Skoči na vsebino

VALENCIA


rude

Priporočene objave

Očitno kaj takega zame še dolgo ne bo opcija :unsure:

Bomo pa Marof naganjal :evilgrin:

Ti vsaj ne bo treba motorjev prati pri eskimskih temperaturah :wacko:, bi bilo bolj humano dežni kombinezon navlečt pa ju v avtopralnico peljat :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mate kakšno slikco kako ste vse skupi naložili na kamion?

Me prav zanima kako je to zgledal?

Lp, Bizi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je Čarmanu pokal posodu, da se je lohk sliku z njim!? :P :D

LOHK JE S TUJIM KURCEM PO KROPRIVAH MLATIT AL PA TKO DA BOSTE VSI ZASTOPL V KLASI SERIJSKIH MOTORJEV VOZIT Z SUPERBIKE MOTORJEM. SRAMOTA!!!!!!!!! :ninja: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOHK JE S TUJIM KURCEM PO KROPRIVAH MLATIT AL PA TKO DA BOSTE VSI ZASTOPL V KLASI SERIJSKIH MOTORJEV VOZIT Z SUPERBIKE MOTORJEM. SRAMOTA!!!!!!!!! :ninja: :nono:

Ti pa obvladaš :headbang: :headbang: :headbang: :slap: :slap: :slap: , al je to tisto floroscentnosvetlo zeleno (C Suzuki). :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mate kakšno slikco kako ste vse skupi naložili na kamion?

Me prav zanima kako je to zgledal?

Lp, Bizi

Mislim, da ni nobene slikce kamiona z motorji. Ko smo nalagali v Sloveniji nas je preveč zebl, za nazaj nas je pa Milan preganjal. Kamion je bil nafilan do višine motorjev po celi dolžini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti vsaj ne bo treba motorjev prati pri eskimskih temperaturah :wacko:, bi bilo bolj humano dežni kombinezon navlečt pa ju v avtopralnico peljat :rolleyes:

Ja po bi jih pa po soli dam pelala in doma ponovila vajo :naughty: Moji sosedje so si tud učer z zanimanjem :unsure: in strahom :o ogledoval pranje mojga motorina, js pa skor dereze gor dala da se nism zvrnla na dvoriš :whistle: je pa zej tko lep :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... js pa skor dereze gor dala da se nism zvrnla na dvoriš :whistle: ...

Od kdaj si pa ti ONA? :huh: :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni šans :lol:

:o :o :o :o kva a nej grem še enkrat pogledat. Usaj uni u Valenciji so nasedl, k drgač neb mogla u Ladys Cup zmagat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:o :o :o :o kva a nej grem še enkrat pogledat. Usaj uni u Valenciji so nasedl, k drgač neb mogla u Ladys Cup zmagat :naughty:

Temu se reče usmiljenje :lol1: Zdej boš mogu pa pomaranče pod majco nosit... jebi ga... victim of own success :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mate kakšno slikco kako ste vse skupi naložili na kamion?

Me prav zanima kako je to zgledal?

Lp, Bizi

Sem najdla sam eno panoramsko, ko je moški del čakal viličarja za razkladanje ...... motorinčki so bili na lesenih paletah na katerih se novi dvokolesniki pripeljejo do dilerjev :)

post-698-1199700193_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A obstajajo prikolice za 6 mopedov? :hmm:

Ta jih je prepeljala 7 :yes: , po tri v vrsti + ena v sendviču nazaj.

post-4603-1199725857.jpg

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta jih je prepeljala 7 :yes: , po tri v vrsti + ena v sendviču nazaj.

post-4603-1199725857.jpg

Kak mi je pa ta slika znana....

:whistle: :whistle: :xx: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

hehe, vidim da je zanimanje za novoletno Valencijo ful poraslo od nekaj mesecev nazaj, ko smo prav tule iskali sopotnike, pa ni bilo nikogar... zdaj pa tako zanimanje :) prav zanimivo bo videti koliko se nas bo letos ob koncu leta spet zbralo na pisti Ricarda Torma...

za lažjo odločitev (al pa vsaj malo za sline cedit) pa še akcijske slikce dveh članov zdaj že lanske odprave, ki sta bila mal pozabljena med akcijskim fotomaterialom :)

SN:

post-163-1199812764_thumb.jpg post-163-1199812748_thumb.jpg

in Aljoša:

post-163-1199812837_thumb.jpg post-163-1199812856_thumb.jpg

na koncu pa še ena ideja kako do denarja: glede na to da je začetek leta, će vsak dan daste na stran 5€ (namesto dveh piv), boste imeli do konca leta Valencijo plačano :whistle:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

na koncu pa še ena ideja kako do denarja: glede na to da je začetek leta, će vsak dan daste na stran 5€ (namesto dveh piv), boste imeli do konca leta Valencijo plačano :whistle:

Dobra ideja, Suzuki, ma je mučno vsak dan pomislit na Valencio in na dve pivi.

Lepo okrevaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki tut mi smo že 1x organiziral prevoz s šleperjem, pa so na koncu vsi, ki so bili najbolj glasni med letom doma ostali, tako da nč kej preveč ne verejm temle majstrom.

Ko je treba odrint, jih je le še za na prste ene roke, al pa še to ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da nas je večina tukaj zgolj firbčnih..

Vsaj za mene je kakršen koli tak projekt enostavno zelo predrag. Zato pa spremljam druge pri teh podvigih in firbcam, to je zastojn :D In verjamem da nisem edini :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Hja in nenazadnje če zberete denar vas pa tudi jaz peljem z našim transportom...Mislim pa da vsi veste kateri to je?

www.remse-racing.com

moram res pripenjati slike???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!