Skoči na vsebino

TRADICIONALNI WINTER PARTY v CELJU


ZD€N€

Priporočene objave

Naš motoristek je prov fajn...Še enkrat hvala za plac za prespat :worship: :worship: :worship: :worship:

Saj je vredo :worship: jaz sem itaq mislil mačko tam imet :naughty: pol sta se pa vidva znajdla tam... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačka se je kr domov odpravla...Sm ji reku če bi prespala...Pa je šla rajš domov,pa tko na toplem bi lah spala :whistle: Nč ji ne bi manjkalo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačka27 še enkrat hvala za darilce. Hudo kjut!

:004

Veš de, sonček..... Vesela sem, da ti je blo všeč :blush:

Lepo te je blo videt :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačka se je kr domov odpravla...Sm ji reku če bi prespala...Pa je šla rajš domov,pa tko na toplem bi lah spala :whistle: Nč ji ne bi manjkalo :naughty:

mah sej veš ko sm jest...pridem...zažuram....pa grem....

Ma si bil pa sonček :yes: .... pa saj ni tolko daleč.... z mp3jem tud skor 2 urce hitr mineta..... Pa pokonc me je držal hvaležnost in obujanje spominov na pretekli večer.... mega je blo....

Mačka se je kr domov odpravla...Sm ji reku če bi prespala...Pa je šla rajš domov,pa tko na toplem bi lah spala :whistle: Nč ji ne bi manjkalo :naughty:

mah sej veš ko sm jest...pridem...zažuram....pa grem....

Ma si bil pa sonček :yes: .... pa saj ni tolko daleč.... z mp3jem tud skor 2 urce hitr mineta..... Pa pokonc me je držal hvaležnost in obujanje spominov na pretekli večer.... mega je blo....

FUL sm srečna da vas poznam....alpa sem vas spoznala.... Mutiko, Motoristeka, BMWjčka, Luzo, Ter videla ljudi, ki sem jih zelo želela... predvsem ATAIBO, Lobota...... Samo nekoga sem pogrešala.... Lepo nam je blo... :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala X-ima kaj su dopustili kajenje :worship:

Ljepo je bilo upoznati drusto sa motosveta :OK:

Tebe tudi, Linza, tebe tudi!

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem pokazal motoristkovo sliko desetim naklučnim mimoidočim

niti eden ni omenjal Božička...... :hmm:

rezultati ankete:

- parkelj (4 odg.)

- četnik (2 odg.)

- hudiček (2 odg.)

- ptičje strašilo (1 odg.)

- motoristek (1 odg.)

:lol1:

Ja, seveda, kdo drugi, kot ti, AlterMann ... šauflarji. :slap:

:P

Motoristek je čisto ok. :004

Pa skakal je kot na fedrcah, sicer pa ... saj ste vsi fejst pjebi!

Škoda, da se nisi priguncal, Alter, da bi ti v živo lubčka dala. Pa me zanima, če bi se takrat upal zmrdovat, kot se ponavadi ... O:-) !

:winkiss:

Mačka se je kr domov odpravla...Sm ji reku če bi prespala...Pa je šla rajš domov,pa tko na toplem bi lah spala :whistle: Nč ji ne bi manjkalo :naughty:

Dete drago, Mačkica je hudo pametna ženska.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa da ne pozabim družbo iz Ljubljane...ghibli in SOLO1...Sam nekoga sm pa še zmer pogrešu...D(I)RKAČA Mirana Čudna.. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala X-ima kaj su dopustili kajenje :worship:

Ljepo je bilo upoznati drusto sa motosveta :OK:

Humor, prava zajebancija, zdrav humor in dober motorist = Linza :yea2: . Še mnogo km nas čaka... LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja,kaj je blo pa s tistim Trike-om ko so ga na avtovleki odpelal?...Ve kdo mogoč?Lp

Nč ni blo narobe....je bil tako zmenjen. Mal huda bi se blo vračat u Grosuplje ponoč.....mraz in ostale substance :beer2: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč ni blo narobe....je bil tako zmenjen. Mal huda bi se blo vračat u Grosuplje ponoč.....mraz in ostale substance :beer2: :beer1:

Bravo :OK: . Tak se dela, če ma človek glavo za mislit in ne za simetrijo telesa!!! Konec dober - vse dobro :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo kot mora bit, Motoristek nevem kaj mi je bilo, da sva stala praznih rok, drugič :beer2: .

Velja, jaz sem ga imel že ful v riti... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Irenčko, miška, Pa če si se nam skrivala :unsure: smo te iskali kt zmešani....tebe pa nikjer :naughty:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm tut Irencko sam pol vidu ko sem šov proti domu...Mi je motor pržgala...Sam ga nekak nisem znal :whistle: Prej sm jo pa sam enkrat vidu,pa še to tko na brzino pol sm jo pa menda iskal pol ure pa nikjer našu :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm tut Irencko sam pol vidu ko sem šov proti domu...Mi je motor pržgala...Sam ga nekak nisem znal :whistle: Prej sm jo pa sam enkrat vidu,pa še to tko na brzino pol sm jo pa menda iskal pol ure pa nikjer našu :unsure:

ti ritka, pa sj sma douh čvekala... ala motor, pa ja sj ti kolega povedu... morš nežn, pa sj veš, ženska roka, pa j užgou čist pridnu :P

mačka, drugič pa sam poklič, doklr se n javm tež hehe... :winkiss: pa na naslednem :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,veš sm že zlo star pa me počas spomin zapušča... :whistle:

Hja, veš....boš pršu u naše leta, bo vse bolš.... no ja....že ornh na otročje začel poganat use skup :naughty: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!