Skoči na vsebino

Yamaha Tesseract concept


MowzancR

Priporočene objave

Kot kaj ga pa bodo registrirali??? Kot štirikolesnik (dvosledno vozilo)..ali kot motor?? Pri nas bodo zagotovo kaj spet "pametnega" pogruntali!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da nebo lih vsakemu ki bi rad vedel za kaj se gre, klikati na link, še sliko prilimam:

yamahatess_800x600_d.jpg

Lepo mi zgleda ta , futoristična oblika, samo, 4 kolesa čisto pokvarijo obliko. Če bi nekaj podobnega naredili pa z dvema kolesoma, bi blo pa res nekej...

Zanimivo krmiljenje, podobno kot Bimota 3D :unsure: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahhhhh -_- ;

še en quad...

:nono: Tole je pa daleč od kakšnega quada.

Ta yamaha se bo nagibala, kar pomeni podobno vožnjo kot na motorju. In ker sem vozil Piaggio MP3 ti lahko povem, da je taka vožnja nora, ker je večji oprijem, pojemki ob zavitanju so pa fenomenalni. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z vidika varne voznje mi je taka zadeva zalo vsec - veliko manjsa moznost zdrsa na pesku ali olju v nagibu in pri zaviranju. Oblikovno lepsi od MP3 (ni tako skuterski), ni mi vsec okrog krmila in luci, zopet ima tak minimalisticen sedez za sopotnika. Po moje tako ne bodo kupovali tega lastniki RR motorjev, temvec bolj touring vozniki in bi bil na mestu bolj komforten sedez.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono: Tole je pa daleč od kakšnega quada.

A je motor, če ima 4 (štiri) bicikle?

To, če se nagiba, pa pomeni, da je malo naprednejši quad :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UUUUUUUUUUAAAAAAAAAAAAAAAUUUUUUU!!!!!

Svetovna zadeva, skoda le, da bo ostala koncept, ce pa bo ze ugledala luc proizvodnje pa bo pregresno draga!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je motor, če ima 4 (štiri) bicikle?

To, če se nagiba, pa pomeni, da je malo naprednejši quad :whistle: .

Ja ti si napisal "še en quad", kar pač ni, a ne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za pod 5 stopinj (se pravi pozimi) bo okay, da ne izgubimo občutka, kako se je nagibat.

Med sezono pa na dva kolesa!

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

svetovno, sem komaj zdaj prebral tole, in se mi zdi zelo noro dobro futuristična zadevščina...že samo ime vozila nam pove da je zadevščina precej futuristična...tesseract je namreč 4D oz. n-dimenzionalna kocka, oz. hiperkocka v kateri se prostori zlivajo en v drugega in v vsakem čas drugače teče (tisti ki ste morda gledali film the cube veste o čem govorim), sicer pa je to že področje kvantne fizike, pa pustimo to.... so pa snovalci tega vozila verjetno v povezavi z imenom imeli nekaj takega v mislih: vožnja s tem vozilom bo podobna tesseractu, se pravi n-dimenzionalna, čas vam bo tekel počasneje/hitreje,...

v glavnem noro dobra in odpiljena ideja...svaka čast yamahi :worship:

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!