Skoči na vsebino

Najstarejše motoristke


Guest Brumer

Priporočene objave

Žena je leta 1997 naredila izpit A kategorije, pri okroglih 50-tih,prvi njen motor Yamaha SR 125,po parih mesecih ER-5-n,leta 2006 si je kupila ER-6-n. do danes prevoženega z vsem tremi motorji ca 50K kil ,k sreči brez nezgod,nevozi pa ravno počasi. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Brumer, mogoče ta tema lih ne bo ravno odzivna ker je mal nerodno zastavljen naslov. Saj veš, lahko je najstarejša po letih al pa po šoferskem stažu. Kakorkoli punca naredila lani jeseni izpit in do sedaj naklepala okoli 2000 km. Ni veliko, vseeno pa me veseli, da jo to zanima. Na krajše furce se pa raje prisede na sovoznikov sedež za mano ker se ji ne da preveč napravlat za krajše furce. Drugače pa že kar dobro vozi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj dober znanec (šofer na Choperčku)) in njegova mama sta šla na izlet.

Iz Litije, na Gorenjsko, Dolenjsko in nazaj. In ko jo je zvečer odložil, je mam'ca rekla:

"A je to že konec"? ... Štela je 90 let !!! :o :o :o

Njuna skupna leta pa 160 let !!!!!! :worship: :worship: :worship:

No, ni glih motoristka, peljala se je pa.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpit nardila letos, vozim kawasaki ER-5, prevoženih 8000 km...

Sm se pa težko odločila napisat tole, ker se ne štejem med stare, sploh pa ne med najstarejše :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom tiho ker me Perla šiša.

če nimam primata se pa sploh nima smisla usajat

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leta 1999 sm nardila izpit do 350 za neomejeno dobila 2001 vozm se pa od 1997. prvi padec leta 1997 z kroslo :eek: izpah rame in udrgnine po celem telesu, še dobr da sm bla mlada, da se je hit zacelilo.

nism najstarejš, mam pa že kr neki izkušen, čeporu se ni za hvalt. aja v teh letih skupno prevoženih že cirka 180.000 km, če povprečje uzamem 20.000 km na leto, pa rajš kak km še zravn prpišem. divje čist, sam ne morm nehat, pa mi prou nč ni žou, da ne morm hehehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A neomejeno sem naredila lani, pri 47 letih. Letos sem jih naredila nekaj tisoč v paru z mojim spredaj in zadaj, potem sem se vozila še sama, ker ima moj zdaj svoj motor.

Rada vozim hitro, a ne kolenčkam, me je mal strah, ker so moje kosti že malo starejše in se ne bodo tako hitro zacelile. Prva poškodba noge je bila še v avtošoli, ko se je motor položil name. Upam, da jih ne bo več.

No, ampak v mlajših letih sem svoj adrenalin sproščala drugače, tudi na avto ralijih ( ne cestno hitrostnih) in še kaj drugega. Za motor takrat ni bilo denarja pri majhnih sinovih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja mama!

...Ni glih najstarejša, je pa stara.

Je enkrat rekla:

"Sem tako šibala,... ko je kazal', da bom padal, :o sem pa kar dol' stopila"! :yes: :D :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa tudi moja mama je naredila izpit 1947 tega leta in dokaj redno vozila DKW velikokrat tudi v Opatijo večinoma še po makadamu.Pri 68 letih je peljala mojga viragota 1100 po kampu pa je bil cel hec ko ji je crknu pa so vsi starci kurbl iskal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa tudi moja mama je naredila izpit 1947 tega leta in dokaj redno vozila DKW velikokrat tudi v Opatijo večinoma še po makadamu.Pri 68 letih je peljala mojga viragota 1100 po kampu pa je bil cel hec ko ji je crknu pa so vsi starci kurbl iskal.

:slap: :slap: :slap: :kva2: :kva2: jah jebi ga, stara navada železna srajca. mi bomo pa čez 40 let hotli prvo ključ v ključavnico porinit, dat kontakt in poiskat gumb za zagon ... pa se nam bo mularija smejala iza grma :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!