Skoči na vsebino

Action Bike na Grobniku


ZOX

Priporočene objave

o GORGH a si ti še živ.Sporočam ti da se obeta nor žur za zaključek sezone kot sem ti oblubu. :naughty: Upam da tokrat prideš. To bo verjetn prvi teden v decembru.Točen kje bo ti pa še javm,ker bo pršlo ful dirkačev.Aja pa še to 30 11 2007 bo v kranju dober žur CORONA PARTY s hostesami :wub: :OK: vabljeni vsi mal bomo pil pa spomine obujal kako je blo čez dirkaško sezono :D :P :) :beer2: :beer2: :beer2: .Fantje in dekleta BAR MITNICA VABI-SEVEDA V KRANJU.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o GORGH a si ti še živ.Sporočam ti da se obeta nor žur za zaključek sezone kot sem ti oblubu. :naughty: Upam da tokrat prideš. To bo verjetn prvi teden v decembru.Točen kje bo ti pa še javm,ker bo pršlo ful dirkačev.Aja pa še to 30 11 2007 bo v kranju dober žur CORONA PARTY s hostesami :wub: :OK: vabljeni vsi mal bomo pil pa spomine obujal kako je blo čez dirkaško sezono :D :P :) :beer2: :beer2: :beer2: .Fantje in dekleta BAR MITNICA VABI-SEVEDA V KRANJU.

Corona party-pridemo....

Sam si bil pa v soboto glavna atrakcija, ko si ma "dekci" menjal gume :worship: se je kar krog naredu okrog :) hehe no sej smo mi tud z zanimanjem pogledal, kako spricas z WD40 po gumi :)

Drugace pa vsa cast za voznjo....prav super za pogledat...

LP,Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo kreganje.Sm ču da so EVROPSKO podprvakinjo ven iz konkurence stavili. :K .Pol je pa Ata vse zrihtu :SS

Bomo že pokazali zakaj bi pa samo ene diskvalificirali so bili tudi drugi z licencami pa z zelo sumljivimi motorji :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o GORGH a si ti še živ.Sporočam ti da se obeta nor žur za zaključek sezone kot sem ti oblubu. :naughty: Upam da tokrat prideš. To bo verjetn prvi teden v decembru.Točen kje bo ti pa še javm,ker bo pršlo ful dirkačev.Aja pa še to 30 11 2007 bo v kranju dober žur CORONA PARTY s hostesami :wub: :OK: vabljeni vsi mal bomo pil pa spomine obujal kako je blo čez dirkaško sezono :D :P :) :beer2: :beer2: :beer2: .Fantje in dekleta BAR MITNICA VABI-SEVEDA V KRANJU.

Se bomo vidl na obeh žurih ;) a moram pridet z motorjem :) hehe ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

Tile rezultati niso pravilni.

Malo je bilo težav ker se je nekaj imen pomešalo z transponderji itd.

Tukaj si lahko ogledate končne rezultate

http://portal.actionbike.de/wertungen/arch.../termin_12_2007

lp Yahosuka racing

Popravljeno . Popravil Yahosuka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o GORGH a si ti še živ.Sporočam ti da se obeta nor žur za zaključek sezone kot sem ti oblubu. :naughty: Upam da tokrat prideš. To bo verjetn prvi teden v decembru.Točen kje bo ti pa še javm,ker bo pršlo ful dirkačev.Aja pa še to 30 11 2007 bo v kranju dober žur CORONA PARTY s hostesami :wub: :OK: vabljeni vsi mal bomo pil pa spomine obujal kako je blo čez dirkaško sezono :D :P :) :beer2: :beer2: :beer2: .Fantje in dekleta BAR MITNICA VABI-SEVEDA V KRANJU.

No dejmo folk, da slišmo kdo pride.. jz skor zagotovo pridem :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm prebral na tvoji spletni strani Igor, hvala ti.. pol so vam edino transponderji in vreme delali preglavice.. važno da je ostalo uspelo in da ste dirkali :worship:

No ja :hmm: :? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem zakj so pa različni rezultati Zormanovi in potem uradni? :blink: :P :P

:wacko: :hmm: :?

Kaj so zdej tuki ene čudne fore spet, jz sm napopal tisto kar so mi poslali.. naj en to mal pojasne

Popravljeno . Popravil Zorman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wacko: :hmm: :?

Kaj so zdej tuki ene čudne fore spet, jz sm napopal tisto kar so mi poslali.. naj en to mal pojasne

Zdravo,

Razlika je samo v tem, da je na novem izpisu Tina vključena, pa mene so dodali oziroma zamenjali ker sva imela z Matjažem zamenjan transponder.

lp Yahosuka

Popravljeno . Popravil Yahosuka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Zakaj so pa Tino K diskvalificirali? A so kej goljufal spet :unsure: :unsure:

Ja Baky zdej k tebe ni blo tam je pa res čudno da so jo diskvalificiral.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem zakj so pa različni rezultati Zormanovi in potem uradni? :blink: :P :P

Ej SuperBike, ups mislm rečt Anze750R po novem.. ne sekiraj se preveč zato.. raje za kej drugega :whistle:

Popravljeno . Popravil Zoki21
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gre u petk kdo na grobnik pa da ma plc še za en moped?sm iz kranja, če je kdo u akcij me lahko pokliče na 040 463495 marko. lahko tud za dva dni, se bom prilagodil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz nepreverjenih virov sem slišal, da ima ta vikend BMW zakupljeno pisto za avtomobile, kar pomeni, da z motorjem no go my friends. Lahko pa me je moj nepreverjeni vir naplahtal ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res, majo rezervirano, niso pa potrdil.

Kako je pa za petek? 8.2.2008?

Sem poslal mail pa nič...

Upam da ni tud petek zakupljen, k mam že moped pa prikolco zrihtano :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!