Skoči na vsebino

ZAKLJUČEK SEZONE


vaški

Priporočene objave

a hočeš rečt, da je Lojze ženska duša ujeta v moško telo ??? :eek:

to ne vem, tako dobro ga pa ne poznam :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a hočeš rečt, da je Lojze ženska duša ujeta v moško telo ??? :eek:

Alter, ti dons od mene ne boš dobil niti enga pira pa čeprav je zastonj.... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alter, ti dons od mene ne boš dobil niti enga pira pa čeprav je zastonj.... :angry:

Vama ga bom jaz častil.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je ODLIČNO pa še velik se nas je nabral ! Dons še mal pavziram ... Ampak na pirček pa pridem , če ga je še kej ostal !

Še enkrat HVALA Vaški za tako POGOSTITEV !!!

post-10583-1192371860_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VAŠKI BOYSI... :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: Kapo dol...Aja,tist k mi je omenu za prespat se mi zdi da je to @vaški Najlepša ti hvala...Pa čeprav pol nisem prespal,sem šel k enim v lj ker sm na konc že čisto sam ostal,oz nobenga nisem več poznal tam...Sam tist je bil pa fora "Še mal pa bom vaški boys".. :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VAŠKI BOYSI... :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: Kapo dol...Aja,tist k mi je omenu za prespat se mi zdi da je to @vaški Najlepša ti hvala...Pa čeprav pol nisem prespal,sem šel k enim v lj ker sm na konc že čisto sam ostal,oz nobenga nisem več poznal tam...Sam tist je bil pa fora "Še mal pa bom vaški boys".. :whistle: :whistle:

Kva je CVIČKAR1 a si dregnu Crazyu hči k si spal pr nem al ženo? Crazy prav ,da si reku da si reku da se počutiš k u hotelu pr njih in da si prov s težavo gledu zutri GP k nis navajen na plazmi gledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peter1...jst sm pošten :trance_33_sleep: Jst mam že punco tko da drugih ne tikam...Ajt drž se pa se slišmo,ej a si gledu GP k se je lorenzo s piciklnom prpelu tam k se more motorje postavt?...

Sorry za off-topic...

VAŠKI BOYSI :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!