Skoči na vsebino

Honda koncepti


vrho1679

Priporočene objave

MCN: "Honda has revealed a preview of the concept bikes it will show at next month’s Tokyo Motor Show.

No less than three concept bikes are set to be shown. These are headed by the stunning Evo6 – a Goldwing-engined naked bike along the lines of Suzuki’s B-King or Yamaha’s V-Max.

On top of that, Honda will show the CB1100F – as revealed by MCN two weeks ago – and a stunning retro-race style version, the CB1100R. Both use a new air-cooled 1100cc inline four engine."

EVO6

post-38-1190354569_thumb.jpg

CB1100F

post-38-1190354587_thumb.jpg

CB1100R

post-38-1190354878_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo 6 zgleda fenomenalno, enkratno, enkratno, neponovljivo, čeprav se mi zdi da mu kultiviran agregat od Winge nekako ne paše po karakterju, po izgledu pa vsekakor... :rolleyes:

Ostala dva prototipa pa obup, jajce, stare gare, kot bi gledal cenene kopije japonskih motociklov iz 70 let... Menda ja ne bodo kaj tako grešno grdega res izdelali... pa kake fedre namesto amortizerjev... Groza za moj OKUS... :alien1:

:worship: :worship: VIVA CBF-600, VIVA HORNET! :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo 6 zgleda fenomenalno, enkratno, enkratno, neponovljivo, čeprav se mi zdi da mu kultiviran agregat od Winge nekako ne paše po karakterju, po izgledu pa vsekakor... :rolleyes:

... kako pa veš, da je kultiviran agregat? Sej veš, da se marsikaj spremenit na karakterju - od map vbrizgavanja do prestavnih razmerij - to so vse faktorji, ki spremenijo obnašanje celote...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

Ostala dva prototipa pa obup, jajce, stare gare, kot bi gledal cenene kopije japonskih motociklov iz 70 let... Menda ja ne bodo kaj tako grešno grdega res izdelali... pa kake fedre namesto amortizerjev... Groza za moj OKUS... :alien1:

...

Če to meni nekdo, ki vozi motor ki zgleda kot ER6 me mnenje o obliki ne gane ;)

No se, vsak svoj okus, hvalabugu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!