Skoči na vsebino

Nova Motolegenda


soncek12

Priporočene objave

Osnovne izkušnje pa si je nabrala pri Jamahi

Glede na dejansko stanje je še Rossi ušel od Yamahe ;-) ... joke

... ampak eni pa res ne morejo brez pljuvanja, raje ne komentiram, da se ne usuje plaz !

Nova Motolegenda je bila čisto O.K., delavci je sigurno niso zafurali !

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

zdravo!

Jaz sem kupil svojga jet forca v Rodexu (ene tri leta nazaj), kjer pa zdej nočjo več delat servise za peugeot skuterje. Zanima me kje bi lahko drgje skutr pelu na servis + odstranu blokade (do zdj je skutr praktično stou, narjenih ma slabih 1000 km), ker na Rodexu so mi rekl naj se obrnem na Novo motolegendo, ampak sem po prebranem nekoliko skeptičen kar se tega servisa tiče! :D

Hvala za odgovor!;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo!

Jaz sem kupil svojga jet forca v Rodexu (ene tri leta nazaj), kjer pa zdej nočjo več delat servise za peugeot skuterje. Zanima me kje bi lahko drgje skutr pelu na servis + odstranu blokade (do zdj je skutr praktično stou, narjenih ma slabih 1000 km), ker na Rodexu so mi rekl naj se obrnem na Novo motolegendo, ampak sem po prebranem nekoliko skeptičen kar se tega servisa tiče! :D

Hvala za odgovor!;)

Nimaš kej bit skeptičen glede servisa za Peugeot skuterje, ker firma Nova Motolegenda ne dela več. So z mesecem marcem zaprli vrata, tko da boš moral iskat servis za tvoj skuter kje drugje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha...ja lušno! pa ne mi rečt da v okolci lublane sploh ni več nekoga k bi mi servisiru motor pa blokade vn vrgu! ni čudn da so nehal motorje prodajat, sej kdo ga bo pa kupu, če ve da se bo pol jeb** s servisi in tem! :/

no, če kdo pozna kšnga dobrga serviserja iz okolice lublane (loh tut krana) k bi mi loh motor zrihtu se toplo priporočam! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha...ja lušno! pa ne mi rečt da v okolci lublane sploh ni več nekoga k bi mi servisiru motor pa blokade vn vrgu! ni čudn da so nehal motorje prodajat, sej kdo ga bo pa kupu, če ve da se bo pol jeb** s servisi in tem! :/

no, če kdo pozna kšnga dobrga serviserja iz okolice lublane (loh tut krana) k bi mi loh motor zrihtu se toplo priporočam! :)

En je tam pri BTCju? Živc al kako je že blo ene 5,6 let nazaj ko smo mel skuterčke?

pa LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En je tam pri BTCju? Živc al kako je že blo ene 5,6 let nazaj ko smo mel skuterčke?

pa LP

Ne priporočam, sem mu moral razlagat zakaj mi kot stranki pripada račun :wallbash:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah men je useen če je vse skp narjen mal bl "po domače", sam da ne dela z mašino "po domače" pa je use uredu! bom pogledu za tega v btcju! sploh pa tut če bi hotu birat med serviserji nimam glih neki možnosti! :D

Hvala za odgovor! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, že vidm! :D hvala ;)

lepo da so prijazni do tebe .... a maš ti tudi kup železa od 350 kil pa 1200ccm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo da so prijazni do tebe .... a maš ti tudi kup železa od 350 kil pa 1200ccm?

nažalost (še) ne! mam pa že izbran motor za takrat ko bom skp spacou dost dnarja da si ga bom loh prvošu! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nažalost (še) ne! mam pa že izbran motor za takrat ko bom skp spacou dost dnarja da si ga bom loh prvošu! :)

... in to bo ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!