Skoči na vsebino

MotoGP 2008


Schmid87

Priporočene objave

Tkole je pa zgledal dons :

Today's testing times:

Pos Rider Bike Tire Time Laps

1. Nicky Hayden Honda (M) 2:00.592 85

2. Colin Edwards Yamaha (M) 2:02.047 46

4. Andrea Dovizioso Honda (M) 2:02.128 50

5. Chris Vermeulen Suzuki (B) 2:02.447 62

6. Loris Capirossi Suzuki (B) 2:01.811 45

3. John Hopkins Kawasaki (B) 2:02.587 72

7. Jorge Lorenzo Yamaha (M) 2:02.643 83

8. Anthony West Kawasaki (B) 2:02.659 74

9. Randy de Puniet Honda (M) 2:02.700 60

10. James Toseland Yamaha (M) 2:03.550 53

Hehe, you gotta love the B)

Qualifier saves@Nicky

Btw. kaj je zdaj to M: 1., 2., 3.!! Hitro zamenjat gume za naslednjo sezono :P

Popravljeno . Popravil -Jani-
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole je pa zgledal dons :

Today's testing times:

Pos Rider Bike Tire Time Laps

1. Nicky Hayden Honda (M) 2:00.592 85

2. Colin Edwards Yamaha (M) 2:02.047 46

4. Andrea Dovizioso Honda (M) 2:02.128 50

5. Chris Vermeulen Suzuki (B) 2:02.447 62

6. Loris Capirossi Suzuki (B) 2:01.811 45

3. John Hopkins Kawasaki (B) 2:02.587 72

7. Jorge Lorenzo Yamaha (M) 2:02.643 83

8. Anthony West Kawasaki (B) 2:02.659 74

9. Randy de Puniet Honda (M) 2:02.700 60

10. James Toseland Yamaha (M) 2:03.550 53

na motogp in drugje na netu so drugačni rezultati....

1. Nicky Hayden USA Repsol Honda Team (M) 2min 0.592 secs

2. Colin Edwards USA Yamaha Tech 3 (M) 2min 1.811 secs

3. John Hopkins USA Kawasaki Racing Team (B) 2min 2.047 secs

4. Andrea Dovizioso ITA JiR Team Scot (M) 2min 2.128 secs

5. Chris Vermeulen AUS Rizla Suzuki MotoGP (B) 2min 2.447 secs

6. Loris Capirossi ITA Rizla Suzuki MotoGP (B) 2min 2.587 secs

7. Jorge Lorenzo SPA Fiat Yamaha Team (M) 2min 2.643 secs

8. Anthony West AUS Kawasaki Racing Team (B) 2min 2.659 secs

9. Randy de Puniet FRA Honda LCR (M) 2min 2.700 secs

10. James Toseland GBR Yamaha Tech 3 (M) 2min 3.550 secs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pričakoval kakšen posnetek :slap: več kako je Skubic poljal Suzukija, ne pa da nam pokažejo samo kako zapelje iz boksov :wacko:

ni blo še ene kamere ki bi se postavla nekam na progo... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm vidu tole novico na motogp.com pa sm se spounu tegale poggialija... pa da je biu 2x prvak sam šezmer mi pa ni jasno zakaj pol kr na enkrat ni blo nč več z njim?

a kdo veeeeeee? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm vidu tole novico na motogp.com pa sm se spounu tegale poggialija... pa da je biu 2x prvak sam šezmer mi pa ni jasno zakaj pol kr na enkrat ni blo nč več z njim?

a kdo veeeeeee? :whistle:

meu je pač dobr motor takrt zgleda.. in je biu prvak :) je pa tudi varjanta da ga je "slava" uničla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, tko je to, tut če si prvak, te folk lahko kaj hitro pozabi...

Pa res ni vozu letos ane?

ne... ni vozu sam dobr razumem da ga pozabi folk ker dosega slabe rezultate...

pa tut to da je meu takrt dobr motor... pa zakaj pa pol še naprej ni meu dobr motor sej je biu pač najbolši pa prvak pa vse... ampak kr na enkrat je ratu zanč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne... ni vozu sam dobr razumem da ga pozabi folk ker dosega slabe rezultate...

pa tut to da je meu takrt dobr motor... pa zakaj pa pol še naprej ni meu dobr motor sej je biu pač najbolši pa prvak pa vse... ampak kr na enkrat je ratu zanč...

jez sm bou prepričan, de se je Pogg zgubu ko je prestopil v 250....ampak, očitno, mi kašna sezona manka. rečmo 2003 ko je bil prvak :blush:

u 125 pa se ga spominm, de je vozil precej kalkulirano, podobno kot Haruchica Aoki. Nekako se je priplazil za vodilne, in jih v finišu porazil. Če se bo fajn počutil, bo najbrž spet zelo hiter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimive novice z Iberskega polotoka, med drugim tudi Pedrosino šimfanje v stilu:"za vse tehnične neuspehe Honde kriv Hayden" :slap:

http://translate.google.com/translate?hl=e...l%3Den%26sa%3DG

(pojdi na rubriko Motor oz.Motorcycles)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje sem prebral (na crash-u al na SBK planet, ne vem več kje) da je Poggi doživel burnout in se je zato umaknu za eno leto.

Menda so načrtovali tako po burnout-u.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimive novice z Iberskega polotoka, med drugim tudi Pedrosino šimfanje v stilu:"za vse tehnične neuspehe Honde kriv Hayden" :slap:

http://translate.google.com/translate?hl=e...l%3Den%26sa%3DG

(pojdi na rubriko Motor oz.Motorcycles)

a to mislš intervju z njim? ne razumem špansk :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimive novice z Iberskega polotoka, med drugim tudi Pedrosino šimfanje v stilu:"za vse tehnične neuspehe Honde kriv Hayden" :slap:

Seveda, če pa samo Hayden testira in razvija :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje sem prebral (na crash-u al na SBK planet, ne vem več kje) da je Poggi doživel burnout in se je zato umaknu za eno leto.

Menda so načrtovali tako po burnout-u.

kaj naj bi pomenilo burnout? mislm to je unu ko gumo zažgeš če se ne motm... sam ka si je on rit zažgau.. dobr mal heca sam ni mi jasno :D

sicer pa tut predn se je umaknu ni biu kej prida.. je biu okol 12-15 medtem ko je aoyama s KTM-jem zmagoval...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, če pa samo Hayden testira in razvija :P

no no sej je pedrosa tut vozu u valenciji :whistle: :whistle: :whistle: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Burnout je vrjetno mišlen sindrom izgorevanja...to kar je dožvel tut Hannawald v smučarskih skokih. Je pa to baje neki tazga, da se ti šport z katerim se ukvarjaš, tok zagravža da ga tut vidt ne morš več...če sm se zmotu me pa popravte

Popravljeno . Popravil gapi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj naj bi pomenilo burnout? mislm to je unu ko gumo zažgeš če se ne motm... sam ka si je on rit zažgau.. dobr mal heca sam ni mi jasno :D

sicer pa tut predn se je umaknu ni biu kej prida.. je biu okol 12-15 medtem ko je aoyama s KTM-jem zmagoval...

js bi si burnout razlagal kot da je Poggi "pregorel" :)

edit: no, vidm da je že gapi povedal nekaj podobnega :)

Popravljeno . Popravil FiFtY_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wiki pravi:

Burnout is a psychological term for the experience of long-term exhaustion and diminished interest (depersonalization or cynicism), usually in the work context. It is also used as an English slang term to mean exhaustion. Burnout is often construed as the result of a period of expending too much effort at work

se pravi, de se je dečko počutil res švoh. De je nekdo "pregorel", pa mi je v spominu najbl ostal Gibernau, ko se je kr nehal grizt z Rossijem. če je že vodil dirko, mu je pa bencina zmankalo. Pa je na tiskovki kr rekel novinarjem. ne mene gledat, Marco se mora udarit za zmago. . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Bolj poredko se oglasim, mora že biti kolikor-toliko dober razlog.

Poggiali vas matra? Res je nekaj časa pavziral, razlogi pa so bili, če se prav spomnim, smrt očeta, njegov osebni "burnout" - izgorel, pregorel je. Fizično pretiravanje vodi v psihični zlom. Ni več smisla, ni motivacije, depresija... Zdaj se je očitno pobral (če si čisto na tleh, se lahko samo še pobereš), našel moštvo, motivacijo, še kake sponzorje.. Bolj se mi pa zdi zanimiva naveza, s katero je uspel z Gilero - Harald Bartol. 2-taktni guru, sedaj glavni pri KTM 125/250. Očitno Avstrijec obvlada sceno. Če bi ga človek še razumel, ko govori na (nemškem) Eurosportu. Saj nemško še nekako razumem, a njega pa razen nekaj "technische..." bolj slabo. Tudi nisem dobro razumel nemških komentatorjev (sokomentira Dirk Raudies, ex svetovni prvak 125 (pred uvedbo skupne kilaže) o pnevmatskih ventilih na Hondi Pedrose - razumel sem, da ima že novo glavo, nisem pa prepričan. Dobro sem pa razumel, da so Kawasakiju in Ducatiju (vsaj tovarniškemu Stonerja in Capirexa) zmanjšali moč za Valencio, ker sicer z bencinom ne bi zneslo do konca dirke. To bi tudi pojasnilo, da je Pedrosa na ravnini padel mimo, skoraj brez zavetrja.

Če vas lahko še kako razsvetlim, pa z veseljem, če bom vedel.

Ah ja, še to: načeloma za nikogar ne navijam, vsaj ne navijaško. Vsi so heroji. Zato toliko lažje gledam dirke in uživam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro sem pa razumel, da so Kawasakiju in Ducatiju (vsaj tovarniškemu Stonerja in Capirexa) zmanjšali moč za Valencio, ker sicer z bencinom ne bi zneslo do konca dirke. To bi tudi pojasnilo, da je Pedrosa na ravnini padel mimo, skoraj brez zavetrja.

Zanimivo, vendar zakaj temperatura okolja verjetno ni bil problem, mogoče konfiguracija proge in prestavno razmerje brzin :hmm: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!