Skoči na vsebino

MotoGP 2008


Schmid87

Priporočene objave

Tudi sam komaj čakam jutri, ker bo ubistvu jutrišnji trening mala dirka. Na uradni strani ( www.motogp.com ) lahko glasujete kdo bo jutrišnji dobitnik avtomobila BMW in s tem zmagovalec treninga.LP

Popravljeno . Popravil FazerMan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam komaj čakam jutri, ker bo ubistvu jutrišnji trening mala dirka. Na uradni strani ( www.motogp.com ) lahko glasujete kdo bo jutrišnji dobitnik avtomobila BMW in s tem zmagovalec treninga.LP

v glasovanju vodi rossi pred stonerjem s prib. 5000 glasovi prednosti......drgač pa tut js komi čakam...bo zanimivo... :rolleyes: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So pa mislim da že vsi vodilni uporabili kvalifikacijske gume.

:grrr Niki je vozil na "soft compound tire" , ostali verjetno tudi tam nekje :hmm: , na qualifajerke bo potrebno počakati do jutri. Za orjentacijo, novembra so se časi na Q gibali okrog 1:38.500+ tako, da lahko jutri pričakujemo morda že čase 1:37+ :kva1:

Pa še... dobri stari Vale:

Buon compleanno Vale!!

Sistemali tutti domani!

post-281-1203185383_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr Niki je vozil na "soft compound tire" , ostali verjetno tudi tam nekje :hmm: , na qualifajerke bo potrebno počakati do jutri. Za orjentacijo, novembra so se časi na Q gibali okrog 1:38.500+ tako, da lahko jutri pričakujemo morda že čase 1:37+ :kva1:

Pa še... dobri stari Vale:

Buon compleanno Vale!!

Sistemali tutti domani!

i hope so..

čelada je pa zakon!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr Niki je vozil na "soft compound tire" , ostali verjetno tudi tam nekje :hmm: , na qualifajerke bo potrebno počakati do jutri. Za orjentacijo, novembra so se časi na Q gibali okrog 1:38.500+ tako, da lahko jutri pričakujemo morda že čase 1:37+ :kva1:

Piki pa Toseland sta pomoje že danes uporabila tudi Q.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo :topic:

kaj je to za ena firma : KERA KOLL :hmm: sponzor to zihr, sam s čim se okvarja.

Fugirne mase kerakoll, lepila in izravnalne mase kerakoll, profesionalni izdelki za nepropustno zaščito podlag...to sm js našla, nism pa zihr če je res to to.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čelada je pa zakon!!! :OK:

ni švoh :)

me zanima kako se počuti Rossi, glede na to da ga je moštveni kolega Lorenzo prehitel. Lorenzo me je kr fajn presenetu. nism si mislu da bo tako visoko uvrščen. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kateri kanal prenaša jutri trening???? na eurosportu nisem našel nič???? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kateri kanal prenaša jutri trening???? na eurosportu nisem našel nič???? :headbang:

baje britanski eurosport :) večina izmed ns nima tega eurosporta. ampak lahko sami naštelamo jezik.. nemški ali angleški :) (tako nekako sem jaz razumel)

drgač pa bo na italia uno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno dežuje, se zna zgodit, da BMWja odpelje Lorenzo al pa Toseland :whistle:

Drugač pa, Kawasaki spet blesti (samo žal ne ne progi :krneki: )

post-281-1203241092_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenutno 6 dirkačev na stezi, vermulen pa vodi pred lorenzom s 3,5 sekundami prednosti...

Popravljeno . Popravil doctorrossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!