Skoči na vsebino

Prva misel ko pridete domov s fure.


Dr_Jakob

Priporočene objave

-kilometri so bli...

-pir je bil...

-olje sem dolil...

-stuširal sem se...

-najedu sem se...

-kdo je odpru to butasto temo...

-f*** itak ne bo (grem nazaj na pir)... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- ciscenje! - sem raje prašič.....

- grem cekirat na motosvet, ce me je kdo videl - me boli qrac, če me je kdo videl, ker se vozim zaradi lastnega veselja, ne zato, da bi se kazal drugim

- kolk km sem naredu? mi je tudi vseeno, ker se vozim zaradi samega sebe in ne zato, da bi se na MS hvalil, koliko km sem naredil

-.

.

.

.

Kaj si ponavadi rečem??

Pravzaprav se sploh ne pogovarjam sam s sabo

Popravljeno . Popravil Provokator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa vedno preverim vse teme na MS in upam da se bo kdo oglasil da me je videl in me skurcal kako nevarno se vozim in da delam slab ugled motoristom pa se nikoli noben ne javi?

zdaj pa nevem če vsi tisti, ki jih prehitim po zunanji strani ovinka in se zrinem pred njih ker je nasproti že avtobus blendal in se umikal na bankino, niso na MS al pa so tak v šoku da nevejo kak motor je bil. :rolleyes:

tisti ki pa se vozijo z mano so pa itak tiho ker sami še večje pizdarije delajo :evilgrin:

PS: zadnja R.A.T. tura je izjema čeprav sem še pol par dni mel občutek da nekaj ni blo OK na furi ker nisem nobene pizdarije naredil in mi je v principu bil največji adrenalin ko mi je doma po štengah v čizmah zdrsnilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes:

1. Ma to pa res ni več resno, da se vozim ko sneži :slap:

2. Družba je pa bla vrhunska :OK:

3. Pa je Marja reku, da se ne bo dal :kva1: . To je bla čista foušija, k se dons on ne more

pelat :hmm: .

M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes: kako fajn bi bilo, če bi me čakala kad napolnjena s 35 st. C toplo vodo za odtajevanje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons po vožnji z jezerskega.. kurba je mrz.. brrr :D ne čutm prstov :D hehe.. gremo se pogret ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet sem preživel in fajn, kako malo motor požre :D Načeloma me prevzemajo tudi občutki neke blaženosti, da sem sončen dan spet preživel v "naravi" in potešil željo bo gibanju v njej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

morm na mobitel pogledat kolk je zgrešenih.....de vidim kaj me čaka..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako lepo je,da sem cel pripeljal domov,ker to je v današnjem prometu sreča...,le...,da se jo premalokrat zavedamo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: zadnja R.A.T. tura je izjema čeprav sem še pol par dni mel občutek da nekaj ni blo OK na furi ker nisem nobene pizdarije naredil in mi je v principu bil največji adrenalin ko mi je doma po štengah v čizmah zdrsnilo.

trance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!