Skoči na vsebino

HALLOWEEN PARTY - Gremium M/C Ljubljana West Side


ixs

Priporočene objave

Gremium M/C chapter Ljubljana West Side vabi na tradicionalno fešto za Noč čarovnic. Dogajalo bo v sredo(1.11 smo itaq frej!) 31.10.2007 od 18:00 ure dalje.

Vse, ki boste prišli našemljeni v čarovnice in čarovnike čaka presenečenje!

Po predhodnem dogovoru možna tudi nočitev!

Vabljeni VSI moto klubi kakor tudi vsi motoristi/motoristke posamezniki!

:devil:

post-4697-1190118770_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil ixs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A boste mel spet samo ta mal PIR ? :beer1:

Mislim, da zna bit "tamav" pir problem samo, če se držiš kakšnega zdravniškega nasveta: lahko samo en pir po kosilu! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na voljo bo varovano parkirišče za motorje.

Zagotovljeno je ogromno parkirišče za avtomobile v neposredni bližini kluba8cca 100 m pred Clubhousem iz smeri Ljubljane na isti strani kot clubhouse)

Nočitev je možna v sobi in v dvorani za badbinton - obiskovalci, ki želijo nočiti naj prinesejo s seboj kakšne podlage(armafleks, deke,..) in spalne vreče.

Verjetno pa se obeta tudi konecrt z živo glasbo. Tiste, ki ste bili na našem letnem zboru že poznate kamnolom s katerim se sicer še dogovarjamo, zato zadeva še ni 100% potrjena.

Partyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The Celtic Origins of Halloween

Halloween originated "in Ireland as the pagan Celtic harvest festival, Samhain"1, which is pronounced "sowwen", where in English it became known as "All Hallows Eve". The Celts 'coalesced as a society circa 800BCE'4. It occured on their celebration of the new year, and was the biggest and most important celtic holy day2. The word 'Samhain' comes from the Gaelic words for "summer" and "end". They believed that at this time, the years' dead would traverse the Earth, the good ones being taken up into Tir Na Nog, the others remaining behind. The bad spirits that were left behind could pose a threat to the living, so, the Celts performed many ritualistic and symbolic acts to prevent themselves from being harmed. These 'wards' lay behind nearly all the elements of modern Halloween.

  • Lanters and Candles served to keep the dead away from the living.
  • Horrific Imagery such as skulls and drawings of demons, were used to scare away evil spirits; this is the same purpose as the gargoyles and ugly faces that are carved on to the corners and towers of dozens of Christian cathedrals, and the same reason why medieval Christians and pagans would wear amulet's with the demonic faces on: To scare off and distract demons.
  • The Food, Gifts and Constumes result from the original practice of making sacrifices to placate the evil spirits. People (perhaps desperately!) would dress as monsters in order to be given food by homeowners (which was called 'mumming'2)

Some specifics are decidedly not Celtic in origin: For example, there were no pumpkins in Europe during Celtic times3. Some elements of halloween might be Celtic:

"
Apples
were considered have long been associated with female deities, and with immortality, resurrection, and knowledge. [if] an apple is cut through its equator, it will reveal a five-pointed star outlined at the center of each hemisphere. This was [a] Goddess symbol among the Roma (Gypsies), Celts, Egyptians, etc. There are many Halloween folk traditions associated with apples"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem, tako kot vsako leto :yes: še vedno je bilo THE BEST :OK:

Ha, a me bos poiskala tam, da "receva" kaksno? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse, ki boste prišli našemljeni v čarovnice in čarovnike čaka presenečenje!

grmada :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, a me bos poiskala tam, da "receva" kaksno? :naughty:

Če mi boš dal za pivo bom z veseljem "rekla" kakšno s tabo :) . Oz. me boš moral kar ti najdt, ker ne vem kakšen sploh si pod to Kissovo masko?! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mi boš dal za pivo bom z veseljem "rekla" kakšno s tabo :) . Oz. me boš moral kar ti najdt, ker ne vem kakšen sploh si pod to Kissovo masko?! :hmm:

Ja Hellenca, se bom potrudil da te najdem!

Sicer pa, ce zelis videti obraz pod Kiss masko... PM :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skupina KAMNOLOM, ki je navdušila mnoge na našem letnem zboru je potrdila špil tudi na našem Halloween aprtyju, prav tako pa bo za rezanje tišine skrbela še ena zanimiva skupina iz Zasavja.

Vse v stilu Rocka........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me je precej folka iz naših krajev ( kr neki dobrih bejb ) vprašalo če je še kej placa za spanje.......Javi mi čimprej!

V kolikor mi je znano s strani ixs-a bo tudi za spanje mogoče ne bo odveč kak kaloriferček. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me je precej folka iz naših krajev ( kr neki dobrih bejb ) vprašalo če je še kej placa za spanje.......Javi mi čimprej!

Placa je samo še za ene 100 folka:) Prostorov za spanje je več, večina jih ni ogrevani je pa pod streho in po moje še vedno čisto Ok. Priporočljivo pa je da prinesete s seboj armaflekse, spalke in tudi kakšna deka nebi škodila. Spalnica ex large je v zgornjem nadstropju tako da žurka ne bo motila.

Halloween party običajno traja vsaj 24 ur za tiste najbolj vztrajne.

PS. kakor vem pa se je za dobre bejbe plac vedno našel :devil:

Drugače smo pa zate itaq že rezervirali pa se jih bo par k teb stisnl. :yea1:

Aja pa še pivo si mi dolžan! :beer2: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kolikor mi je znano s strani ixs-a bo tudi za spanje mogoče ne bo odveč kak kaloriferček. :evilgrin:

Kaloriferček je pa seveda še dodatni plus....čeprav priporočam novi izum iz Top shopa Jack rukn ga daniels, ki dodobro ogreje. Preverjeno deluje. Pa teta medica, ki se ti zarije pod kožo,...pa kuhan vin......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kolikor bi bilo dosti medklubskega zanimanja bomo priredili okoli 19:00 ure bikerski turnir v namiznem-ročnem ali kakorkoli že nogometu. Prijave mi lahko pošljete po mailu preko motomarsa ali pa na dan tekmovanja od 18:00 ure dalje.

Ob 18:00uri je tudi ogrevanje in trening moštev...če pa ne pa....miza je...če bo volja GO FOR IT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!