Skoči na vsebino

Delavnica varne vožnje MAKSI


bladzo

Priporočene objave

KJE? - Tehnični pregledi Atos Vis, Cesta ljubljanskih brigad, Šiška, Ljubljana

KDAJ? - V nedeljo 16. septembra od 15.30 do 19. ure.

KDO? - Vsi motoristi, ki menite, da bi svoje znanje in spretnosti vožnje morali preizkusiti in izboljšati. Vaja dela mojstra!

ZAKAJ? - Ker za svojo varnost lahko največ naredite sami, pod vodstvom izkušenih motoristov, na varnem poligonu.

Zaradi povečanega zanimanja udeležence prosimo za predprijave na www.moto-aktivisti.si ali 041 850 850, kjer so dosegljive tudi dodatne informacije.

Tokrat bomo posvetili posebno pozornost mladim, ki jih zanima dirkanje z motorji.

post-570-1189629333_thumb.jpg

post-570-1189629342_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj sigurno da pridem. Edino strah me je, saj je veliko prijateljev izvajalo vaje pri katerih niso bili uspešni z težkimi motorji ter vse plastike polomili, to pa ne bi najraje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrudi se bolje kot oni, pa ne bo težav... ;)

Ma ni panike, samo povej, da te skrbi za plastike, pa ti bomo bolj motor držali... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč bat. Tudi če ti na tla pade ti mojster Bladsto zelo lepo obrazloži zakaj se je to zgodilo. Na tla ga pe le sam položiš ... Preverjeno na lastnih izkušnjah ... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh judoistu bi motor držal :yea1:

OK PRIDEM....PRIDE ŠE KDO DA NE BOM SAM SE PREVRAČAL ?

Jaz bom tud jutri pripeljala svojga tankerčka na krstno plovbo med stožci :yes: . Sva že dva za držat....al pa če se zmenva na katero stran se bo kdo prevračal, tko da se lahko en na drugega nasloniva, da ne bo šlo po tleh :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delavnica ponovno odlična. :yes:

Srečujemo in trudimo se več ali manj iste face in morda bi za popestritev veljalo dodati kako noviteto,

ali pa poleg splošnih nasvetov dati poudarek primeru problematične situacije na cesti,

ali pa ... ! :grim

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaksne fotke mogoce? Sem nameraval prit pogledat, pa ni zneslo :doze:

Bilo kaj pametnih napotkov za mlade zeljne dirkanja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaksne fotke mogoce? Sem nameraval prit pogledat, pa ni zneslo :doze:

Bilo kaj pametnih napotkov za mlade zeljne dirkanja?

Direkt z delavnice: :devil:

Dirkači brez izjem na drkališča !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo kaj pametnih napotkov za mlade zeljne dirkanja?

ja, kot vedno ... zdaj meri poligon približno 300 x 300 metrov in ful te tehnike dirkaške naučijo .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........

.....

Tokrat bomo posvetili posebno pozornost mladim, ki jih zanima dirkanje z motorji.

Na to se je nanasalo vprasanje.. Koristni napotki so konec koncev tudi razni nasveti kje pa kam pa kako je najbolje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vedno je blo super poučno. Sem se pa tokrat za razliko od prejšnjih delavnic fajn namatrala :blink: , da sva s tankerjem krmarila med stožci.....imam še danes musklfiber :xx: . Hvala Luckyu in Dave-u za spremstvo na počasni vožnji (pa vsem ostalim tudi) :OK: , se priporočam še za naslednjič, ker bo treba še pošteno švicat med stožci, da bom spet tam kjer sva bla z Yamahcem :yes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delavnica ponovno odlična. :yes:

Srečujemo in trudimo se več ali manj iste face in morda bi za popestritev veljalo dodati kako noviteto,

ali pa poleg splošnih nasvetov dati poudarek primeru problematične situacije na cesti,

ali pa ... ! :grim

lp

Tudi mi si želimo kaj dodati, ali pa kaj spremeniti... Žal nam površina na kateri izvajamo delavnice ne nudi dovolj prostora za napredejše vaje. V kolikor imaš kakšno konkretno idejo, pa kar z njo na plano in jo bomo poizkusili realizirati do naslednjič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joooooj, zdaj pa mi je zal, da nisem prisel.......... :headbang:

yap... sva že dva... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

pa še fajn ni blo tok folka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yap... sva že dva... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

pa še fajn ni blo tok folka...

smo že trije....tokrat sem mel resen namen it, pa je pršu en piknik nenapovedano vmes :unsure: :unsure:

Naslednjič pridem....

Popravljeno . Popravil Ole
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yap... sva že dva... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

pa še fajn ni blo tok folka...

Pa v LJ si bila, pa se ti ni "ljubilo" Oktobra se zna zgodit da obste rabil že verige, al pa saj dolge gate :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!