Skoči na vsebino

Mini moto državno prvenstvo 2008!


PLAYGAME

Priporočene objave

Spoštovani!

Kot sam poznam situacijo,se mi zdi da od leta 05 sploh ni več državnega prvenstva v mini motu, sam pa sem govoril ,malo povprašal na amzs šport, če bi bil namen ,da bi samo tekmovanje v 2008 letu zaživelo, sicer do same komisije sestanka,ki naj bi bil v decembru,janurju 07,08 ni tako daleč,naprošam dobesedno vse, naj bi bil pogoj vsaj 8 voznikov, da bi vsi javili če ima kdo namen voziti državno prvenstvo, sama cena in stroški dp-ja pa enako niso tako dragi,kot se je govorilo se govori, dirke pa mislim da bi potekale vzpordeno z supermoto, če nas bi bilo vsaj 8kom+ ali 10kom in da damo pismeno vlogo do konec leta 07, se mogoče zna kaj premakniti in mogoče spet državno prvenstvo za mini moto lepo zaživi!

Če ima kdo še kaj več vprašanj, glede cen itd, pa mi naj pošlje pm ali meil na playgame@email.si

(iz same dolenjske se mi zdi, da nas bi bilo 3-4kom vozniki mini mota za dp).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popravljam 06 so bile izpeljane zadnje dirke za DP!

Plej državni prvak v letu 2006 je Iztok Živko in glede na to da letos ni bilo DP-ja je še vedno aktualni državni prvak.Drgač pa dobr veš kdo je glavni za minimoto v deželi tej in ne smetit še po tem forumu te je tko že povsod dost na kone koncev pa kup SM ker si že enkrat tud o tem smetil po tem forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plej državni prvak v letu 2006 je Iztok Živko in glede na to da letos ni bilo DP-ja je še vedno aktualni državni prvak.Drgač pa dobr veš kdo je glavni za minimoto v deželi tej in ne smetit še po tem forumu te je tko že povsod dost na kone koncev pa kup SM ker si že enkrat tud o tem smetil po tem forumu.

Sej maš prav, admin komot zbriše temo,ker sem nekak zvedel kar sm hotel!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot mi je znano so Orjaki organizirali dirke DP MM (skupaj z amaterskim prvenstvom) ki so bile tudi vpisane v koledarju AMZSja - na prvo dirko so se prijavili trije vozniki in potem dejansko ni bilo več dirk za DP...je pa bilo pa amatersko prvnstvo toliko bolje zastopano...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!