Skoči na vsebino

VALENCIA


rude

Priporočene objave

Lep pozdrav v Sončno in toplo Španijo,pa srečno novo leto vam želim iz meglene,mrzle,zimske Slovenije. :yea1:

Sej vam nisem faušn,jest pa že nisem tak!!!! :devil: :devil: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:010 :010

Joj kaj bi dal, da bi bil tam :rolleyes:

samo $$$ čin/čin in dopust :whistle:

word :closedeyes:

U think U re D only 1 :unsure:

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj kaj bi dal, da bi bil tam

1000 EUR.... ;) :whistle:

Dekleta in fantje, vidim, da uživate na stopinjah, ki sem vam jih dodatno poslal, ker ko sem videl, da bo cca. 15, sem še poslal 5 dodatnih... :P :P :P

Pridite vsi celi nazaj.... motorji tudi.... ;) Pa uživajte.... kar pa vem, da boste... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :fight1: :fight1: :nono: :nono: :nono: :fight2: :fight2: :fight2: :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

sorry za včerajšnjo pavzo, se mi Okna niso hotla skonektat nikakor... zdej je vse mimo in imam čas... še preveč :(

30.12. je bil dan za Lady cup, veselje in žalost... na prvih dveh startnih mestih sta bili Tamau in SN, takoj za njima še ena švicarka, pol pa dolgo nič, torej smo pričakovali zanimiv troboj.. no, cela reč se je zelo hitro zjasnila, saj je SN žal že v gužvi prvega kroga trčila z možakarjem in Sonderklase - tu not so tisti, ki so bili prepočasni da bi se uvrstili na katerokoli dirko in jih je organizator po našem skupnem mnenju precej butasto postavil na startu skupaj in PRED tekmvalke Lady cupa, ki so bile (vsaj prve tri) hitrejše od njih :headbang: no, trk je bil na srečo v enem bolj počasnih ovinkov tako da ni bilo hujših posledic, le jst sem moral spustit dirko MotoGP distance, da sva s SN spedenala Seven of Nine... in ker se je tudi švicarka nekje izgubila, je na koncu je slavila Tamau, bravo, čestitke za prvo mesto, SN pa se (mislim da) lahko tolaži z najboljšim doseženim časom... ostali na MotoGP dirki so se tudi dobro odrezali, caca je bil deveti, rude mislim da dvanajsti, Urbi 25...

31.12. pa Endurance 2-urna dirka, caca in rude sta bila 6 v svoji klasi in skupno 9, Tamau in Kat 14, midva z Urbijem pa šele 22 oz zadnja, saj je meni uspelo naredit max+ butasto napako in sem v S ki vodi proti vhodu v ciljno ravnino zdrsnil :headbang: zdaj imam čas razmišljat o tem, ker potolčen kot hruška namesto na žuru ždim v postelji v hotelu s strganimi ligamenti levega gležnja... hja, točno tko kot piše v mojem podpisu, neumnost je treba plačat :headbang:

kakorkoli, tale Valencija je nora in drugo leto zagotovo pridemo spet!!! jutri oz danes gremo domov, potem bo spet padla kak slikca, sorči za zdele mam pa dost... auč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki & vsi ostali, če vas v letošnjem letu zanese do Gabrona imeta neomejeno število kuglc slađota na moj račun v dobrem. Itak, pa vsak resen dirkač mora potrenirat od Kalc do Gabrona .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem... :hmm: Najprej čestitke in srečno novo leto vsem, ki ste se udeležili tega izleta!

Seveda še posebej čestitke vsem tistim, ki ste dirkali in tudi pripeljali do cilja.

... sem v S ki vodi proti vhodu v ciljno ravnino zdrsnil :headbang: zdaj imam čas razmišljat o tem, ker potolčen kot hruška namesto na žuru ždim v postelji v hotelu s strganimi ligamenti levega gležnja... hja, točno tko kot piše v mojem podpisu, neumnost je treba plačat :headbang:

OUCH!

Še dobro, da to ni bilo 1.1., ker potem bi to počel celo leto... ;)

Upam, da stvar s tvojim gležnjem ni tako huda, kot se sliši in da boš čimprej spet na nogah in fit za naslednjo sezono...

kakorkoli, tale Valencija je nora in drugo leto zagotovo pridemo spet!!! jutri oz danes gremo domov, potem bo spet padla kak slikca, sorči za zdele mam pa dost... auč...

Upam, da se bom drugo leto lahko pridružil tudi jaz...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang:

Kaj pa ti butaš z glavo? :hmm: A napakirava letos eno CBRo tudi midva? :naughty:

Drugače pa Suzuki: čim hitrejše okrevanje... :yea2: Brez posledic.

Vsem ostalim: uživajte še naprej, kolikor se da... oz. dokler ostanete v toplejših krajih... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da uživate. Čestitke za dobre ruzaltate. V Ljubljani je stalno pod ničlo pa še megla, tako da si lahko predstavljate, kako bi si želeli biti v Valencii. Enkrat bom tudi sam zagotovo preživel novo leto na tak način. :whistle:

@Suzuki; želim ti čimprejšnje okrevanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

sorry za včerajšnjo pavzo, se mi Okna niso hotla skonektat nikakor... zdej je vse mimo in imam čas... še preveč :( ..

Kaj naj rečem, potolaži se danes je že novo leto v katerem te čaka velikooo lepega, zdravih km-jev ipd..(SN-jo pa tudi seveda)!

Suzuki želim ti čimprejšnje okrevanje!

Vsem pa srečno novo 2008.!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola prvi del SLO teama je že nazaj, kuha juhco pr brr brrr brrrrrrr T :blink: . Madonca gorenci a nist nč hajcal čez nov let :P ???. Suzuki je dobro preživel tud drugo etapo avto enduranca (13 ur vožnje, 1700 km), mal smo ga zafiksal, od moje malenkosti pa je tudi podedval bergle tako, da bo jutri že lohka izvajal trinožne teke čez ovire :D, vsekakor pa ga jutr (ne preveč zgodi) pejte mal počohat za vrat ;).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je bil res nepozaben zaključek leta, hvala vsem udeležencem, ki so s svojo pomočjo doprinesli k prijetnemu druženju :worship: :worship: čestitke za dosežene čase in rezultate :010 , Suzuki sej bo kmal bolš :friend1: vsemostalim pa, ne tega zamudit letos :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SN pa se (mislim da) lahko tolaži z najboljšim doseženim časom...kakorkoli, tale Valencija je nora in drugo leto zagotovo pridemo spet!!!

+3$%&#&&?=*...pa taka tolažba. Sj je blo fajn, asfalt je glih prov hrapav in trd,odličen oprijem za gume, usnje pa bl slabo drži, sm za drug let bom preklet dobr premisla al mi je it al ne, Valencia hurts :wacko: ....pa na sočnost besednjaka tud vpliva bl kvarno :headbang: .

Ekipa 7of9 bi si pa zaslužla en pokal :hooray: za umetniški vtis, sva pokazala vse akrobatske elemente od ribce do salt, a ne Suzuki :headbang: ,se trudm stisnt zobe kt ti :friend1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

hvala vsem za vzpodbudo, ful dela!! res, evo sploh ne rabim več painkillerjev :)

@ SN: saj bo kmalu dobro :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!