Skoči na vsebino

VALENCIA


rude

Priporočene objave

pa še mal akcije :) ... da ne bomo sam jokal a ne :winkiss:

post-698-1199307309_thumb.jpg moto ritke :naughty:

post-698-1199307523_thumb.jpg Yohance v akciji

post-698-1199308003_thumb.jpg tako se konča pravi endurance brez bencina na koncu ciljne ... segnarja :rolleyes:

Morm priznat, da je mene tale endurance čist navdušu :010. Jest sem imela kar nekaj pomislekov, ker sva bile edine pupice na dirki :rolleyes:, pa še z mojo kondicijo na nuli, potli pa k sva zvedeli da je Tamaumu ratal kvalificirat mama ekpio med 40, ni bilo druzga kot zadevo odplejat .... V boksu je pred dirko vladalo pravo obsedeno stanje, saj so se vsi motorji rihtali za pisto in potli so padele še hude taktike .... najini cilji so bili odpeljat dirko za še dovoljenim zaostankom in ko bova zmatrani bo dirkačica mal pobrcala po ciljni, druga pa se bo pripravila za predajo ... Caca & Rude sta se zmenila samo za eno menjavo in sta dobesedno tlačila bencin v rezervoarje in zasužnila Špendala da jima je kazal tablo po ciljni .... nekako se jim je kalkualcija čudežno izšla, sta pa obadva nardila zadnji krog na hlape ... pravi zmagovalec je bil pa Urbi, ko je praktično cel endurance odpeljal sam :kva1: .... skratka prava drama

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moje poročilo:

tako smo se vozili v Valencio,

post-300-1199313601_thumb.jpg

tako zgleda pista,

post-300-1199313612_thumb.jpgpost-300-1199313619_thumb.jpg

parking za boxi,

post-300-1199313628_thumb.jpgpost-300-1199313638_thumb.jpg

naš box,

post-300-1199313654_thumb.jpg

in turisti na pisti:

post-300-1199313671_thumb.jpg

Suzuki,

post-300-1199313679_thumb.jpg

Caca,

post-300-1199313695_thumb.jpg

Tamau,

post-300-1199313713_thumb.jpg

Urbi,

post-300-1199313734_thumb.jpg

Kat,

post-300-1199313744_thumb.jpg

jest.

Popravljeno . Popravil rude
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokalčiči post-698-1199346762_thumb.jpg

post-698-1199346964_thumb.jpg bravooo Tina :hooray: alias ko tudi nosečnice posežejo po pokalu :naughty:

post-698-1199347275_thumb.jpg v kokošjem cupu smo prigarale največ pokalov, prijavljenih je bilo le 12 kokic :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem udeležencem in SREČNO NOVO LETO 08 v SLO, poškodovanim pa seveda hitro okrevanje-sezona se bo tudi tu kmalu začela :evilgrin: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sodeč po slikah ste uživali :OK: in tako je tudi prav :OK:

vam privoščim :worship: poškodovanim pa čimprejšnjo okrevanje B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo!! :OK: :worship:

Tisti, ki ste imeli smolo pa nič ne de, verjamem, da ste vseeno uživali. Do sezone je čas za zacelit bojne rane, potem pa akcija naprej :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke vsem, verjemem da ste žgali kot norci, padlim borcem pa čimlažje okrevanje, vem da je to res hudo, ampak verjamem da ste vseeno uživali.

Zanima me samo, če lahko kdo izmed vas zdaj ob koncu približno pokalkulira, kolk vas je to dejansko stalo po osebi, za malo lažjo predstavo nam, ki tud to bi, pa ne vemo če smo zadost visoki... :whistle: :whistle: :blush: :blush: :blush:

Lp, Zx_R .)

Popravljeno . Popravil Zx_R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me samo, če lahko kdo izmed vas zdaj ob koncu približno pokalkulira, kolk vas je to dejansko stalo po osebi, za malo lažjo predstavo nam, ki tud to bi, pa ne vemo če smo zadost visoki...

Visok moraš biti tam cca. 1000 metrov... pardon, evrov... ;) (kalkulacija pred odhodom)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Gregs,

ne bo čist držalo, skor tolk so samo trije kompleti gum... vsi stroški (štartnina, prevoz motorjev, benz, cestnine, hotel, hrana, pijača, gume) so kar nekje blizu dveh jurjev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Gregs,

ne bo čist držalo, skor tolk so samo trije kompleti gum... vsi stroški (štartnina, prevoz motorjev, benz, cestnine, hotel, hrana, pijača, gume) so kar nekje blizu dveh jurjev...

OUCH... :unsure: Vseeno sem danes rezerviral bivalnik (za 6 oseb) za naslednji konec leta. :whistle:

A obstajajo prikolice za 6 mopedov? :hmm:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danci1973

A obstajajo prikolice za 6 mopedov?

Evo varianta za 4 motorje obstaja. A je še kakšno prosto mesto v bivalniku? :whistle:

Lp, Bizi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OUCH... :unsure: Vseeno sem danes rezerviral bivalnik (za 6 oseb) za naslednji konec leta. :whistle:

A obstajajo prikolice za 6 mopedov? :hmm:

D.

Obstajajo. Eni jim pravijo kamion. :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uhhh ste pa fajn zagrizel :010, za skupinsko prijavo (vsaj 10 ) da Franc posebni popust .)

@ Danci namig za prevozna sredstva :D , najbrž ni treba poudariti da gre za Švicarje

post-698-1199392572_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uhhh ste pa fajn zagrizel :010, za skupinsko prijavo (vsaj 10 ) da Franc posebni popust .)

@ Danci namig za prevozna sredstva :D , najbrž ni treba poudariti da gre za Švicarje

]

:eek: I ja bi tako, da mi je ovoliki...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TKR so redni gostje Valencije že kar nekaj let zapored.

Se je tut Stamm kalil za novo leto v Valenciji v njihovi ekipi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bo čist držalo, skor tolk so samo trije kompleti gum... vsi stroški (štartnina, prevoz motorjev, benz, cestnine, hotel, hrana, pijača, gume) so kar nekje blizu dveh jurjev...

Ma daj jim malo upanja.... ;) Ne jim še malega tiska na veliko napisati, no.... :whistle: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno kaj takega zame še dolgo ne bo opcija :unsure:

Bomo pa Marof naganjal :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!