100k, ker je bil razbit, in si na neki "realni" ceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim Mojga kompleta, se ne morem losat za 5.000e :kva1: :xx:

Verjamem. Eno leto sem rabil za prodajo. In na koncu spusti ceno do nezavesti. Za crkniti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

B)

Od kar se je začel "siv uvoz", rabljeni motocikli sploh nimajo nobene cene več. Če ga uspeš prodati, si itak "svetovni prvak". Pa kakšni ceni? Pojma nimam.

da pa so cene novih motorjov padle naracun sivih :alien1: je pa tud žalostno ane? ne klobasaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!