Skoči na vsebino

Nujno rabim pomoč - nosilec tablice za yamaha r6


Rok_R6

Priporočene objave

Pozdravljeni...

nujno rabum eno majhno pomoč oz uslugo...

namreč, kupil sem yamaho R6 iz italije, pa zraven nisem dobil original nosilca za tablico, ko pa sem peljal na homologacijo v koper, mi je rekel da je cvse ok, da pa morem pripeljat še enkrat z original nosilcem.... kar neki kompliciral.

Zdaj bi prosil če bi kdo lahko posodil nosilec, ali pa če ima kdo yamaho R6 modre barve, v original stanju, pa je kje z okolice kopra oz obale, če bi se lahko dobili, pa da samo eno slikco klocne pa bo...

Ker res nebi rad kupoval original nosilca zarad tega :(

Že v naprej se vam zahvaljujejm...

Če tema slučajno ni primerna za v to kategorijo, naj administrator kar premakne kjer spada , hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težka bo veš... Na MS ljudje ne morejo dobit človeka, da bi jim ketensprej iz Louisa prinesu ne pa, da bi ti kdo posodu nosilec od svojega mopeda... Skoraj ne verjamem, da ti bo uspelo. :xx:

Če hočeš kdaj kaj konkretnega od koga na MS dobit(usluga/del opreme) ga moraš prej dokaj dobro poznat ''virtualno'', če ne že osebno. Mogoče boš koga spoznal s takim motorjem in tja do pomladi ti bo še nosilec posodu, če se boš lepo obnašal.

Veliko sreče ti želim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_Fingi_, dobr predlog, pa kaj k delajo homologacijo eni in isti ljudje povsod...?!?!

Hja lohk pa bo kje kaka dobra dušča k se me bo usmilila, pa mi pomagala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težka bo veš... Na MS ljudje ne morejo dobit človeka, da bi jim ketensprej iz Louisa prinesu ne pa, da bi ti kdo posodu nosilec od svojega mopeda... Skoraj ne verjamem, da ti bo uspelo. :xx:

Mogoče pa samo ti take neprijazne ljudi privlačiš?

Jaz poznam ljudi, ki so samo na "on je tudi iz motosveta" posodili celo verigo in prednji/zadnji zobnik. Razen če niso vsi lastniki R6 neprijazni (v kar zelo dvomim)... rzerjal, ti še kar malo poglej po forumu, preberi temo o R6, tam vidiš, kdo ima ta motor, pa mu/ji direktno na PM piši. Prepričan sem, da boš dobil to kar iščeš. Samo verjeti moraš v to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težka bo veš... Na MS ljudje ne morejo dobit človeka, da bi jim ketensprej iz Louisa prinesu ne pa, da bi ti kdo posodu nosilec od svojega mopeda... Skoraj ne verjamem, da ti bo uspelo. :xx:

Če hočeš kdaj kaj konkretnega od koga na MS dobit(usluga/del opreme) ga moraš prej dokaj dobro poznat ''virtualno'', če ne že osebno. Mogoče boš koga spoznal s takim motorjem in tja do pomladi ti bo še nosilec posodu, če se boš lepo obnašal.

Veliko sreče ti želim.

Se mi zdi, da si kar konkretno brcnil v temo. Razen če nimaš takšnih izkušenj kot je omenil Noise. Moje izkušnje ravno obratne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že vse zrihtal... dobila se je dušca, k mi bo posodila original del, tako da je porihtano. V pondelk se dobimo, pa pošraufamo ... provizorišno :)

Lahko da res sam neprijazne ljudi privlačim...tega nism jst reku...tako je ne, sto ljudi sto čudi, konec konceu smo porihtali, tako da je ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko da res sam neprijazne ljudi privlačim...tega nism jst reku...tako je ne, sto ljudi sto čudi, konec konceu smo porihtali, tako da je ok.

Pa ne ti... ti očitno privlačiš prijazne... Lowrenc je pisal, da mu nekdo še ketenspreja ni hotel prinest in da ne boš nikoli našel tega nosilca... Važno, da si našel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že vse zrihtal... dobila se je dušca, k mi bo posodila original del, tako da je porihtano. V pondelk se dobimo, pa pošraufamo ... provizorišno :)

Lahko da res sam neprijazne ljudi privlačim...tega nism jst reku...tako je ne, sto ljudi sto čudi, konec konceu smo porihtali, tako da je ok.

Pa si se že vprašal ZAKAJ :devil: tvoj motor nima nosilca tablice,menda ne misliš da Italjini vozijo brez tablic OK.Če mene vprašaš je ta motor vozil par sezon super -bike!!!!!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise, sorry slabo sem razumel kaj je napisal :( No kakorkoli, so ljudje k nebi nikoli pomagali, so pa ljudje k bi dušo dali, sam da bi se kaj porihtalo... in vem da pr meni je tko, da če kdo rabi pomoč, pa prosi lepo zanjo, mu poskušam pomagat... je pa res kakor si rekel, če ne poznaš dobro ljudi, ti tevi tud ne tako zagrizeno ponudijo moči. Kar pa je razumljivo.

Drugače pa je motor čist ql, zad ma železen nosilec, manjši, pa menjane smerokaze, pa original mi je dal zraven, sam nosilca tablice pa ni najdu.... drugače pa je motor ohranjen v nulo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si se že vprašal ZAKAJ :devil: tvoj motor nima nosilca tablice,menda ne misliš da Italjini vozijo brez tablic OK.Če mene vprašaš je ta motor vozil par sezon super -bike!!!!!!! :headbang:

Sigurno, prodaj motor čimprej!

Brumer, si že kdaj slišal za aftermarket(mogoče celo doma narejene) nosilce? Nisi, sej imaš BMWja ki tega ne rabi, kajne? Jaz sem na svoji NSR odrezal nosilec, ker je bil plastičen in sem si naredil lepšega aluminijastega... Pač ljudje tudi to delamo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stric Burek, zdej si me pa prepričal, pa sem že dal motor v oglas ... sam zarad noslca tablice :headbang:

Drugače tud če bi dobil zraven original bi ga takoj dau dol....k je ogrona tista konstrukcija iz plastike, ki drži eno tablco 10x10 cm ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stric Burek, zdej si me pa prepričal, pa sem že dal motor v oglas ... sam zarad noslca tablice :headbang:

Drugače tud če bi dobil zraven original bi ga takoj dau dol....k je ogrona tista konstrukcija iz plastike, ki drži eno tablco 10x10 cm ...

Preberi še spodnji odstavek, kjer boš razbral da zajebavam Brumerja, ki nasplošno povsod hvali BMWja... Sej če boš še spremljal forum, boš to tudi sam opazil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si se že vprašal ZAKAJ :devil: tvoj motor nima nosilca tablice,menda ne misliš da Italjini vozijo brez tablic OK.Če mene vprašaš je ta motor vozil par sezon super -bike!!!!!!! :headbang:

Superbike z R6 :lol1: Brumer striks again :lol1:

Glede na to, da ni BMW ni panike tudi, če so se z njim ganjali po pistah.

Popravljeno . Popravil rude
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se razburjat no!

Samo berem temo Louis.de in vidim, da so problemi... klik Dvomim, da se je v pol leta kaj spremenilo. Nikdar pa nisem prosil nikogar, da naj mi ketensprej prinese, ker si raje naredim izlet. Če dobro prebereš post se da iz njega razbrati, da sem ketensprej navedel samo zaradi bolj plastične predstave.

Ne zdej mene za jajca, če drugi tako govorijo. Sam imam dobre izkušnje s t.i. ''blagovno menjavo'' na MS ampak samo v prej naštetih primerih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stric Burek, sej sm razumu da ga zajebavaš, pa tud jst sem v zajebanciji napisal... :)

Drugače pa zakaj ne posodit, neki ti plačam, raj kot kupavat novo, tisti k posodi profitira, jst profitiram, na koncu pa smo usi srečni in veseli.

Frips, tud tebi vseeno hvala, ampak kot sm že reku, sm dobiu original nosilec, tako da peljem u pondelk pokazat, pa bo :) pol pa nevem al registrirat že zdej, al počakat na spomlad....k je kar mraz ratalo za se vozit.... Kej rečeste?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stric Burek, sej sm razumu da ga zajebavaš, pa tud jst sem v zajebanciji napisal... :)

Drugače pa zakaj ne posodit, neki ti plačam, raj kot kupavat novo, tisti k posodi profitira, jst profitiram, na koncu pa smo usi srečni in veseli.

Frips, tud tebi vseeno hvala, ampak kot sm že reku, sm dobiu original nosilec, tako da peljem u pondelk pokazat, pa bo :) pol pa nevem al registrirat že zdej, al počakat na spomlad....k je kar mraz ratalo za se vozit.... Kej rečeste?

Ježevke gor pa gasa po ledu !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Superbike z R6 :lol1: Brumer striks again :lol1:

Glede na to, da ni BMW ni panike tudi, če so se z njim ganjali po pistah.

če že hočeš pokazat da kao znaš angleščino, vsaj pravilno napiši...napiše se STRIKES, kar pomeni napada, osnovni glagol pa je STRIKE- napad/udarec/...

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če že hočeš pokazat da kao znaš angleščino, vsaj pravilno napiši...napiše se STRIKES, kar pomeni napada, osnovni glagol pa je STRIKE- napad/udarec/...

če že hočeš pokazat da kao znaš angleščino, vsaj pravilno napiši...

STRIKE ni noben glagol ampak samostalnik napad/udarec/...

TO STRIKE pa je glagol udariti/napasti/...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!