Skoči na vsebino

MotoGP 2008


Schmid87

Priporočene objave

sj jih je učasih kr ene par dirkal v več klasah :worship:

ni kej, so bli vzdržlivi! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takih kot je bil spencer ne delajo več. pa tud takih motorjev ne delajo več. kako začnejo reči bežat iz rok, je blo lepo videt lani, ko je rosi testiral F1, Hayden pa celo leto garal na "razvojni" hondi....Nedvomno lahko odpelejo dve dirki v enem dnevu, najbrž pa ne v istem tempu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mislite, da bi danes Fast Freddie dirkal 250 in MotoGP? Ja pa ja. Še 125 in 250 hkrati ni nikogar. Prevelika specializacija, kot na drugih področjih. Če pa že bi, enostavno ne bi prišel do obeh naslovov hkrati.

A lahko še malo Rossifane podražim? Zakaj pa Rossifumi ni vozil dveh kategorij ali pa kar vseh treh hkrati, če je tak džek? Saj 125 in 250 je dobro obvladal, v MotoGP pa itak vse elektronika (po mnenju nekaterih) dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa Rossifumi ni vozil dveh kategorij ali pa kar vseh treh hkrati, če je tak džek? Saj 125 in 250 je dobro obvladal, v MotoGP pa itak vse elektronika (po mnenju nekaterih) dela.

Ej, ne vem - ga bom vprašal, ko me jutri pokliče, da se zmenima, ki bomo za novo leto žurali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, ne vem - ga bom vprašal, ko me jutri pokliče, da se zmenima, ki bomo za novo leto žurali.

ej kolkr jst vem je on že zaseden k je z mojo mtko zmenen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj to sploh ni presenečenje.. glede na to da je živa legenda :) v temi F1 se pa omenja Schumacherja.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj to sploh ni presenečenje.. glede na to da je živa legenda :) v temi F1 se pa omenja Schumacherja.. :)

haha, sam res....u smučanju se pa govori o millerju alpa raichu (alpa tut ne) O:-) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha, sam res....u smučanju se pa govori o millerju alpa raichu (alpa tut ne) O:-) :P

učasih pa Herminatorju :)

drgač smo pa oftopic :whistle: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toseland bo pomoje proti koncu sezone dosegel kakšen omembe vreden rezultat.

Da ne bo pomote Toseland mi je všeč, vendar s Tech3 se bojim, da bo premalo konkurenčen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toseland bo pomoje proti koncu sezone dosegel kakšen omembe vreden rezultat.

Da ne bo pomote Toseland mi je všeč, vendar s Tech3 se bojim, da bo premalo konkurenčen.

sem enakega mnenja. s tech3 lahko sam opozori nase (čeprou je to že naredu v SBK).. Guintoli je bil na domači dirki kr konkurenčn z Yamahco, dokler ni padel :) kar pomeni da se še zmer da narest kr dobr rezultat s to yamahco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toseland bo pomoje proti koncu sezone dosegel kakšen omembe vreden rezultat.

Da ne bo pomote Toseland mi je všeč, vendar s Tech3 se bojim, da bo premalo konkurenčen.

strinjam se.... :grim

ka pa mislite a bo lorenzo dobu kako dirko? .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

strinjam se.... :grim

ka pa mislite a bo lorenzo dobu kako dirko? .) .)

v primerjavi s Toselandom ima več možnosti, če gledamo motor.

oba sta rookies v MotoGP, tko da bomo vidl :) Lorenzo zna dobit kšno domačo dirko. če mu ne bo Pedrosa prepreču to :)

bo mel pa kr velk boj z Dovijem :D mislm da se ne bosta lepo gledala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi Dovi bo posegal po vrhu, vsaj upam. Skratka samo, da bo zanimivo in da bo med prvimi petimi samo 15 točk razlike na zadni dirki :evilgrin:

to so pa že sanje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!