Skoči na vsebino

MotoGP 2008


Schmid87

Priporočene objave

Mr Ryder na emu od mikrofonov!? (in če je to 15 let nazaj, kdaj sta bla Rolfo in Melandri na Grobniku, na EP matr sm star)

yap, Julian Ryder, the one and only :P

ni bilo 15let nazaj.. glede na to da je bil Melandri tu star 15, in da se je rodil leta 82.. pomeni da je bilo to verjetno leta 1997 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kamor koli so pršli japonci, so nas evropejce nabili kot pionirčke:D zadnji tak dokaz Honda je s Hodgsonom sklatla ducatija v WSBK in Bridgestonke so v motoGp a must have

Hodgson na Hondi? Ne bi rekel. Letos je bil prvak Toesland, Ducati je imel na žalost premalo moči da bi bil konkurenčen, čeprav vrjamem, da bi Baylisu uspelo, če si ne bi v Donningtonu med prvo dirko pri padcu skoraj odtrgal prst. Je pa Honda v WSBK pristotna že mislim da od začetka, tako, da niso ravno "prišli". Bolje bi lahko rekli, da je Ducati prišel v MotoGP in sklatil japonce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valentino Rossi happy with first Bridgestone test in Jerez

Valentino Rossi rounded off his testing activity a little early in Jerez today after he began to feel an increased level of pain in his recovering right hand, which he broke at the final race of the season. Nonetheless the Italian managed to complete almost his entire schedule of testing activity and his first test on Bridgestone tyres was deemed to be a positive one by Yamaha and Bridgestone engineers alike.

Rossi had planned to complete a long run today but decided to stop early rather than put more stress on his hand, and he also decided not to test any more qualifying tyres following his work on soft rubber yesterday. With most of the rest of the riders choosing to test qualifiers however, Rossi’s best lap on race tyres, a time of 1’41.538, put him 11th in the final standings, with the time sheets topped by Dani Pedrosa after a lap of 1’38.562.

The Fiat Yamaha Team will now enjoy a well-earned winter break, reconvening at Sepang in Malaysia for the first test of 2008 on 22nd, 23rd and 24th January 2008.

Valentino Rossi (11th, 1’41.538, 32 laps)

“Today I tried to do my best but I wasn’t able to ride fast due to my hand; it started hurting a lot today and I had no power to ride with it in such conditions. The fracture is still hurting and furthermore I have not ridden or trained for almost one month, so it is to be expected that today my hand would be tired. I knew I was not in perfect shape, and I also expected to have some problems at this first test back. Anyway, we were able to finish our programme and despite today I think it’s been a positive first test with Bridgestone. Of course we still have work to do on the bike in general and with regards to adapting it to the new tyres but I can reconfirm my first feeling of two days ago, which was positive. Now we have a better idea where we need to work hard in order to improve further. I would like to take this chance to say a big thank you to all my team, my mechanics and to all the Yamaha staff for their great effort throughout the season. I know that I will find them again at the beginning of 2008 with the same motivation, if not even more than ever. Thanks to everyone!”

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdele sm pogledou na motogp.com AFTER THE FLAG posnetek :) je zelo dolg, ampak se ga splaša pogledat :D

pa še povejo izžrebanca ki je odgovoril pravilno na vprašanje.. in zmagovalka je Viktorija Brulc iz LJ :D čestitke :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To je moja sestra!!!!!!!!!!!!!!!!!Ki je po mojem naročilu to poslala-prosila sem par prijateljic če lahko še one pošljejo, da bi mela več šans zadet :naughty: :naughty:

Tko da sem u bistvu jst zadela :010: :010: :010:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hodgson na Hondi? Ne bi rekel. Letos je bil prvak Toesland, Ducati je imel na žalost premalo moči da bi bil konkurenčen, čeprav vrjamem, da bi Baylisu uspelo, če si ne bi v Donningtonu med prvo dirko pri padcu skoraj odtrgal prst. Je pa Honda v WSBK pristotna že mislim da od začetka, tako, da niso ravno "prišli". Bolje bi lahko rekli, da je Ducati prišel v MotoGP in sklatil japonce.

FAAAAAAAAAAAK!!!

jih nemorm dat narazen. toseland. se opravičujem James Toseland, in Niel Hodgson zamenjujem. nevem zakaj...ampak to počnem redno MEA CULPA.

Japoncov zadnjih nekaj let v WSBK skor ni blo. oziroma, ni blo ekip s tovarniško podporo. neda se mi zdej gledat letnic, ampak zdi se mi, da po Hondi VTR ni blo japonskega tovarniškega dirkalnika, do 2004. ono o dukatiju v moto gp, je pa seveda čisto res.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To je moja sestra!!!!!!!!!!!!!!!!!Ki je po mojem naročilu to poslala-prosila sem par prijateljic če lahko še one pošljejo, da bi mela več šans zadet :naughty: :naughty:

Tko da sem u bistvu jst zadela :010 : :010 : :010 :

Čestitke :worship: in kakšna je nagrada

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To je moja sestra!!!!!!!!!!!!!!!!!Ki je po mojem naročilu to poslala-prosila sem par prijateljic če lahko še one pošljejo, da bi mela več šans zadet :naughty: :naughty:

Tko da sem u bistvu jst zadela :010: :010: :010:

Hej :D čestitke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke :worship: in kakšna je nagrada

Hvala!

Nagrada je v bistvu ''goody bag'' kokr sta ji rekla Matthew in Gavin :P

Neki se vid na posnetku-podpisana kapca od Valeta (:010), srajca MotoGP, ura, podloga za miška, poster,...seveda če je to res kar bojo poslal.

Sopročim ko dobim :grim

Popravljeno . Popravil brubi46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdele sm pogledou na motogp.com AFTER THE FLAG posnetek :) je zelo dolg, ampak se ga splaša pogledat :D

pa še povejo izžrebanca ki je odgovoril pravilno na vprašanje.. in zmagovalka je Viktorija Brulc iz LJ :D čestitke :P

Tud motoristka in hčerka starega motorista :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To je moja sestra!!!!!!!!!!!!!!!!!Ki je po mojem naročilu to poslala-prosila sem par prijateljic če lahko še one pošljejo, da bi mela več šans zadet :naughty: :naughty:

Tko da sem u bistvu jst zadela :010: :010: :010:

čestitke še enkrat :yea1:

Hvala!

Nagrada je v bistvu ''goody bag'' kokr sta ji rekla Matthew in Gavin :P

Neki se vid na posnetku-podpisana kapca od Valeta (:010), srajca MotoGP, ura, podloga za miška, poster,...seveda če je to res kar bojo poslal.

Sopročim ko dobim :grim

lepa nagrada, fajni spominki :OK:

P.S. slovenci pobiramo glavne nagrade na motogp.com zgleda :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To je moja sestra!!!!!!!!!!!!!!!!!Ki je po mojem naročilu to poslala-prosila sem par prijateljic če lahko še one pošljejo, da bi mela več šans zadet :naughty: :naughty:

Tko da sem u bistvu jst zadela :010 : :010 : :010 :

ČESTITKE!!!! :worship:

P.S. slovenci pobiramo glavne nagrade na motogp.com zgleda :P

slovenci s(m)o zakon!!!!! :OK: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D N.p.

Jeba, je suša, ko ni sezone... :grrr

jaoo sam je res fuul dosadno....

eh pa sej zdej je še celo 4.december...še mal pa bo 9.marc... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, js čakam že na 23.februar :D

uu a res, ka pa je takrat? :D

huala za čestitke monika

drgač pa u nedelo bo točn točn še 3 mesce do prve dikre :)

ni za kaj... .) waaau že čez 3 mesce, suuprca :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi, da bo prva dirka med šejki nočna, je to že dokončno :hmm:

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!