Skoči na vsebino

MotoGP 2008


Schmid87

Priporočene objave

mislim da bo Michelin mal bolj konkurenčk kot lani :) tko da nevem.. odvisno kolk lohk Bridgestone še izbolša gume :)

če se bo pa zgodilo da bo Jorge bolši od Valeta (v kar dvomim), me pa zanima na koga bo potem krivdo valiu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da bo Michelin mal bolj konkurenčk kot lani :) tko da nevem.. odvisno kolk lohk Bridgestone še izbolša gume :)

če se bo pa zgodilo da bo Jorge bolši od Valeta (v kar dvomim), me pa zanima na koga bo potem krivdo valiu :P

boš vidu da bo michelin bolši pa se bo rossi ceu let žru zaka je šu na bridgestone ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje se bolj žre zakaj je "takrat" zavrnil Ducatija :)

Ne vem no pomoje bi dukati imel mrez problema še tretji motocikel, če bi se rosi odločil za prestop. Verjetno je tu prevagal denar. Je pa spoštovanja vredno da ustraja na jamahi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje se bolj žre zakaj je "takrat" zavrnil Ducatija :)

bil je že na testiranjih takrat, ko se je odločal med yamo in ducatijem, ampak je izbral yamo zaradi njihovega načina dela. Pri ducatiju naj bi bila podobna politika kot pri dreksol hondi- tak je opisal zadeve v knjigi. Pri yami pa je itak njegova (skor) kompletna ekipa italjanska. Velko vlogo pri takratnji izbiri je imel tudi Jeremy- že k yami mu je skor obrnu hrbet, ka šele it tolk majhnemu moštvu kot je ducati. Mislim pa, da se zna zgodit da ga bomo enkrat vidli na italjanski mašinci, tja bi tud sam nekak rad šou.

Pa svaka čast makaronerjom da so našolal VSE japončke- kr tale stroj..... eh :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil je že na testiranjih takrat, ko se je odločal med yamo in ducatijem, ampak je izbral yamo zaradi njihovega načina dela. Pri ducatiju naj bi bila podobna politika kot pri dreksol hondi- tak je opisal zadeve v knjigi. Pri yami pa je itak njegova (skor) kompletna ekipa italjanska. Velko vlogo pri takratnji izbiri je imel tudi Jeremy- že k yami mu je skor obrnu hrbet, ka šele it tolk majhnemu moštvu kot je ducati. Mislim pa, da se zna zgodit da ga bomo enkrat vidli na italjanski mašinci, tja bi tud sam nekak rad šou.

Pa svaka čast makaronerjom da so našolal VSE japončke- kr tale stroj..... eh :worship:

Če se prov spomnem je v knjigi zapisano, da je Rossi reku, da k bo šov k Ducatiju bo to njegova zadnja ekipa, trakt bomo vedl, da zapušča MotoGP :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se prov spomnem je v knjigi zapisano, da je Rossi reku, da k bo šov k Ducatiju bo to njegova zadnja ekipa, trakt bomo vedl, da zapušča MotoGP :hmm:

Samo uzadno sem pa nekje prebral, da je govoril, da bo Yamaha njegovo zadnje moštvo. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo uzadno sem pa nekje prebral, da je govoril, da bo Yamaha njegovo zadnje moštvo. :hmm:

Dvomim, da bo tko hitr kariero končov...no vsaj upam, da ne, ker me zanima rezultat naslednje sezone :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja govorilo se je da naj bi rossi reku da bo zapustil motoGP na yamahi, sam to so bile samo grožnje verjetno da bi izboljšali motor. tut jas se strinjam da bo rossi zapustil motoGP ko bo na italijanskem motorju! tam na 24ur so napisali da bi naj kao bla sezona 2008 njegova zadnja, sam to 100% nebe ker je še pred kratkim (men se zdi da je blo 10.7.07) ko je povedal rossi da bo dirkal do svojega 32. leta. :grim

glede tega gdo je lep pa gdo ni se mi niti ne da razpravljat...sam useeno se dirkača ne sodi po izgledu!! rossi je pač tipičen italijan in se pač tako oblači kot njemu paše!jas navijam za rossija pa ne po zunanjem izgledu, ampak po kakovosti in njegovih sposobnostih, stilu vožnje itd. :grim :grim :OK: po tem ne mormo nobenega dirkača primerjat z rossijem, ker je res najboljši.

-drugače je pa ženskam po izgledu najlepši nicky hayden pa mogoče tudi de puniet :P :grim .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti si feget,jl?? zarad mene tud če je brez nosa, sam da se PELE! kak pa kej tvoj lupček Keny zgleda?? se ga že ne spomnem več :whistle:

P.S. majsterrrr, pa nebi raj za kakga Laudo, Agostinija al pa Hilla naviju?? men se zdi da si kak desetletje kiksnu :winkiss:

his nejm is KenNy

zgleda ne važn kk sam da pele... če se ga ne spouneš več ti nism jst kriu... ampak nekdo v tvojem rodu ki je biu očitno zlata ribca...

polek tega ni blo bistvo da je rossi grd ampak da bi biu svet grozn če bi se usi zgledaval po rossiju glede videza...

aja pa še to.. nismo usi taki da se obrnemo da ko en ne dosega več rezultatov in komi pride med 10 da začnemo navijat za druge.. nekateri ostanemo dirkačem zvesti do konca kariere... pa tut če je biu 8 al pa 10 al pa 20 let nazaj prvak štekaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Fury,

najprej sem mislil da potrebujem prevod, zdej se mi pa ne zdi več tako zelo nujno ... :lol1: :worship:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri začnejo testiranja u jerezu..pa rossi je kr relly monza zmagou

vemo, je v temi od Rossija napisan :)

spet bojo testiranja, in konco mal "resnejših" debat :D mogoče..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno so letos GP motorje probavali sami ex-formulaši. Na sliki poleg Šumija, ki ga je dvignu na zadnjega, ter nato Šumija in Mamolo, je Motogp preizkusil tudi Gerhard Berger.

post-2044-1196101724_thumb.jpg

post-2044-1196101736_thumb.jpg

post-2044-1196101749_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno so letos GP motorje probavali sami ex-formulaši. Na sliki poleg Šumija, ki ga je dvignu na zadnjega, ter nato Šumija in Mamolo, je Motogp preizkusil tudi Gerhard Berger.

yap, so prjšn tedn povedal na športni sceni :) takrt k so par besed povedal še o Skubicu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno so letos GP motorje probavali sami ex-formulaši. Na sliki poleg Šumija, ki ga je dvignu na zadnjega, ter nato Šumija in Mamolo, je Motogp preizkusil tudi Gerhard Berger.

sj je schwantz tut pelu.. pa se ene par k niso formule vozil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seznam tistih, ki bodo testirali v Jerezu:

Daniel Pedrosa (Repsol Honda Team)

Nicky Hayden (Repsol Honda Team)

Andrea Dovizioso (Honda Jir Team Scot)

Randy de Puniet (Honda) (Honda LCR)

Shinya Nakano (Honda Gresini)

Alex de Angelis (Honda Gresini)

Colin Edwards (Yamaha Tech 3)

James Toseland (Yamaha Tech 3)

Valentino Rossi (Fiat Yamaha Team)

Jorge Lorenzo (Fiat Yamaha Team)

John Hopkins (Kawasaki Racing Team)

Anthony West (Kawasaki Racing Team)

Casey Stoner (Ducati Marlboro Team)

Marco Melandri (Ducati Marlboro Team)

Vittoriano Guareschi (Ducati test team)

Shinichi Itoh (Ducati test team)

Niccolò Canepa (Ducati test team)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!