Skoči na vsebino

CORONA PARTY v MITNICI


ZOX

Priporočene objave

Kaj zdej ne bo noben nč komentiru??? :whistle:

Bilo je super hostese so zelo mrljivo hodile naokrog s polnimi kanglicami coron :worship: :worship: in skrbele za našo žejo. Gorg pa je naredil super movi :worship: :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je super hostese so zelo mrljivo hodile naokrog s polnimi kanglicami coron :worship: :worship: in skrbele za našo žejo. Gorg pa je naredil super movi :worship: :P :P

Pa ne, da si celo uspel opaziti to kanglico!? :whistle: :naughty: :evilgrin: hehe

Mnja no filmček je pa tko, mal mi je žal, ker nisem mel materiala od Neve in Čarmana, pa tudi če bi imel, filmček sem spackal v enem dnevu, ker ni blo cajta in sm ga dvakrat začel delat od začetka, ker mi je program sral in mi je že celga narjenga uničil, in nisem mel več tud najmanjše volje...se opravičujem obema, res!

drgač je blo pa super ja, lahko bi kej večkrat kej podobnga blo!

Aja, mi lahko kdo pove, kdaj bo zdej tist žur na sorci tko kot je bil lan? Nazadnje je blo na MS rečeno, da to soboto!?? Anyone?

Popravljeno . Popravil Gorgh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne, da si celo uspel opaziti to kanglico!? :whistle: :naughty: :evilgrin: hehe

Mnja no filmček je pa tko, mal mi je žal, ker nisem mel materiala od Neve in Čarmana, pa tudi če bi imel, filmček sem spackal v enem dnevu, ker ni blo cajta in sm ga dvakrat začel delat od začetka, ker mi je program sral in mi je že celga narjenga uničil, in nisem mel več tud najmanjše volje...se opravičujem obema, res!

drgač je blo pa super ja, lahko bi kej večkrat kej podobnga blo!

Aja, mi lahko kdo pove, kdaj bo zdej tist žur na sorci tko kot je bil lan? Nazadnje je blo na MS rečeno, da to soboto!?? Anyone?

Se strinjam...podobnih partyjev se na Gorenjskem manjka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa sj znate tud kej komentirat :P :whistle: ..mal heca...

Se strinjam da je takih party-ev čist premal... sam preveč jh pa spet ne sme bit...hehe

Ta je bil še posebej posrečen ker je bil motoristično oz. dirkalno obarvan party... pa poznal smo se med sabo.. večinoma :unsure:

..no jz bom pa še kako fotko nalimu, k vidm da itak nč ne komentirate fotk :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja,nažalost je stvar taka da morem odpovedat CORONA PARTY... :unsure: Se opravičujem...

Kdo se pa hoče kej okrog moje šwestr motat mi mora pa prvo en krog z motorjm dat :evilgrin:

CVIČKAR1, kolk krogov si že dobu?? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..no jz bom pa še kako fotko nalimu, k vidm da itak nč ne komentirate fotk :winkiss:

kupim tako ali tole kapo ! koliko ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupim tako ali tole kapo ! koliko ?!

tele kape se pa nebi dal dobit na žalost ker je osebno izročena iz rok vermeulna!!!!!!!

in na njej je njegov podpis!!!!!! drugače pa jih prodajajo pri panigasu!!!!če se ne motm!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CVIČKAR1, kolk krogov si že dobu?? :whistle:

Zgleda nima cajta odgovort, kljub temu da je na forumu, vrjetn še kroge nabira :naughty: , to se bo navozu honde in suzukijev itd.. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko tole prebiram, sem dobil filing, da bo CVIČKAR nasledn let lahko kar parkiral svojo kobilco :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurac od breje ovce sm dubu :whistle: :whistle: Ja zdj čakam pa gledam slike da vem komu rečt za krog... :naughty: Bi blo fajn če bi bil kdo k ma KTM DUKE II :closedeyes:

Ne...učer sm šele računalnik spet usposobu ker mi je napajalnik šov...Sj ni čudno če pa do zdj nism še nikol računalnika spucu ga mam pa že tri leta :whistle:

Zorman...Se javiš prvi za en krog? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurac od breje ovce sm dubu :whistle: :whistle: Ja zdj čakam pa gledam slike da vem komu rečt za krog... :naughty: Bi blo fajn če bi bil kdo k ma KTM DUKE II :closedeyes:

Ne...učer sm šele računalnik spet usposobu ker mi je napajalnik šov...Sj ni čudno če pa do zdj nism še nikol računalnika spucu ga mam pa že tri leta :whistle:

Zorman...Se javiš prvi za en krog? :naughty:

Te morm razočarat, ampak sm bil edini k se ni čisto nič sukal okoli tvoje schwester, tko da ne bo šlo, mislm pa da se nimaš kej bat... so ti dolžni kr neki krogov :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:photo: No da nau kdo reku da sm premal fotkal :naughty: :whistle:

mislim, da smo že vsi dojeli bistvo :yes: slik pa definitivno ni premalo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da smo že vsi dojeli bistvo :yes: slik pa definitivno ni premalo :P

a rajš vidš da so javno objavlene? a li pa pošlješ tvoj mail

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a rajš vidš da so javno objavlene? a li pa pošlješ tvoj mail

sem jih že našla v albumu :OK: prov luštni smo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK bom šel po kapo k Panigazu !

za drugo leto pa če bodo hostese v deh suzicoronski kopalkah jim povejte da spodaj ne rabijo nobenih štumf, gat, pe nekih majc in modrcev ! :photo:

tudi če bodo joški do popka bo bolj apetitlih kot vse to nagužvano ! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK bom šel po kapo k Panigazu !

za drugo leto pa če bodo hostese v deh suzicoronski kopalkah jim povejte da spodaj ne rabijo nobenih štumf, gat, pe nekih majc in modrcev ! :photo:

tudi če bodo joški do popka bo bolj apetitlih kot vse to nagužvano ! :grim

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!