Skoči na vsebino

WILD POWER Nord Est WINTER PARTY 2007


Moby

Priporočene objave

boga si mogla spet na gajbi stat da si vidla čez? :evilgrin: lahko bi nas zravn povabila ti primorka...

jst sm mislna da ste mel fešto v klubu, kr mi je zanč na legendah sebko reku da bo mu jenc žur za rojst dan...pokličem drugič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ni nč zeblo sam me je pa motil ker ste za ene 2 ure prehit začel ropotat. :wallbash:

Že tk sm mov tako glavo kot mišelinko in pol se mi še derete na use zgodi...

ja no,...se opravičujm. mojmu pobču je blo slabo za znort, pa popoldne smo šli delat.

bo pa drugič bl tišina,.... k bomo namesto v ˝spalnici˝ norel in razgrajal za šankom :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no,...se opravičujm. mojmu pobču je blo slabo za znort, pa popoldne smo šli delat.

bo pa drugič bl tišina,.... k bomo namesto v ˝spalnici˝ norel in razgrajal za šankom :evilgrin:

Okej...opravičilo sprejeto....sam boš pa mogla dat drugič za rundo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

mi smo tudi bili tam.mislim,da lani.blo še kar. motilo me je pa to ,ker smo mislili,da tam prodajajo tudi laško,pa union.in smo se zajebali.čudno mi je pa bilo to,da so ga nekateri imeli polne roke celo noč ?????

no pol sem opazil,da so ga nosili ven iz prtljažnika avtomobila kranjske registracije.

do sedaj nismo vedeli,da,če greš nekam na kakšen party,da moraš imeti pijačo s sabo. ??????? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!