Skoči na vsebino

Skuter


mart

Priporočene objave

Sem hendikepiran in sem na vozičku in bi rad imel skuter da bi bil zadaj dvokolesnik, tako znižan da bi imel na zadnjem delu podenj na katerega bi se zapeljal z vozičkom naprej do krmila-balance, bil tam pripet (fiksiran) in vozil ta skuter z vozička. Zanima me , če obstaja tak skuter že tovarniško izdelan ali samo kot izpeljanka- prirejen.Prosim za kakšno informacijo o tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en je pred časom prodajal na avto netu. taki tricikl ko se je lahko odzadaj invalid gor zapeljal. samo ježe bil fajn stari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat sem naletel na reklamo za take invalidske trike (odzadaj se gor zapelje z vozičkom), se ne spomnim strani. Je pa bila Honda. Malo pobrskat po njihovi uradni strani, pa ni vrag, da ga naši ne bi mogli zrihtat iz centralnega skladišča,- kjerkoli že je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat sem naletel na reklamo za take invalidske trike (odzadaj se gor zapelje z vozičkom), se ne spomnim strani. Je pa bila Honda. Malo pobrskat po njihovi uradni strani, pa ni vrag, da ga naši ne bi mogli zrihtat iz centralnega skladišča,- kjerkoli že je.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na forumu že imamo enega kolega s podobno težavo. Ima Burgmana 400 s prikolico (pri strani). Z vozičkom se pripelje do skuterja, se prestavi na sedež skuterja, dvigne in zloži voziček ter ga pospravi v prikolico. Potem pa... brrrrrrrm :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na forumu že imamo enega kolega s podobno težavo. Ima Burgmana 400 s prikolico (pri strani). Z vozičkom se pripelje do skuterja, se prestavi na sedež skuterja, dvigne in zloži voziček ter ga pospravi v prikolico. Potem pa... brrrrrrrm :worship:

...se mi zdi, da sem ga videl v Novi štifti na blagoslovu...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...se mi zdi, da sem ga videl v Novi štifti na blagoslovu...?

Pozdravljen : žal ne morem zložiti vozička v prikolico in uporabljati takega skuterja, sem pa na nemški TV videl takega kot ga bi potreboval

italjanske izdelave.

Hvala za info, lep dan ,

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znanec je prav tako invalid :worship: in so mu izdelali trajka po naročilu. Če te zanima se lahko pozanimam za kontakt tega izdelovalca trajkov

Živijo : zanima me , prosim če lahko dobim kakšen naslov. Hvala,Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mart, kaj pa kakšen ATV?...če te zanima kaj več, ti lahko na PM pošljem par številk od znancev,ki imajo ATV-je, skuterje...

lp mina

Živijo : ATV-ja ne morem uporabljati. Hvala, Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!