Skoči na vsebino

Bimota DB7


jupiter

Priporočene objave

Modela DB5 in DB6 sta nam poznana, prihaja pa DB7!

Agregat je prevzet iz Ducatija 1098, seveda nekoliko modificiran pri Bimoti. Obljubljajo ravno tako okoli 160 KM, imena kot so Marzocchi in Brembo naj bili na motociklu serijsko. Cena? Okoli 26.000 € :trance_33_sleep:

post-6668-1194450010_thumb.jpg

post-6668-1194450027_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da ne bo spet sam za zbiratelje

ne! za to skromno ceno je res every-day bike :whistle:

žal se ne morem znebit občutka da bimota skup šraufa same dele ki so ostali v skladišču noter pa da pač en cenovno ugodni agrrgat :naughty:

se pa vidi da jim gre slabo, letos za milano niti hostes niso imeli :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wub: Jaz mislim, da tu zraven ne pašejo hostese :wub:

Kaj misliš, zakaj dedi hodimo na razne salone? Rajngle gledat? Eeeeeeee, wrong answer.

Skratka, kot so že naši predniki ugotovili............hostese so pogoj!!!

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katera številka? :unsure: eurov?

te lepo prosim. tudi če bi jih mel jih ne bi dal za Bimoto če si mislu na to... :trance_33_sleep:

motor ni nič novega, nič posebnega. cena je pa primerna "umetniškim" izdelkom. napihnjena.

No če mi ga zastojn dajo ga bom vesel. takoj ga prodam za 15.000 eur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak motor nad 15K EUR naprej POPLUJETE ker že vnaprej (skoraj 99% vas) ve,da ga verjetno neboste zmogli niti hoteli kupiti.Jaz pa pravim,da je Bimota odličen motor in vsaj zame boljši od najboljšega serijskega: Ducatija,BMW-eja ,Yamahe,Suzukija,Kawasakija itd.itd. :hmm:

Ps:pripravljen na "kritike"(pljuvanje) samo naj bodo vtemeljene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak motor nad 15K EUR naprej POPLUJETE ker že vnaprej (skoraj 99% vas) ve,da ga verjetno neboste zmogli niti hoteli kupiti.Jaz pa pravim,da je Bimota odličen motor in vsaj zame boljši od najboljšega serijskega: Ducatija,BMW-eja ,Yamahe,Suzukija,Kawasakija itd.itd. :hmm:

Ps:pripravljen na "kritike"(pljuvanje) samo naj bodo vtemeljene.

Samo bi vprašal,zakaj je v eni temi italijan totalen jajc,v drugi pa odličen motor :whistle:

Če je cena nad 15K€ najbrž še ne pomeni,da je stroj,vsaj meni ne.

Popravljeno . Popravil DAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo bi vprašal,zakaj je v eni temi italijan totalen jajc,v drugi pa odličen motor :whistle:

Če je cena nad 15K€ najbrž še ne pomeni,da je stroj,vsaj meni ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo bi vprašal,zakaj je v eni temi italijan totalen jajc,v drugi pa odličen motor :whistle:

Če je cena nad 15K€ najbrž še ne pomeni,da je stroj,vsaj meni ne.

Bimota spada v drugi rang motorjev saj je v njej zelo veliko ročnega dela,posebnih dragih materijalov in ni serijski motor !!!! :eek:

Tudi,če bi rekel da so Italijanski avti jajca bi pomislil na Fiata,Lancio ne pa na Ferarija (čeprav je pod izto streho)Lamborginija,Detomaso,Jevelin itd. namreč spadajo v drugi rang nam normalno krvavim NEDOSEGLJIV!!!!!

Ko rečem Italijanski motor je jajc ,sigurno ne mislim na Bimoto!! :OK:

Ps. nevem zakaj takoj zamera,saj to je moje mnenje in vsako moje mnenje lahko podkrepim samo enostavno vprašajte. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brumer

Če si v mojem postu zaznal kako zamero,pol ne vem,kaj naj ti še rečem ali si pa zamerljiv kot kaka najstnica :wacko:

IMO italijanski dizajn ni kaj reči,kvaliteta pač ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brumer

Če si v mojem postu zaznal kako zamero,pol ne vem,kaj naj ti še rečem ali si pa zamerljiv kot kaka najstnica :wacko:

IMO italijanski dizajn ni kaj reči,kvaliteta pač ne!

Saj ti nezamerim,še zdaleč ne saj drugega nepočnemo kot nakladamo en čez drugega.Namreč napisal sem pred kratkim tudi "bejž od Taljana"zakaj zato,ker je dotični kupoval neki poceni (manjše kubature) motor in še sumljivi kilometri,potlej te čaka še prevoz,homologacija,popravila itd.nazadnje te košta več,kot če bi enak motor kupil v SLO.Če bi napisal,da kupuje Bimoto sigurno nebi bil tak odgovor,sicer pa nobenemu nipotrebno upoštevat moja mnenja vsak se naj odloči po svoje.

Ps: je pa npr.na Nemškem forumu komunikacija nekaj popolnoma drugega,kot pri nas.Namreč,ko nekdo nekaj vpraša dobi vedno po par odgovorov,ki se večkrat med seboj nasprotujejo(razlikujejo) upoštevaš pač tistega,ki ti najbolj pomaga in dotičnemu kolikor toliko zaupaš.Pri nas,ko nekaj napišeš,še sploh če to sam imaš se nate vsuje dobesedno plaz. Pa brez zamere! Dobro,da postoji možnost IGNORIRAJ člana,štirje so že na spisku.Njihove poste neberem in jim tudi neodgovarjam,čeprav se še naprej veselo mešajo in prigovarjajo na moje poste.Kot sem že napisal počasi zgubljam voljo in mislim,da boste imali kmalu vsi mir pred mano. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak motor nad 15K EUR naprej POPLUJETE ker že vnaprej (skoraj 99% vas) ve,da ga verjetno neboste zmogli niti hoteli kupiti.Jaz pa pravim,da je Bimota odličen motor in vsaj zame boljši od najboljšega serijskega: Ducatija,BMW-eja ,Yamahe,Suzukija,Kawasakija itd.itd. :hmm:

Ps:pripravljen na "kritike"(pljuvanje) samo naj bodo vtemeljene.

In kaj pravzaprav ti veš o tej Bimoti oz. na podlagi česa je ta Bimota odličen motor? Edina informacija, ki jo imaš, je (napihnjena) cena... :rolleyes:

Ps: je pa npr.na Nemškem forumu komunikacija nekaj popolnoma drugega,kot pri nas.Namreč,ko nekdo nekaj vpraša dobi vedno po par odgovorov,ki se večkrat med seboj nasprotujejo(razlikujejo) upoštevaš pač tistega,ki ti najbolj pomaga in dotičnemu kolikor toliko zaupaš.Pri nas,ko nekaj napišeš,še sploh če to sam imaš se nate vsuje dobesedno plaz. Pa brez zamere! Dobro,da postoji možnost IGNORIRAJ člana,štirje so že na spisku.Njihove poste neberem in jim tudi neodgovarjam,čeprav se še naprej veselo mešajo in prigovarjajo na moje poste.Kot sem že napisal počasi zgubljam voljo in mislim,da boste imali kmalu vsi mir pred mano. :worship:

In kako vezo ima to z Bimoto DB7? :unsure:

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brumer

Če si v mojem postu zaznal kako zamero,pol ne vem,kaj naj ti še rečem ali si pa zamerljiv kot kaka najstnica :wacko:

IMO italijanski dizajn ni kaj reči,kvaliteta pač ne!

Verjetno imaš ogromno izkušenj potem, da lahko to trdiš. :doze: Pa res me zanimajo izkušnje z Bimoto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


  • Podobna vsebina

    • Joker
      0
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!