Skoči na vsebino

VALENCIA


rude

Priporočene objave

U, Tamau, a ti greš tudi tja?! Superca! Čestitke!!!! Vesel zate... no ja, za vse, ki greste... :yea1: :OK: :yea2:

Da bi vam vreme postreglo z najlepšimi dnevi, polnimi sonca in 15 stopinj! :grim

... zakaj pa samo 15 :fight1:

Škoda, da ne greš tudi ti.... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

o kriza, pa kaj ste sami norčki, jst pa samo 3x na teden :xx: vidim da bo treba pojačat :naughty:

Ej, take it easy, se vsaj ne bova skurla do božiča :naughty: moja malenkost 2 x tedensko čbrnja na fitensu :whistle:, vmes pa izvaja hude psihološke treninge (beri nategovanje z obrtniško mafijo), ki se bodo kmalu prelevili v treniranje bicepsov :fight1:, tricepsov in ostalih cepcov :headbang: :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, take it easy, se vsaj ne bova skurla do božiča :naughty: moja malenkost 2 x tedensko čbrnja na fitensu :whistle: , vmes pa izvaja hude psihološke treninge (beri nategovanje z obrtniško mafijo), ki se bodo kmalu prelevili v treniranje bicepsov :fight1: , tricepsov in ostalih cepcov :headbang: :P .

2 x na teden si zamoučala, 4 x na teden laufaš in 7 x na teden izvajaš psihološke vaje na meni :P

Nč se ne boste tuki fini delali ... :P :P :P :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

@ Gregs: ejga, tole je bla pa čistokrvna, svetlozelena slofoušija, da nam privoščiš samo 15 Celzijev... lani jih je bilo 24 :whistle: :naughty: (sem naročil Type 3 gume, hehe)

@ kat: eh, glihkar mi je tvoj sopreprog povedal, da u tanovi knjigi piše da se dobi taprava kondicija za vožnjo z motorjem samo z vožnjo z motorjem... kaj se pol sploh matram(o)... mazohist(i), zgleda... mar bi naredil(i) 10.000 km več... :rolleyes:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A 24 da je blo lani??? Uf to je pa že rekord!!

Js sem bil 3 x tam in je bil do lani pol najtoplejši dan 21°C.

Ja čist komot kratke hlače navlečeš če ni vetra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 x na teden si zamoučala, 4 x na teden laufaš in 7 x na teden izvajaš psihološke vaje na meni :P

Nč se ne boste tuki fini delali ... :P :P :P :devil:

A smučarija tud vela za trening :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... zakaj pa samo 15

Škoda, da ne greš tudi ti....

@ Gregs: ejga, tole je bla pa čistokrvna, svetlozelena slofoušija, da nam privoščiš samo 15 Celzijev... lani jih je bilo 24

Madonca, ste zahtevni... saj 15 stopinj je čisto prijetno, če je sonček... ;) Skoraj idealno... ni vroče, ni mrzlo... Dobro, privoščim vam 18 stopinj, ker to pa je idealno za stezo... ;)

Ma ja... saj sem ti že razlagal.... vsega si pač ne morem privoščiti... penzije so nam malo znižali... pa še kamni so me zdaj zabezecali.... ;) Ko pa kamne v red spravimo... potem pa spet gasa! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Madonca, ste zahtevni... saj 15 stopinj je čisto prijetno, če je sonček... ;) Skoraj idealno... ni vroče, ni mrzlo... Dobro, privoščim vam 18 stopinj, ker to pa je idealno za stezo... ;)

Ma ja... saj sem ti že razlagal.... vsega si pač ne morem privoščiti... penzije so nam malo znižali... pa še kamni so me zdaj zabezecali.... ;) Ko pa kamne v red spravimo... potem pa spet gasa! :yea2:

dej prvošč nam malo lepejše vremce http://www.accuweather.com/world-forecast-...IA&metric=1 :010 pa drž pesti dons zame :unsure: (po 14.00 da ne boš dobu krčev :P), pa ti potli pomagam kamne prelagat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej prvošč nam malo lepejše vremce pa drž pesti dons zame (po 14.00 da ne boš dobu krčev , pa ti potli pomagam kamne prelagat

Držim pesti za lepejše vremce... :yea2:

Mimogrede. kaj pa imaš danes po 14:00? :hmm: Končujete stanovanje? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Držim pesti za lepejše vrmece... :yea2

Mimogrede. kaj pa imaš danes po 14:00? :hmm: Končujete stanovanje? :D

Fajn, sonce že prhaja :010

Pregled na traumatološki ambulanti, na žalost spet naletela na dohtarja iz družine telebajskov :headbang: ... prjatu me je pred dobrim tednom pr fuzbalu nič kaj prjatlsko brcnil in zlomil palec na desni taci :slap: ... ampak se ne dam ... migami :D in traumiram :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prjatu me je pred dobrim tednom pr fuzbalu nič kaj prjatlsko brcnil in zlomil palec na desni taci :slap: ... ampak se ne dam ... migami :D in traumiram :P

Hmmm... Vonj po poskusu sabotaže?!? :grim

Ne daj se! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: ... ampak se ne dam ... migami :D in traumiram :P

bomo še mal gorenske trme pridjal :blush: in ne bo dileme, sicer si pa znana borka :worship: drgač sm pa zvedla, da se na hitrost prvajaš :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valencia riderji, kdaj odrinete?

Želim vam lepe praznike,toplo vreme, čimbolj zavite ovinke, pa da bojo gume dolg držale.

Kaj pa pričakujem od vas za novo leto? Eno velko fotoreportažo :photo:

lp, Bizi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valencia riderji, kdaj odrinete?

Želim vam lepe praznike,toplo vreme, čimbolj zavite ovinke, pa da bojo gume dolg držale.

Kaj pa pričakujem od vas za novo leto? Eno velko fotoreportažo :photo:

lp, Bizi

Hvala za lepe želje. Se mi zdi, da nam Gregs stopinje skriva :naughty: je sam še 14 napovedanih. Odrinejo eni jutr, tadrugi zlooooo zgodi pojutrišnem. Opreme za fotoreportažo dost, tak da dobiš željeno :yes: druhč pa raj kr z nami pejd :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želim vam maksimalno lepo vreme, dober asfalt in krasno doživetje... :OK:

Rude, od tebe pa pričakujem, da boš vsaj tako hiter kot tiste 125 cc. prdalice, ko jih otroci vozijo pred MotoGP dirkami... :whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut v 125 gp se najdejo kaki hudi piloti, par let nazaj je suvereno pometu z vsemi Sandro Cortese če ga kdo pozna.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut v 125 gp se najdejo kaki hudi piloti, par let nazaj je suvereno pometu z vsemi Sandro Cortese če ga kdo pozna.....

Zame so vsi v 1250GP hudi piloti. Rude pa itak ve, da ga samo provokaciram... :naughty:

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut v 125 gp se najdejo kaki hudi piloti, par let nazaj je suvereno pometu z vsemi Sandro Cortese če ga kdo pozna.....

Danci je mislu une mulčke u MotoGP Academy. Ne vem sicer kakšne čase postavljajo ampak sem zihr, da so tudi oni izven mojega dosega. :blush: O 125 GP časih pa lahko samo sanjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želim vam maksimalno lepo vreme, dober asfalt in krasno doživetje... :OK:

Rude, od tebe pa pričakujem, da boš vsaj tako hiter kot tiste 125 cc. prdalice, ko jih otroci vozijo pred MotoGP dirkami... :whistle:

D.

Hvala za lepe želje, še zmeri se lahko premisliš in greš še ti, ker je še par mest fraj. :)

Popravljeno . Popravil rude
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da se ne boste meli OK ne dvomim, razen če ne bo preveč pihal veter.

Pa celi pridte nazaj v domovino!!!

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

še sedem ur in pol... saj vem da mi noben ne verjame, ampak komaj čakam... :)

menda bo v hotelu Net, tko da zna bit da boste dobili sem in tja kako drobtinico semle :)

hvala vsem za lepe želje, tudi vam srečno in lepo praznujte :010 :beer2: in držite pesti za lepo vreme

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

še sedem ur in pol... saj vem da mi noben ne verjame, ampak komaj čakam... :)

menda bo v hotelu Net, tko da zna bit da boste dobili sem in tja kako drobtinico semle :)

hvala vsem za lepe želje, tudi vam srečno in lepo praznujte :010 :beer2: in držite pesti za lepo vreme

bomo držal..sam kolkr maš ti letos smole boste verige montiral..

upam da ne..pa da bo vsaj suho..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!