Skoči na vsebino

MotoGP 2008


Schmid87

Priporočene objave

Po tvoje sem lahko res jajčar,predirkal sem tudi nekaj,pa čeprav le v gasilski ligi,da pa vidim le Stonerja in Rossija je pa več kot normalno,saj se je še vedno primerjalo prvaka in izzivalca(čeprav je po moje #46# že pokazal kar je imel pokazati)In ja,štorija bo zelo podobna lanski,vsaj kar se špagetarskih predstav tiče,hočeš nočeš je v vzponu mlada kri,stara slava pa za v arhiv.

Ne bom se ukvarjav spet s takimi forami kot vsako leto... Uglavnem Dirkačev je več kot samo 2 in tudi drugi imajo možnosti zmagavat...Tudi Rossi ratuje že star tko da ne more vedno zmagavat, je pa res da bo poskusu vse da bo še kaj naredu in verjamem da bo še delav kažin po pistah..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je kr cool, da se vsaj en pizdi na svojo ekipo in ji pove kaj je za zrihtat,

sej je tudi v Valetu napaka, sam je vseen gušt mal jeb.. nadrejene :naughty: .

Stoner je pa itak po tistem dokumentarcu k sm ga ogledal in kaj je vse dal skozi v

lifu "mislim karijeri" neke vrste "car", ker mu ni bilo pač vse dano na pladnu, za

razliko drugih kako so prilezli v moto GP razred.

Zelo zanimivo bo, sam še zmeraj ne vem kaj je z Mareto M. in Toslandom :blink: ?

Sam, da se je začel :yea1: .

Popravljeno . Popravil Port Folio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je kr cool, da se vsaj en pizdi na svojo ekipo in ji pove kaj je za zrihtat,

sej je tudi v Valetu napaka, sam je vseen gušt mal jeb.. nadrejene :naughty: .

Stoner je pa itak po tistem dokumentarcu k sm ga ogledal in kaj je vse dal skozi v

lifu "mislim karijeri" neke vrste "car", ker mu ni bilo pač vse dano na pladnu, za

razliko drugih kako so prilezli v moto GP razred.

Zelo zanimivo bo, sam še zmeraj ne vem kaj je z Mareto M. in Toslandom :blink: ?

Sam, da se je začel :yea1: .

No sej in ravno zato je stoner car ;)

drgač pa misliš teste nasploh al le QP?

toseland je biu v suhem precej hitr, res da verjetno na kwalifikacijskih gumah pa vseen. Na QP se je v dežju kr dobr znašu in biu 12...

melandri se pa takintak giblje bolj v zadnji polovici, tk da nč novega. najbrž mu samo ducati ne leži... upejmo da se navad :)

drugač pa dans zjutri spet dž v jerezu :)

upejmo da se do dirke zjasni :P

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa.. janez kobilca (john hopkins po slovensko) nej bi spet učeri neki padu al kk in spet ni vozu... večno na tleh, večno polomlen...

Mialim, da si je vzel za vzor pokojnega Sheena, samo dela napako, ker ga posnema samo v številu polomljenih kosti, ne pa tudi rezultatov :wallbash: :wallbash: :wallbash: Vseeno, pri meni je že vpisan v druščino "ta velikih". Upam, da se tudi njemu nekega lepega sončnega popoldneva odpre ... :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mialim, da si je vzel za vzor pokojnega Sheena, samo dela napako, ker ga posnema samo v številu polomljenih kosti, ne pa tudi rezultatov :wallbash: :wallbash: :wallbash: Vseeno, pri meni je že vpisan v druščino "ta velikih". Upam, da se tudi njemu nekega lepega sončnega popoldneva odpre ... :hooray:

al pa schwantza... on je biu tut bol tak... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo danes je nov dan, nova testiranja upam da potekajo v lepem vremenu, da bo potem bolj jasna slika kaj in kako trenutno pa so naredili svoj čas samo trije dirkači:

1.Guareschi.V.

2.Canepa.N.

3. Elias.T.

Popravljeno . Popravil FazerMan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo danes je nov dan, nova testiranja upam da potekajo v lepem vremenu, da bo potem bolj jasna slika kaj in kako trenutno pa so naredili svoj čas samo trije dirkači:

1.Guareschi.V.

2.Canepa.N.

3. Elias.T.

THX k si povedu da grem gleda live timing.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: ah...zakaj ni moj Mastercard malo debelejši...tole bi pa res pasalo k pohištvu v dnevni sobi:

http://cgi.ebay.com.au/NSR500VF-MOTO-GP-GR...1QQcmdZViewItem

:kva1:

priznam de se tega motorja ne spomnim. tako pobarvan stroj je mel West, ko je vozu 250, Garrya pa se ne spomnim. superlep

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok bom dodal podnapise.

Hvala k si povedu k nism vedu da so dons tud treningi da grem pogledat Live Timing

naslednič pa še kakšna ločila dodaj. :evilgrin: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1:

priznam de se tega motorja ne spomnim. tako pobarvan stroj je mel West, ko je vozu 250, Garrya pa se ne spomnim. superlep

Če se ne motim gre za dvovaljni 2T eksperiment Honde iz leta 1997 po vzoru Aprilie RSW 450.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim gre za dvovaljni 2T eksperiment Honde iz leta 1997 po vzoru Aprilie RSW 450.

jaja sm prebral spremni dopis prodajalca. ampak, točno tega se ne spomnim. Vozili so jih Okada, Gibernau, Itoh, Baros je biu tud na štengah z njo...na eni dirki ko je bil Tady okada pol kroga pred vsemi, pa je padel...McCoya pa se ne spomnim Jurgen VD Goorberg se mi zdi, jo je tud vozil, preden je dobil MZja...acacac... ni pomembno. tale stroj je najbrž bl stabiln nakup kot kake delnice in skladi....

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ja, vozu pa je z njim menda v sezoni 98' kot "privatnik":

1998 Shell Advance Racing, number 18 Honda

After five years in the 125s, for 1998 he was offered a ride in the 500cc class, with a Honda V-twin. In his second race, Garry finished tenth, and he went on to score in six of the first nine rounds. However, an ankle injury sustained at the next meeting effectively ended his season. 23 points in total placed him 17th overall, but he was also second of the privateer runners

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ja, vozu pa je z njim menda v sezoni 98' kot "privatnik":

1998 Shell Advance Racing, number 18 Honda

After five years in the 125s, for 1998 he was offered a ride in the 500cc class, with a Honda V-twin. In his second race, Garry finished tenth, and he went on to score in six of the first nine rounds. However, an ankle injury sustained at the next meeting effectively ended his season. 23 points in total placed him 17th overall, but he was also second of the privateer runners

še mal več o tem :)

http://www.rockwallhonda.com/dlrindexsend_...562631-1998.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam škoda k še pedrosa ne more zard roke. :(

njegov čas bo že še prišel :D je še mlad :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!