Skoči na vsebino

Winter party MK Raubritter


gerholdd

Priporočene objave

Smo te uhvatil :naughty: :naughty: :naughty:

ZAKON JE BLO!!!!!! :worship: :worship: :worship:

BTW: Cvičkar, lepo te je blo spoznat.... Medoo and the golden half tud:winkiss: :winkiss: ....

Vsem enga cmokeca za lahko noč :004

am.... :blush:

pa use ta druge tud, an.... :blush: :blush: :blush: :blush: .... ja vs je blo mega spoznat, an..... :blush: :blush: :blush:

se ga vidmo! :yea1: čej ne drgač, jutr na cest :naughty: :naughty: :naughty: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in jaz sem tista ki ima oba rada :winkiss:

a striptiz je bil;)

celo ratalo mi ga je zamudit :headbang:

Bil je bil, mi ga celo ni ratal zamudit :rolleyes: .

Aja pa greenninja (vsaj mislim, da sem mam tebi za zahvalit) hvala za tisto zdravilo za grlo :whistle: , mi je pjača stopla včerej v glavo pa sm se pozabu zahvalit :headbang:

Ful mi je bla všeč cena peera, pa mi je vseeno ratal vse zapravit :unsure: (danes se pa že cel dan "zdravimo" :slap: )

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišla ob dveh zjutraj vsa zaspana in zmatrana iz žura v savinjski dolini, trdno odločena da grem samo na eno pijačo in nič več, na koncu sem šla pa med zadnjimi domov :rolleyes:

to pomeni - Raubritterji zakon je blo :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut js sm končno pršu domov po dolgem času...Aja Sanda7,slike dam lahk vse gor? :whistle:

Ka a maš mar kj žoftnega :naughty: :naughty: :naughty: , hi,hi,hi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka a maš mar kj žoftnega :naughty: :naughty: :naughty: , hi,hi,hi?

Hehehe, če je tebe dobil v objektiv... :lol1: potem je nekaj zelo žmohtnega :D Šala, da ne boš zamerla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe, če je tebe dobil v objektiv... :lol1: potem je nekaj zelo žmohtnega :D Šala, da ne boš zamerla

čaki, čaki, ti kr zajeb*****

te že dobim v roke :naughty: :naughty: :naughty:

pa bomo pol vidl.... :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

O:-)

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut mačka se najde... :naughty:

hi,hi,hi, sm pa misnla, da mi je vsem ratal uidet O:-) (čeprav se je turneja za ene, ta zagrete že bl zgodi začela :whistle: ), me pa tkole... od strani kresneš :nono: , he,he,he,he...Joke....

ma res je blo zakon!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UUUU, glej, nova frizura :D :D :D :D

:fight1:

he,he,he,he - zezam....sej zdej je menj papagaju podobna...gre na bolš... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja...Vse v najlepšem redu...Upam da Sanda7 ne bo izkoristila moderatorske pozicije... :whistle:

ja upej;)lohk daš gor če mi kej ne bo ušeč bom že zrihtala;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MK Raubritter :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: Hvala za za borovničke...Dobite na letnem motozboru cvičk kot povračilo...

Sam sm pa mal jezn na samga sebe k bi lah dost lepš spal če ne bi spalke in podloge za na tla zgubu na avtocesti :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!