Skoči na vsebino

Schumacher na Ducatiju GP7


marko55

Priporočene objave

sepravi je Schumacher v slabih šestdesetih krogih pridobil več izkušenj kot Skubic v vseh svojih letih dirkanja? In potem še reče, da je motor enostaven za vozit... če je enostaven bi pa lahko hitreje peljal, mar ne?

Konc koncev je mal drugač če se vsede gor Schumi, ki je verjetno že med letom mel mal dresure (verjetno od vrhunskih dirkačev), tip ma tut kot je Katana reku filing za hitrost in poleg vsega šumiju med vožnjo verjetno ne gre po glavi kaj bo če slučajno motor zbije in ga je verjetno peljal do svojih skrajnih zmožnosti. Medtem ko je pri Skubicu mal drugač, motor je dobu za 4 kroge in v tem času nej spozna motor, pisto, poleg tega sem pa prepričan da je mel v glavi tudi to da ne sme motorja zbit..

Za primerjavo maste pa tole, prvi trije krogi Šumija 1’56”1, 1’52”5, 1’51”3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konc koncev je mal drugač če se vsede gor Schumi, ki je verjetno že med letom mel mal dresure (verjetno od vrhunskih dirkačev), tip ma tut kot je Katana reku filing za hitrost in poleg vsega šumiju med vožnjo verjetno ne gre po glavi kaj bo če slučajno motor zbije in ga je verjetno peljal do svojih skrajnih zmožnosti. Medtem ko je pri Skubicu mal drugač, motor je dobu za 4 kroge in v tem času nej spozna motor, pisto, poleg tega sem pa prepričan da je mel v glavi tudi to da ne sme motorja zbit..

Za primerjavo maste pa tole, prvi trije krogi Šumija 1’56”1, 1’52”5, 1’51”3

skubic je pelau pol sam en hitr krog...pa prvič je pelau v valencii...10sekund je biu skor bulji od šumaherjevga 3 kroga oz mormo gledat drugega(prvega se zapeleš iz boksou)pa še ..skubic je pelau suzukija šumaher pa dukatija..po mojem je kr fajn odpelau skubic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dobro, da so mu dali samo Ducatija za vozit, s kakim motorjem... recimo Honda bi mogoče celo boljši čas vozil :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

medtem ko bi bil z yamaho tk hitr kt so fantje z MotoGP :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :naughty: :naughty: :naughty:

ne sj sta honda pa ducati prbližnu enak dobra :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa nekje sem prebral (MotoSI?), da novinarjem zadušijo motor vsaj za cca 30 km.... Skubic je vozil kot novinar, samo par krogov, in tak kot je že nekdo povedal, mu glih ne bi bilo v ponos, da bi položil suziko. Tak, da ne vem zakaj tak uživate v tolčenju po Skubicu.... konec koncel je bil drugi v evropskem prvenstvu in lahko bi bili malo ponosni na njega al ne ???

Za šumija se pa itak ve da je "norc" samo ta 1.37.xx se ne pojavlja na vseh straneh.... prej 1.39.xx kar je še vedno vrhunski dosežek za nekoga, ki ne trenira motociklizma.... je pa nedvomno imel super učitelje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vsem tem kako je Šumi peljal lahko zaključimo, da bi na Grobniku v enem dnevu nascal vso SLO smetano seveda z Ducatijem 27 pa če vam je prav ali ne ampak verjetno nebi raskiral življenja na nevarni pisti :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je čas med Šumijem in Skubicem neumestno primerjati zaradi več dejavnikov kot ste jih nekateri tudi navedli. Je pa tudi za moje pojme res, da so trije krogi premalo da začutiš motor in odpelješ krog kot si ga sposoben!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez navoženosti (beri voženj z motorjem na določeni stezi/-ah) ni po mojem, nič.......Ne moreš danes sesti na moped in popoldan postavljati čase kot jih je on.......Sicer pa malo primerjajte vožnjo iz 2005 in in letošnjo. Po mojem je razlika več kot dovolj opazna. Vmes pa sta bili dve leti, Schumi pa v penziji......Ostalo zgodbo si naj vsak sam ustvari. Kakorkoli, ded se pelje :worship: Je pa to zgolj in samo moje mnenje.

2005 http://www.youtube.com/watch?v=xI4lwZ8DupU...ted&search=

Zanimiva razprava je ratala :evilgrin: . Malo pobrskal po http://youtube.com/watch?v=mJdankcTaBw .......tu imate delček letošnje vožnje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vsem tem kako je Šumi peljal lahko zaključimo, da bi na Grobniku v enem dnevu nascal vso SLO smetano seveda z Ducatijem 27 pa če vam je prav ali ne ampak verjetno nebi raskiral življenja na nevarni pisti :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

ja če bi bli naši na aprilii 250 bi blo mogoč zanimivo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je s tako vožnjo odpeljal 1.37.xx pa tuki neki ne štima. :hmm: Zakaj ma na posnetku črno čelado na slikah pa belo ? :?

ker jo je vmes zamenjal?

pa kolkr jst vem je meu skoz črno tk da nevem ka si ti gledu...

odpelu je okrog 60 krogov in tisti posneti so bli lahk iz kergakol kroga....

na motogp.com se lepo vid kak je šibu ;)

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker jo je vmes zamenjal?

pa kolkr jst vem je meu skoz črno tk da nevem ka si ti gledu...

odpelu je okrog 60 krogov in tisti posneti so bli lahk iz kergakol kroga....

na motogp.com se lepo vid kak je šibu ;)

Mogoče je gledal tole......

post-6744-1194522896_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je s tako vožnjo odpeljal 1.37.xx pa tuki neki ne štima. :hmm: Zakaj ma na posnetku črno čelado na slikah pa belo ? :?

Zato pa sem nalepil dva različna posnetka......vmes pa je bilo kaj???? :evilgrin: Ne glede na denar in vse ostalo, kar si lahko privošči.........

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je s tako vožnjo odpeljal 1.37.xx pa tuki neki ne štima. :hmm: Zakaj ma na posnetku črno čelado na slikah pa belo ? :?

Se tud jz strinjam! Mal napihujejo okoli tega preveč, to je šlo sam za reklamo no :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa nekje sem prebral (MotoSI?), da novinarjem zadušijo motor vsaj za cca 30 km.... Skubic je vozil kot novinar, samo par krogov, in tak kot je že nekdo povedal, mu glih ne bi bilo v ponos, da bi položil suziko. Tak, da ne vem zakaj tak uživate v tolčenju po Skubicu.... konec koncel je bil drugi v evropskem prvenstvu in lahko bi bili malo ponosni na njega al ne ???

Za šumija se pa itak ve da je "norc" samo ta 1.37.xx se ne pojavlja na vseh straneh.... prej 1.39.xx kar je še vedno vrhunski dosežek za nekoga, ki ne trenira motociklizma.... je pa nedvomno imel super učitelje

:worship: skubica za predsednika :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je s tako vožnjo odpeljal 1.37.xx pa tuki neki ne štima. :hmm: Zakaj ma na posnetku črno čelado na slikah pa belo ? :?

:D ta bela se mi zdi nekam znana. tud če ma napis prekrit. tabela najbrž ni njegov F1 opremljevalec šubert ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok druzba..dejmo razcistit ene par stvari.

Skubic je imel na voljo 5 krogov. Dva pocasna in tri hitre. V tretjem krogu je naredil cas 1.42 in se nekaj..kar je fantje, moji nekaj malega hitreje kot so se peljali trije svetovni prvaki pred njim na istem motorju. Dider De radigues, legendarni Wayne Gardner in Alex Criville (ki zna domaco progo na pamet) so bili pocasnejsi, pa ceprav so v istem dnevu dopoldan ze vozili na tej stezi druge dirkalne motocikle, Skubic pa proge V Valenciji v zivljenju niti pes se ni prehodil, kaj sele da bi se peljal po njej. Njegov rezultat je super dober! Kajti njegov cas je bil 10 sekund hitrejsi od avstralskega tovarniskega voznika Alexa Goberta in 10 sekund od priznanega svetovnega novinarja Alana Catcharta, pa ceprav sta se oba dva dni podila z vsemi Moto GP dirkalniki, po tej stezi.!!!

aja...

Skubiceva primarna naloga je bila, vrnit cel motor in ne bit najhitrejsi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

hmmm... zelo zanimivo, tole... g. Šumi je MotoGP Dukatija z 990 mašino peljal 20 sekund* počasneje kot Vale na dirki (vir: članek v reviji Motorrad), letos pa je njegov zaostanek za zmagovalcem dirke menda le 5 sekund?? :eek: hja, očitno vsa svetovna MotoGP elita trenira čist narobe, zgleda sem in tja ena vikend vožnjica s Harleyem prinese veliko več kot redno in trdo treniranje z dirkalniki :whistle:

Skubicu pa čestitke, tako za vožnjo kot za doseženi čas :worship:

*zgolj za "umeritev metra": 20 s počasneje je približno čas, ki ga naši (amaterskodirkalni) fantje peljejo s 600 ccm superstock sportaki - no ja, nekateri so tud hitrejši :)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poklicni GP vozniki, so že tako ali tako na meji s časom kroga. da pridobi še kakšno destinko se more pošten potrudt pa tut razvit morjo bolši motor. to lahko traja kr velik časa..

lohk da je Šumi pridobu 15s v enem letu.. ampak zaostanka 5s ne bo nkol zmanšal. no ja.. recimo na kakšne 4s bi ga lahko še.. kaj več pa ne. lahko da je ta čas kroga njegova meja.

moje mnenje pač.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak zaostanka 5s ne bo nkol zmanšal. no ja.. recimo na kakšne 4s bi ga lahko še.. kaj več pa ne.

Jest pa pravim da je prow zihr pršu do svojega absolutnega limita, ki ga nikoli ne bo izboljšal! Ampak to je le moje mnenje.

En frend k je pa navijal zanj zadnjih 20 let pa pravi da ima gvišno še vsaj 10s lufta! Ampak to je le njegovo mnenje.

En drug, ki ga pa zadnjih 20 let pljuva kjer le lahko pa pravi da se ta tip nikoli ni in se tudi ne bo peljal pod 1.60! Ampak to je le njegovo mnenje.

Na podlagi česa si pa ti ugotovil da ima Šumi notranjih rezerv le še za 1s? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poklicni GP vozniki, so že tako ali tako na meji s časom kroga. da pridobi še kakšno destinko se more pošten potrudt pa tut razvit morjo bolši motor. to lahko traja kr velik časa..

lohk da je Šumi pridobu 15s v enem letu.. ampak zaostanka 5s ne bo nkol zmanšal. no ja.. recimo na kakšne 4s bi ga lahko še.. kaj več pa ne. lahko da je ta čas kroga njegova meja.

moje mnenje pač.. :)

se strinjam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!