Skoči na vsebino

Piknik MK Klukhena


Medoo

Priporočene objave

V A B I L O !

MK KLUKHENA tudi letos prireja piknik ob zaključku motoristične sezone!

Ob tej priliki vabimo prijatelje in sponzorje, da se udeležijo piknika.

Piknik bo v soboto 6.10.2007 pri baru Štulm v Zagorju ob Savi, kjer je tudi sedež kluba, z pričetkom ob 12 uri.

Po pozdravnem govoru se bomo peljali na panoramsko vožnjo po Zagorju in njegovi okolici s postankom, kjer se bomo malo okrepčali.

V popoldanskih urah bomo organizirali moto igre, po igrah pa sledi druženje in v večernih urah trebušne plesalke in sex show.

Za jedačo in pijačo bomo poskrbeli člani moto kluba.

Upamo, da se boste piknika udeležili v čim večjem številu, saj več nas bo, bolj zabavno bo!

V primeru slabega vremena bo piknik pod šotori.

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....tisti ,ki se mislite udeležit PIKNIKA MK KLUKHENA iz Ljubljanske regije bi bilo zaželjeno ,da se zmenmo in skupaj od motoriramona na imenovani PIKNIK. :lol: B) :yes:

L.P. MAX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A za ženske je tud kej poskrbljeno? :whistle:

Za to bomo pa poskrbeli člani kluba! :whistle:

Popravljeno . Popravil Medoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pomeni "Klukhena"?

Verjetno še koga zanima?

Po stari knapovski(rudarski) legendi je bila klukhena ogromen ptič, ki je le enkrat priletel nad Zagorje. Bil je bil tako velik, da je takrat

nastala črna tema in ko je odletel je pustil perja za tri plimoje( plimo je velika odeja, tuhna, kovter...napolnjen z pirjem). Od takrat so

knapje imeli za otroke najhujšo grožnjo, da jih bo odnesla klukhena, če ne bodo pridni. Ker smo člani kluba potomci knapov, smo v znak

spoštovanja do Zagorske doline, do dedov in pradedov, do izročila, svoj klub poimenovali po tem skrivnostnem ptiču!

Upam, da si zadovoljen z odgovorom!

lp

Popravljeno . Popravil Medoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A za goste boste poskrbele članice kluba?

Iz moje strani ti lahko zagotovim, da lačen ne boš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo malo sreče pridem vsaj pogledat :D .

M.

Greva lahko skupaj ... sicer grem v vsakem vremenu zgodaj zjutraj na štajersko (če bo dež z avtom) tko da, ko se vračam se na pikniku ustavim na kosilu. Dolžna si kosilo, tko al tko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..bil danes na kraju sobotnega dogodka-spil kavico -videl da en šotor že stoji -pozdravil moto-prijatle-tako ,da za v soboto piknik 100%-no ja vsaj na strip pridem :naughty:

l.p. MAX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po stari knapovski(rudarski) legendi je bila klukhena ogromen ptič, ki je le enkrat priletel nad Zagorje. Bil je bil tako velik, da je takrat

nastala črna tema in ko je odletel je pustil perja za tri plimoje( plimo je velika odeja, tuhna, kovter...napolnjen z pirjem). Od takrat so

knapje imeli za otroke najhujšo grožnjo, da jih bo odnesla klukhena, če ne bodo pridni. Ker smo člani kluba potomci knapov, smo v znak

spoštovanja do Zagorske doline, do dedov in pradedov, do izročila, svoj klub poimenovali po tem skrivnostnem ptiču!

Upam, da si zadovoljen z odgovorom!

lp

Sem! 100%.

Hvala! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greva lahko skupaj ... sicer grem v vsakem vremenu zgodaj zjutraj na štajersko (če bo dež z avtom) tko da, ko se vračam se na pikniku ustavim na kosilu. Dolžna si kosilo, tko al tko.

Po moje se bova kr tm dobila :yes: . Jst z avtom ne grem na štajersko :nono: . Sicer pa itak vem, da te moram nafutrat, k drugač boš še tečen .) .

M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje se bova kr tm dobila :yes: . Jst z avtom ne grem na štajersko :nono: . Sicer pa itak vem, da te moram nafutrat, k drugač boš še tečen .) .

M.

Jaz tud jedu, pa ne bom nič tečen :whistle: :whistle: :whistle:

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tud jedu, pa ne bom nič tečen :whistle: :whistle: :whistle:

A tebe moram tud nafutrat - pa ti si tko velik :wacko: Sicer pa sploh ne dvomim, da bo tam zadosti hrane tud za vaju dva.

M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tud jedu, pa ne bom nič tečen :whistle: :whistle: :whistle:

A tebe moram tud nafutrat - pa ti si tko velik :wacko: Sicer pa sploh ne dvomim, da bo tam zadosti hrane tud za vaju dva.

M.

Sj js bolj malo jem, tko da sem z malim zadovoljen... bom pa kakšno kavo več spil. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj js bolj malo jem, tko da sem z malim zadovoljen... bom pa kakšno kavo več spil. :unsure:

Upam, da postavijo dovolj velik šotor zate, da boš imel kje prespat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!