Skoči na vsebino

HALLOWEEN PARTY FIRESTARTERS MC


finger

Priporočene objave

lepo vas je videti vsaj na slikcah , če me že v živo ni bilo, ne smem biti preveč pogosto, ker se me potem vsi spomnijo... :whistle: :winkiss: :naughty: :naughty: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo vas je videti vsaj na slikcah , če me že v živo ni bilo, ne smem biti preveč pogosto, ker se me potem vsi spomnijo... :whistle: :winkiss: :naughty: :naughty: :winkiss:

Sem vedu......da nekaj manjka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vedu......da nekaj manjka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:winkiss:

ne sekiri se, še prevečkrat me boš lahko videl........... :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, cisto vsako uro, pa nisem slikal :whistle:

Fire........dobre slikce, ni kaj, samo ne vem kaj je narobe z njimi, da so na vsaki sliki sami poznani.........

pozdravček vsem udeležencem in organizatorjem :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fire........dobre slikce, ni kaj, samo ne vem kaj je narobe z njimi, da so na vsaki sliki sami poznani.........

pozdravček vsem udeležencem in organizatorjem :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Slikce imajo le eno napako... tebe ni na njih :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slikce imajo le eno napako... tebe ni na njih :photo:

pozabila pohvalit slikco z najlepšo kapco večera- :naughty: :naughty: ......lahko kandidiraš za najboljši izbor........Mausi, kapo dol..... :naughty: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in oba skup nista zbrala poguma :lol: pa tolk veselja sem s sabo prnesla :whistle:

Preveč svetlobe je bilo za Lucifugejev okus. Poglej, kakšne oči že imam... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah dej no Volk kej lohka pa tut obdržiš med nama, morš vse povedat :naughty: :headbang: :headbang: :headbang:

kje pa

vse se ne da :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo vas je videti vsaj na slikcah , če me že v živo ni bilo, ne smem biti preveč pogosto, ker se me potem vsi spomnijo... :whistle: :winkiss: :naughty: :naughty: :winkiss:

Ah

Tebe pa res ne :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda. d nam stran mal štrajka. Če čš mam moje na brdiju jih lahk kaj zravn daš.Za uno uro k manjka

Slikc ni. Me zanima če sm bil tm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda. d nam stran mal štrajka. Če čš mam moje na brdiju jih lahk kaj zravn daš.Za uno uro k manjka

Prevelik naval pa se je zrušlo vse. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč svetlobe je bilo za Lucifugejev okus. Poglej, kakšne oči že imam... :krneki:

Nič te ni bilo zraven k si se tolk ponujal za pivo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro, da sem bla samo na začetku in da vsaj "normalno" zgledam na fotkah :whistle:

o sej si tudi v litiji dobr zgledala sem te sliku ampak je bila slaba slika pa sem jo zbrisal skoda pa drugic :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!