Skoči na vsebino

Prometne nesreče - Ghibli


ghibli

Priporočene objave

A ha. Jure bo imel mal dela za ga porihtati. A kupi kdo TDMja? :whistle:

Ghibli sem slišal da bo tist dan k bojo za tvojo TDMjko dele prpelal Cesta v gorice zaprta ,k bo mogu ta velik šlepr prpelat k je tok kosov za zamenjat,sm slišu da si jo tok zlomu :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ghibli sem slišal da bo tist dan k bojo za tvojo TDMjko dele prpelal Cesta v gorice zaprta ,k bo mogu ta velik šlepr prpelat k je tok kosov za zamenjat,sm slišu da si jo tok zlomu :headbang:

Ja en šleper je že prpelu. Zdaj pripeljejo še kontejner iz KPja z ostankom delov. :baa:

Jure pravi da ni sile :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ghibli,drugič pa mal bol pazi ko te Čuden prehiteva...Sm ti reku da te bo odpihnlo :naughty:

Ej če te smem vprašat,ka se je pa sploh zgodilo? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam temo odprl?

Sicer me veseli da si cel, sam ni mi jasn kaj si hotu narest s to temo. Se pohvalit da si padu ker se ti zdi to kul, ker te bodo zdej vsi spraševal kaj je blo in boš v centru pozornosti neki časa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam temo odprl?

Sicer me veseli da si cel, sam ni mi jasn kaj si hotu narest s to temo. Se pohvalit da si padu ker se ti zdi to kul, ker te bodo zdej vsi spraševal kaj je blo in boš v centru pozornosti neki časa?

Nisem odprl teme. Pisali smo v temi prometne nesreče itn. peter1 je napisal da je videl jaz pa nadaljeval. Potem pa danes vidim da so to dal v novo temo. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem odprl teme. Pisali smo v temi prometne nesreče itn. peter1 je napisal da je videl jaz pa nadaljeval. Potem pa danes vidim da so to dal v novo temo. :fredy:

Pol pa sory za popizd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem odprl teme. Pisali smo v temi prometne nesreče itn. peter1 je napisal da je videl jaz pa nadaljeval. Potem pa danes vidim da so to dal v novo temo. :fredy:

res...učer sm brala to v temi prometne nesreče...dons je pa kr nova tema ratala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ha. Jure bo imel mal dela za ga porihtati. A kupi kdo TDMja? :whistle:

jao ghibli, tale tvoja TDM-a je pa že velik pretrpela hehe, a zdej pa še to :unsure: No važn da je s tabo use uredu, yamahca bo pa tut preživela ;) Kaj pa je sploh blo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Balančkanje torej :whistle:

Ah, ni bilo hude sile. Samo nesrečen splet okoliščin. Samo da je Ghibli cel (kolikor toliko).

Ghibli, a si že OK?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal prehitro sem pripeljal v "S" ovinek med Zalogom in Lazami in ga založil do balance.

fino de si cel. de je potolčen sam stroj. Laze med Uncem in Logatcem? al kašne tretje Laze?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ghibli je z Zaloške (mim fužin), kjer je tudi precej vasi s podobnimi imeni. In dva S ovinka. Mi je všeč, da je cel.

Med Uncem in Logatcem je Zalog le virtualno.

Popravljeno . Popravil suzyq
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Balančkanje torej :whistle:

:lol1: :lol1: :lol1:

Ja sam ko ga enkrat založiš traja celo večnost pa ne da se ti tega ponavljati neki časa.

Btw sem vesel k radio zaradi sebe in motorja. Jure je rekel da ga bo porihtal unulo v kratkem. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No važn da je s tabo use uredu, yamahca bo pa tut preživela ;

katera Yamahca pa še ni preživela............... :krneki:

le gribli me mal skrbi, ker je očitno celo njivo zoral, da kmetom ne bo treba...... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!