Skoči na vsebino

Schumacher na Ducatiju GP7


marko55

Priporočene objave

Schumacher je v Valenciji preizkusil Stonerjev stroj. Njegov najboljši krog je bil nekaj pod 1:38, kar je za 5s počasneje od Pedrosinega najboljšega časa v nedeljo.

Dobro ga je žgal, ni kaj... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist me je presenetu tale šumi... neb si mislu da lahk iz formule tak dobr pol tut motor vozš... talent na hitrost ni kej! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislem da ga je lani tud pelov, pa mu ni najbl šlo, tko da če je letos tko hiter...

.....je vmes treniral, treniral, treniral..... :naughty: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist me je presenetu tale šumi... neb si mislu da lahk iz formule tak dobr pol tut motor vozš... talent na hitrost ni kej! :worship:

Je bil kr dober za amaterja, brez treninga . Vsaj mislim tako ,... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne kr dober, odličen!!!!

Me zanima kdo od nas bi se kar npr. vsedel na Camlekov motor pa se peljal 1.34 na Grobniku.. S tem, da te to itak premila primerjava, ker je Pedrosa verjetno malce boljši in moto GP motor verjetno še precej bolj zahteven. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne kr dober, odličen!!!!

Me zanima kdo od nas bi se kar npr. vsedel na Camlekov motor pa se peljal 1.34 na Grobniku.. S tem, da te to itak premila primerjava, ker je Pedrosa verjetno malce boljši in moto GP motor verjetno še precej bolj zahteven. :)

Skubicevo izjavo ('ta motor odpušča vse') lahko interpretiraš tudi tako, da so MotoGP mopedi s vso elektroniko (traction control, launch control, ...) pravzaprav zelo enostavni za vozit, tako da bi verjetno vsak kekec uspel prit s časom 'tam nekam blizu', še posebej tak kekec, ki je vajen hitrosti in mu v glavi manjka par varnostnih mehanizmov... :)

Camlekov motor na drugi strani ima skoraj enako zalogo moči, pa (verjetno) bolj malo elektronike... Zver, v glavnem. :D

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima kdo od nas bi se kar npr. vsedel na Camlekov motor pa se peljal 1.34 na Grobniku..

V temi "Kačje ride" jih je sigurno 20, ki to zmorejo z levo... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skubicevo izjavo ('ta motor odpušča vse') lahko interpretiraš tudi tako, da so MotoGP mopedi s vso elektroniko (traction control, launch control, ...) pravzaprav zelo enostavni za vozit, tako da bi verjetno vsak kekec uspel prit s časom 'tam nekam blizu', še posebej tak kekec, ki je vajen hitrosti in mu v glavi manjka par varnostnih mehanizmov... :)

Camlekov motor na drugi strani ima skoraj enako zalogo moči, pa (verjetno) bolj malo elektronike... Zver, v glavnem. :D

D.

Ne vem če bi to uspelo ravno vsakemu kekcu.. Res, da ima ta motor v primerjavi s Camlekovim vso elektroniko,ipd, ampak smo tudi že debatirali, da bi posledično zaradi tega verjetno Moto gp dirkač z moto GP motorjem bil na Grobniku konkretno hitrejši od Camlekovega časa :) Recimo, da bi se peljal 1.25 bi se potemtakem moral vsak kekec peljat nekaj čez 1.30. Za tak čas je pa potrebno več kot letet, kar verjetno veš, saj voziš na Grobniku :)

Sicer pa mogoče res slaba primerjava.. Ampak glede na to kako na MotoGPju letijo je 5 sec slabše za nekoga, ki ni "motirist" naravnost fenomenalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli nisem bil po srcu za Schumija, vendar mu priznam, da je najboljsi tehnik med vozniki F-1, da pa je tudi na mopedu---Vau, vsaka čast! Kapo dol :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli nisem bil po srcu za Schumija, vendar mu priznam, da je najboljsi tehnik med vozniki F-1, da pa je tudi na mopedu---Vau, vsaka čast! Kapo dol :worship:

Brez navoženosti (beri voženj z motorjem na določeni stezi/-ah) ni po mojem, nič.......Ne moreš danes sesti na moped in popoldan postavljati čase kot jih je on.......Sicer pa malo primerjajte vožnjo iz 2005 in in letošnjo. Po mojem je razlika več kot dovolj opazna. Vmes pa sta bili dve leti, Schumi pa v penziji......Ostalo zgodbo si naj vsak sam ustvari. Kakorkoli, ded se pelje :worship: Je pa to zgolj in samo moje mnenje.

2005 http://www.youtube.com/watch?v=xI4lwZ8DupU...ted&search=

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skubicevo izjavo ('ta motor odpušča vse') lahko interpretiraš tudi tako, da so MotoGP mopedi s vso elektroniko (traction control, launch control, ...) pravzaprav zelo enostavni za vozit, tako da bi verjetno vsak kekec uspel prit s časom 'tam nekam blizu', še posebej tak kekec, ki je vajen hitrosti in mu v glavi manjka par varnostnih mehanizmov... :)

Camlekov motor na drugi strani ima skoraj enako zalogo moči, pa (verjetno) bolj malo elektronike... Zver, v glavnem. :D

D.

samo tako informativno me zanima, kakšen čas je zmogel ta naš Skubic? Če so namreč MotoGP motorji tako enostavni za vozit bi pričakoval, da bi profesionalni dirkač kot je on, ki se s tem športom resno ukvarja že dlje časa, vozil sekundo počasneje kot recimo Pedrosa ali Stoner med dirko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo tako informativno me zanima, kakšen čas je zmogel ta naš Skubic? Če so namreč MotoGP motorji tako enostavni za vozit bi pričakoval, da bi profesionalni dirkač kot je on, ki se s tem športom resno ukvarja že dlje časa, vozil sekundo počasneje kot recimo Pedrosa ali Stoner med dirko.

loool... sj ne da je vozil vsaj ene 6 dirkačev sekundo počasnej na dikri kot stoner in pedrosa

seprav bi bil skubic če bi dirkal na dirki po tvojem mnenju skor med 10?

ja če je pa tak naj ga pa čimprej vzamejo v motoGP

motorji so enostavni za vozt... niso pa enostavni za vozt hitr ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...motorji so enostavni za vozt... niso pa enostavni za vozt hitr ;)

zelo lepo povedano. MotoGP ma že res najboljšo tehnologijo pri motorjih, polno elektronike in ne vem še kaj. Ima pa tudi NAJBOLJŠE voznike.

Jaz pravzaprav verjamem, da je marsikateri pro (Skupic included) sposoben peljati zelo hitre čase, primerljive tudi z GP dirkači. Problem je pa ta čas držat 25 krogov z Rossijem, Pedroso in ostalo co za ritjo.

Če primerjam z snookerjem (sedaj ko je ravno Ireland Cup). Večina pro igralce in kar lepo število amaterskih je že doseglo 147 (maximum) na treningih in/ali manj pomembnih tekmah. Na world tour tournament tekmah (pred TV kamerami) v celotni zgodovini pa le 20 igralcev.

Hope it makes sense.

lp,

Popravljeno . Popravil gvucko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo tako informativno me zanima, kakšen čas je zmogel ta naš Skubic? Če so namreč MotoGP motorji tako enostavni za vozit bi pričakoval, da bi profesionalni dirkač kot je on, ki se s tem športom resno ukvarja že dlje časa, vozil sekundo počasneje kot recimo Pedrosa ali Stoner med dirko.

Najboljšega časa žal niso povedali, ampak če je bil slabši od Schumacherjevega, potem najbolje, da si Skubic poišče drug šport... :P

loool... sj ne da je vozil vsaj ene 6 dirkačev sekundo počasnej na dikri kot stoner in pedrosa

seprav bi bil skubic če bi dirkal na dirki po tvojem mnenju skor med 10?

ja če je pa tak naj ga pa čimprej vzamejo v motoGP

motorji so enostavni za vozt... niso pa enostavni za vozt hitr ;)

Skubic je -kolikor vem- 'kar dober' in ne vidim razloga, da ne bi bil med 10-imi. A v MotoGP cirkusu žal ni dovolj, da si dober, treba je imeti še močne osebne sponzorje...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že povedu tukile kolk je pelu Skuba v 3. krogu v Valenciji in sicer 1. 42.xx.

Mel je na voljo krog iz boksa, 3 kroge po pisti in nazaj v boks.

Kako hiter je to je blo pa že ocenjeno s strani strokovnjakov tukile.

Naj sam še dodam, da Shumi ni začetnik tukile na GP mašini...ma kr neki krogov narejenih, sam v Valenciji jih je naredu 58 če mam pravi podatek.....pa poglejte si njegove čase, kako so šli dol kakšno stran nazaj na motosvetu.

Če pa še primerjamo 3. krog od Shumija in Skubica pa lepo vidimo razliko, a ne??

Popravljeno . Popravil salsa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že povedu tukile kolk je pelu Skuba v 3. krogu v Valenciji in sicer 1. 42.xx.

Mel je na voljo krog iz boksa, 3 kroge po pisti in nazaj v boks.

Kako hiter je to je blo pa že ocenjeno s strani strokovnjakov tukile.

Naj sam še dodam, da Shumi ni začetnik tukile na GP mašini...ma kr neki krogov narejenih, sam v Valenciji jih je naredu 58 če mam pravi podatek.....pa poglejte si njegove čase, kako so šli dol kakšno stran nazaj na motosvetu.

Če pa še primerjamo 3. krog od Shumija in Skubica pa lepo vidimo razliko, a ne??

sepravi je Schumacher v slabih šestdesetih krogih pridobil več izkušenj kot Skubic v vseh svojih letih dirkanja? In potem še reče, da je motor enostaven za vozit... če je enostaven bi pa lahko hitreje peljal, mar ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schumi ob svojih dolgoletnih dirkaških izkušanjah ne glede na to, da je vozil na 4 kolesih zlahka opere Skubica in podobne pajdaše....

Ta človek ni za podcenjenvanje , ima izjemen občutek v ovinkih, pospeševanjih iz ovinka, kondicije ko nobeden dalač na okoli ...Tako je moje mnenje

Se pa Rossi tudi vozi samo par sekund na rally etapah za prvimi....

sepravi je Schumacher v slabih šestdesetih krogih pridobil več izkušenj kot Skubic v vseh svojih letih dirkanja? In potem še reče, da je motor enostaven za vozit... če je enostaven bi pa lahko hitreje peljal, mar ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!