Skoči na vsebino

MotoGP 2008


Schmid87

Priporočene objave

Takole, pa se je končal zadnji trening pred začetkom letošnje prve dirke.

Rezultati današnjega treninga:

llll.bmp

Popravljeno . Popravil FazerMan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Stonerja in Rossija mi neki smrdi.

Pomoje so izkoristili trening za testiranje še kakšnih dodatnih nastavitev ali tehničnih rešitev. Rezultati s testiranj so vedno vprašljivi, ker ne veš kaj pogojuje dosežen rezultat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje so izkoristili trening za testiranje še kakšnih dodatnih nastavitev ali tehničnih rešitev. Rezultati s testiranj so vedno vprašljivi, ker ne veš kaj pogojuje dosežen rezultat.

najverjetneje res glede na to da je biu stoner tak suveren ko je dobiu bmvja bi biu po suhem še bolj..moje mnenje...se mi pa kr smeji...3 honde pa 3 yamahe med prvimi 6mi..pa rossi najbolši na B. :krneki: :krneki: presenetljivo ali zaskrbljujoče :naughty: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je blo pa s Pedroso :unsure:

Roko ma zlomleno....drgač je pa uredu :blink:

Letos ga čaka težka sezona, upam da se bo čimprej pobral, da bo lahko vozil kot zna in zmagal kako dirko. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najverjetneje res glede na to da je biu stoner tak suveren ko je dobiu bmvja bi biu po suhem še bolj..moje mnenje...se mi pa kr smeji...3 honde pa 3 yamahe med prvimi 6mi..pa rossi najbolši na B. :krneki: :krneki: presenetljivo ali zaskrbljujoče :naughty: ?

Glede na to, kdaj je Casey dosegel svoj najboljši čas (kater krog) danes, kdaj pa ostali, se da sklepat, da se mu verjetno ni ravno šlo za to, da bo danes "na papirju" najhitrejši.

Presenetljivo(?) hiter mi je zaenkrat De Puniet.

Hmm, vsi M med top 6 razen polomljenega Pedrose...

Pa še en zanimiv podatek - Top Speed:

46 Valentino ROSSI ITA Fiat Yamaha Team YAMAHA 282.2

24 Toni ELIAS SPA Alice Team DUCATI 281.6

69 Nicky HAYDEN USA Repsol Honda Team HONDA 280.7

1 Casey STONER AUS Ducati Marlboro Team DUCATI 279.5

65 Loris CAPIROSSI ITA Rizla Suzuki MotoGP SUZUKI 278.9

4 Andrea DOVIZIOSO ITA JiR Team Scot MotoGP HONDA 278.8

14 Randy DE PUNIET FRA LCR Honda MotoGP HONDA 277.7

50 Sylvain GUINTOLI FRA Alice Team DUCATI 277.6

7 Chris VERMEULEN AUS Rizla Suzuki MotoGP SUZUKI 277.1

33 Marco MELANDRI ITA Ducati Marlboro Team DUCATI 276.6

56 Shinya NAKANO JPN San Carlo Honda Gresini HONDA 276.4

48 Jorge LORENZO SPA Fiat Yamaha Team YAMAHA 276.1

13 Anthony WEST AUS Kawasaki Racing Team KAWASAKI 275.6

21 John HOPKINS USA Kawasaki Racing Team KAWASAKI 275.4

52 James TOSELAND GBR Tech 3 Yamaha YAMAHA 274.7

19 Olivier JACQUE FRA Kawasaki Racing Team KAWASAKI 273.6

15 Alex DE ANGELIS RSM San Carlo Honda Gresini HONDA 273.4

59 Niccolo CANEPA ITA Ducati Marlboro Team DUCATI 273.4

2 Dani PEDROSA SPA Repsol Honda Team HONDA 273.3

22 Vittoriano GUARESCHI ITA Ducati Marlboro Team DUCATI 269.6

Edo? MIA?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm.. najbolši na kwalifikacijskih gumah?

hayden absolutno...

verjetno tudi dovi, lorenzo, toseland, depuniet...

rossi pa stoner pa upam si trdit da tut... ker bridgestone kwalifikacijske gume so slabše.. sam za sekundo od haydna? pomoje da ne... nevem nism še bral poročil in ostalih informacij ker sm komi dam pršu tk da govorim na pamet po občutku... kakorkoli rossi pa stoner spet zlo zlo blizu, s tem da je casey cajt dosegu velik prej in če bi ga mogoč mejhn pa le lahko izbolšou sam je vrjetn isku neki drucga...

vrstni red pa honde in yamahe + stoner spredi... pol suzukija in kawasaki in nato ducatiji... pedrosa je takintak neprištevn...

kje je colin?

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še en zanimiv podatek - Top Speed:

46 Valentino ROSSI ITA Fiat Yamaha Team YAMAHA 282.2

top speed za rossija kaže da letos ni težav z močjo motorja... seprav kot kaže nov motor deluje... ampak v jerezu je tistih 600m ravnine in top speeda ni... za resnejše podatke bo treba počakat na qatar tm je ravnina dolga 1km :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bridgestone newcomer Valentino Rossi was the highest placing rider on Japanese rubber in fifth, rivalling Hayden for industriousness at the scene of his 2007 victory. He chose against running a race simulation to round off his test, choosing instead to focus on his corner entry after some early problems in Spain with his factory machine.

The star of the BMW M Award session yesterday, reigning World Champion Casey Stoner refused to be drawn into any late battle to top the timesheets. The Ducati Marlboro rider ’ s fastest lap came midway through his total of 57, and he was already packed up by the time the majority of the top ten were kitting out their bikes with qualifying tyres for a final surge. He suffered a small crash in a repeat of last year ’ s final day, but without causing any injury.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ma kdo kej odvečnga časa nej to strne v enih par povedi v Slo jeziku za tiste ko nam jezik ne gre pa še nemščino smo mel v šoli.LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smeh smeh smeh

zakaj?

nekateri se trudjo celo življenje pa ne dirkajo v motogp on bi pa kr takle.. ja pa jade... tak talent pa spet ni...

če bi ga pa povabl žezarad imena bi mu pa mirne vesti lahko odštel en krog pa bi biu še vedno pr zadnjih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smeh smeh smeh

zakaj?

nekateri se trudjo celo življenje pa ne dirkajo v motogp on bi pa kr takle.. ja pa jade... tak talent pa spet ni...

če bi ga pa povabl žezarad imena bi mu pa mirne vesti lahko odštel en krog pa bi biu še vedno pr zadnjih...

Denar je sveta vladar (za določene stvari)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!