Skoči na vsebino

MotoGP 2008


Schmid87

Priporočene objave

to je blo zato, ker je satelitski program scramblan. tud fuzbal in F1 sta po satelitu, zarad nacionalnih pravic za predvajanje, scramblana. petarda46 očitno živiš na območju, kjer sliko prnese navadna antena. Je pa zabavno, da so reklame med F1 treningi čiste, lepo vidne, prenos iz piste pa skremblan. . . . . .

Ni navadna antena... je kar T-2 :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sem se prjavu na spletno stan moto gp pa nevem če je kaka razlika od prej ko nisem bil prijavljen ( mislim kaj lahko počnem s tem svojim računom )? Pa še zanima me kaj pomeni rdeča čelada zraven imena motorista, če modra pomeni osebni rekord proge?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sem se prjavu na spletno stan moto gp pa nevem če je kaka razlika od prej ko nisem bil prijavljen ( mislim kaj lahko počnem s tem svojim računom )? Pa še zanima me kaj pomeni rdeča čelada zraven imena motorista, če modra pomeni osebni rekord proge?

Modra čelada pomeni dirkačev najhitrejši krog ( se prav če je recimo prej bil 15 pa je prdirku na 10. mesto bo imel modro čelado )

Rdeča pa najhitrejši krog med vsemi dirkači, ( se prav da more bit prvi na fazpredelnici, tko kot je dons bil to stoner ) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A juter so kr tak treningi brez nagrade?

Ja, tako kot včeraj in tako kot danes dopoldne in v poznem popoldnevu. Nagrada (BMW) se je podelila samo danes najhitrejšemu na "kvalifikacijah", ki so potekale 40 minut.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sm že ravno mislu da bom tako kot vsako leto lahko spet gledu na motogp.com test, tako kot vedno, z uporabniškega računa, ki sm ga dobu od frenda, sm dojeu da je uporabnik zamenu geslo in sm lepo izvisu...

skratka... če pogledamo tistih 40 minut QP ne mormo vidt nč ker ni blo suho in so bli rezultati pač taki kot so bli, mogoč sm vermeulna prčakvou nekolk viši...

če pa vzamemo čase od včeri potem vidmo da sta stoner in rossi čist blizu... in da se nam obeta nevrjetna sezona... pa da ne pozabmo tut lani se je... sicer nevem... stonerju jerez ne leži preveč.. oz naj bi mu ampak nikol ni kej preveč pokazu na tej progi... rossi se pa pomojm tut še ni čist 100% navadu na gume, ali pač... pa tut upam si trdit da je yamaha letos v rahli prednosti pred ducatijem, ker tut ostale yamahe šibajo...

hayden za razliko od lansklega leta že na začetku hitr. Mogoč bi biu čs da pr repsol hondi nebi gledal samo na danija ampak se mogoč ozrl tut proti haydnu... res da je dani bolši če voz tak kt zna.. ampak ponavad ne voz tk... zdej je pa še polomlen... hayden pa je že bil svetovni prvak...

melandri je nazadnje pokazu mal višji nivo zdej je pa spet nekolk padu nazaj... tk da nevem kaj lahko prčakujemo... bomo vidl na dirkah...

v zadnjih dneh smo vidl vrstn red honda yamaha twice honda stoner twice yamaha lala... no tak lih ni blo ampak hočm povedat da so ble spredi yamahe, honde in stoner nekje vmes... ostali ducatiji zadaj... predvsem pa so razočarali pr suzukiju, še bol pa pr kawasakiju... upejmo da so bli to res sam testi... oboji so obetal velik... sploh suzuki je meu v tem motorju velik potencial... zdej pa jih ni nikjer.. kawasaki pa je kazu na konc leta lansklet dobro formo in če pogledamo da sproti razvijajo motor bi nekak mogl bit zravn... dons je sicer west pršu do 4. mesta ampak to izključno zaradi dežja...

popoldne je zarad dežja takintak vse odpadlo... skratka kolkr se men zdi je letos manj sigurno, kdo je najhitrejši in kdo ma težave, kot v prejšnjih letih...

kar je po eni strani dobro, bolj bo zanimivo, napeto in vsi bomo na trnih, pa še tolk tistih presenečenj nebo ko že misliš da bo en nepremagljiv pa se pojavi nekdo ki ga do takrat ni bilo nikjer oz se ni hotu pokazat, po drugi strani pa je škoda da teh presenečenj ne bo...

ju3 še en dan testov v kolikor bo vreme dopuščalo potem pa čakanje na 9. 3. in nočno dirko v qatarju ;)

AJ KANT WEJT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še slikce, ka bo žena vesela :)

zaj mata pa vsak svojega :P

casey srebrnega od lanskega leta ko je zamgu v seštevku najbolših cajtov iz kwalifikacij + tale uradni test (in letos ma že pet več kot sekundo prednosti :P), žena pa rdečga... zakaj je rdeč? so že vedl kak mora bit, da bo lastink zadovoln ;)

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem upal, da bo Mare pokazal kaj več. Nič zato bo pa med sezono kakšno dirko več zmagal :naughty:

Jap jap, upam da se še malo bolj udomači na Duceju in še kej doda na dirkah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnji trening je bil bolj cirkus kot ne,pa vendar ne spregledat,da je Stoner postavil svoj čas na začetku in se je "jajčar #46#" trudil tudi na koncu,ko je bila steza že skoraj suha,pa je v komentarju po končanem treningu stokal o "malenkostih" v nastavitvah motorja,kvalifikacijskih gumah,dežju,še neopravljenem delu ekipe,inženirjev,angelov,vremenarjev,vedeževalcev,itd.

Po njegovo jih čaka še veliko dela (no ,to se opaža že več kot leto...)na voznih lastnostih,gumah!!!!,manjka pa tudi moči v vseh režimih delovanja,no kakor koli že,občutek imam da so vsi v Fiatu veseli da je moped sploh vžgal,za ostalo pa naj bi poskrbel papež oz. nadrejeni.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnji trening je bil bolj cirkus kot ne,pa vendar ne spregledat,da je Stoner postavil svoj čas na začetku in se je "jajčar #46#" trudil tudi na koncu,ko je bila steza že skoraj suha,pa je v komentarju po končanem treningu stokal o "malenkostih" v nastavitvah motorja,kvalifikacijskih gumah,dežju,še neopravljenem delu ekipe,inženirjev,angelov,vremenarjev,vedeževalcev,itd.

Po njegovo jih čaka še veliko dela (no ,to se opaža že več kot leto...)na voznih lastnostih,gumah!!!!,manjka pa tudi moči v vseh režimih delovanja,no kakor koli že,občutek imam da so vsi v Fiatu veseli da je moped sploh vžgal,za ostalo pa naj bi poskrbel papež oz. nadrejeni.....

z vsem spoštovanjem do rossija, njegovih fanov in nenazadnje tudi do yamahe...

ne zdi se mi da je problem v motorju.. ker ostali so hitri... prbližno TOLK kot rossi, kar ni rabvno v navadi... mogoč bi blo treba začet vzroke iskat v njem... ali pač ne...

čeprou nism njegov fan... se mi zdi vse slabši in pač me skoz bl razočarjuje(al kk se reče če to pone dl časa :P)... sicer govorim nekam u brezveze pa na pamet... sam mam pač tak občutk da ga bodo počas začel prehtevat tut tisti na istem motorju... in pol... hjah ka pa vem... bomo vidl...

yamaha se mi letos zdi hitra... sam ne pozabmo tut lansklet je bla takle cajt... ampak na koncu se je izkazalo da me je z izjemo parih zavitih dirk na začetku neupravičeno pravljala ob živce že pred sezono... sej veste... rossi + najbolši motor... par let nazaj...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnji trening je bil bolj cirkus kot ne,pa vendar ne spregledat,da je Stoner postavil svoj čas na začetku in se je "jajčar #46#" trudil tudi na koncu,ko je bila steza že skoraj suha,pa je v komentarju po končanem treningu stokal o "malenkostih" v nastavitvah motorja,kvalifikacijskih gumah,dežju,še neopravljenem delu ekipe,inženirjev,angelov,vremenarjev,vedeževalcev,itd.

Po njegovo jih čaka še veliko dela (no ,to se opaža že več kot leto...)na voznih lastnostih,gumah!!!!,manjka pa tudi moči v vseh režimih delovanja,no kakor koli že,občutek imam da so vsi v Fiatu veseli da je moped sploh vžgal,za ostalo pa naj bi poskrbel papež oz. nadrejeni.....

SPET SE JE NAŠU NEKDO KI VIDI SAMO Stonerja IN Rossija :headbang: :headbang: :headbang:

Če je kdo jajčar si ti... in če ti zgleda tako enostavno se loti ti dirkat....

In steza je bila na koncu daleč od tega da bi bila suha!

In zarad teh testiran in ker je Stoner BMWja odpelev še ne pomeni da bo letos ista štorija kot lani...

In normalno da Rossi jamra... sej če ne bi jamrau bi blo že čudno... in mislim da ni edini...

In nista samo onadav na stezi... je še dosti drugih dirkačev ki imajo kaj pokazat kako se vozi... in to bomo vidl na dirkah, ker eno je postavljat čase drugo pa zmagovati!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.youtube.com/watch?v=gPy3WzenbXM

zadjih 10 minutk QP

kaka tech 3 yamaha haha kt da bi gledu 125 al pa 250 :) sm že mislu kva je to za eno čudpo pa toseland napiše spodi :)

drgač pa.. janez kobilca (john hopkins po slovensko) nej bi spet učeri neki padu al kk in spet ni vozu... večno na tleh, večno polomlen...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SPET SE JE NAŠU NEKDO KI VIDI SAMO Stonerja IN Rossija :headbang: :headbang: :headbang:

Če je kdo jajčar si ti... in če ti zgleda tako enostavno se loti ti dirkat....

In steza je bila na koncu daleč od tega da bi bila suha!

In zarad teh testiran in ker je Stoner BMWja odpelev še ne pomeni da bo letos ista štorija kot lani...

In normalno da Rossi jamra... sej če ne bi jamrau bi blo že čudno... in mislim da ni edini...

In nista samo onadav na stezi... je še dosti drugih dirkačev ki imajo kaj pokazat kako se vozi... in to bomo vidl na dirkah, ker eno je postavljat čase drugo pa zmagovati!

Po tvoje sem lahko res jajčar,predirkal sem tudi nekaj,pa čeprav le v gasilski ligi,da pa vidim le Stonerja in Rossija je pa več kot normalno,saj se je še vedno primerjalo prvaka in izzivalca(čeprav je po moje #46# že pokazal kar je imel pokazati)In ja,štorija bo zelo podobna lanski,vsaj kar se špagetarskih predstav tiče,hočeš nočeš je v vzponu mlada kri,stara slava pa za v arhiv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!