Skoči na vsebino

UAE Desert Challenge 2007


Zarja

Priporočene objave

Disi ze disi.... ampak na dalec... hehe

Kaj rect ...zadevo smo odpeljal / izpeljali, ekipa je nazaj doma, bilo je ludo i nezaboravno... :naughty:

Idemo dalje.... samo smireno i pun gas.... nove ideje se ze kuhajo... :whistle:

Se enkrat hvala vsem za pomoc in podporo

P.S. Pir - always...

lp DaNe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko pa ze omenjamo Pariz Dakar (Lisbona - Dakar)... sparovc (kanto) sem ze prstimu.... any contribution welcome... :winkiss: .... na hitro budget poterben za tak hec:

Prijava:

Rider 10000E

Moto 3500E

Assistence vehicle 2000E

Assistance staff 8500E p/p

Gorivo assistance car - 4000E

Avio karte Dakar - Evropa 1000E p/p

Bivanje Europa/Dakar 1000E p/p

Vize + petty cash 1000E p/p

Oprema

moped (quad) in vsa oprema cca 12000E

assistance vehicle.... domac 4x4 ... ali pa globoko upanje na sponzorski avto... cifre si sploh ne upam napisat... :whistle:

Pa sem verjetno se kaj pozabil... se enkrat to je zelo na hitro ...onako od oka bi rekli na balkanu / da se tud kje se mal prsparat ampak to je to...

50.000 Evrica... :naughty: e moja kanta (sparovc) je resno premajhna... grem vecjo nastimat... :whistle:

lp DaNe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Oprema

moped (quad) in vsa oprema cca 12000E

assistance vehicle.... domac 4x4 ... ali pa globoko upanje na sponzorski avto... cifre si sploh ne upam napisat... :whistle:

50.000 Evrica... :naughty: e moja kanta (sparovc) je resno premajhna... grem vecjo nastimat... :whistle:

...

Pa kaj si se tolko na ta quad napalil. Človek, pa ti si Paganini za terensko tovorno vozilo :naughty:

Denarja pa res veliko gre. Baje ga fajn nafukaš sam tole je še zmeraj preveč denarja za dober sex :grim

A začnemo kaj sponzorje zbirat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa quad je ko tovornjak med mopedi... ista stvar... hehe

Smo ze zacel.... :evilgrin: ali vsaka pomoc je dobrodosla...

lp DaNe

Pa kaj si se tolko na ta quad napalil. Človek, pa ti si Paganini za terensko tovorno vozilo :naughty:

Denarja pa res veliko gre. Baje ga fajn nafukaš sam tole je še zmeraj preveč denarja za dober sex :grim

A začnemo kaj sponzorje zbirat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Pozdravljeni

Po daljsem premoru sem vikend spet prezivel v ''pesku''. Dubai BAJA part II. Vreme odlicno (30 C), dirka hitra in zahtevna, teren precej razrit po drugem krogu i ogromno ''kamelje trave''. Katapult v drugem krogu je rezultral odtrgano navigacijsko konzolo in izgubo nekaj minut (preden sem vse skupaj do konca odtrgal in uspel zice za bencinsko crpalko ponovno zvezat).. :krneki: (glej slike za detalje st 41)

Dubai BAJA steje za drzavno prvenstvo UAE - vozijo se tri dirke - prvo zal nisem uspel odpeljat zaradi sluzbenih obveznosti.. zadnja dirka bo 7. marca

Rezultati in ostalo na:http://www.mydubaimotocross.com/dmx-baja/about-dmx-baja/

LP DaNe

Dubai

post-1333-1203315273_thumb.jpg

post-1333-1203315289_thumb.jpg

post-1333-1203315299_thumb.jpg

post-1333-1203315309_thumb.jpg

post-1333-1203315320_thumb.jpg

post-1333-1203315333_thumb.jpg

post-1333-1203315349_thumb.jpg

post-1333-1203315363_thumb.jpg

post-1333-1203315376_thumb.jpg

post-1333-1203315401_thumb.jpg

post-1333-1203315419_thumb.jpg

post-1333-1203315439_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam, možakar. Upam, da si užival vsaj toliko kot kažejo slike :OK:

Drugič se malo bolj tal drži in manj po luftu letaj al pa vsaj krilca na quad napopaj, da boš stabilen tud, ko vklopiš Nitro :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdrav vsem

Dubai Baja III. zal ni blo srece... - namontirana krilca (Fritz) so botrovala krajsemu planiskemu poletu, ki je ob pristanku terjal dajatev - razneslo je zadnji amortizer v drugem krogu. Kljub mukam sem nadaljeval vendar brez''fedra'' zadaj ne gre... v naslednjih par km sem bil dvakrat katapultiran in ob pristanku sem dobro natolkel rebra. Oklep je sicer ublazil se vecje poskodbe - vendar sem rabil vsaj 10 minut, da sem prisel k sebi od udarca, ki mi je izbil zrak... (sele doma sem opazil podplutbo na celi levi strani reber).. Pri drugem padcu sem odlomil tudi rocico sprednje zavore kar je se dodatno otezilo zadeve.. Kljub vsemu sem nadaljeval vendar to ni bil moj dan... :headbang: 500 m pred tankanjem sem ostal brez goriva ... tako da smo zadevo zal (ali pa na sreco) zakljucili...

Quad je ze postiman in zadnja dirka je v zacetku Aprila... do tedaj pa zdravimo rebra ... :whistle:

LP DaNe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ti pa res ni bila usojena ta dirka. Važno, da si ok ti in da boš lahko šel na naslednjo. Srečno in pozdrav Goranki, Fadiju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!