Skoči na vsebino

DAKAR 2008


Zdrawc

Priporočene objave

Včeraj so v Parizu in Lisboni uradno predstavili plan že 30-ga Dakar relija

570 ekip med katerimi slovenske barve tudi letos zastopata Miran Stanovnik in Tomaž Merhar :OK:

15 etap z skupno 9273 kilometri skozi Portugalsko, Maroko, Mauretanijo in Senegal

post-5241-1195745917_thumb.jpg

več na Dakar.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos bo Miran z novo mašino raztural (sicer prejšnja leta ni bilo nič drugače :rolleyes: ).

Pa Tomaž upajmo da pride do Rožnatega jezera.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem prebiral štartno listo, presenetil me je Jurgen vd Goorberg, včasih motoGp dirkač, in kitajci imajo svojo ekipo s svojimi motorji new power. upam de niso taki tičpični kitajski izdelki....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na štartni listi ne vidim Blaisa, zgleda še ni povsem okreval po težki poškodbi hrbta.

SMETS Joel kot sovoznik v avtu ;)

Popravljeno . Popravil sjeng
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuu, komaj že čakam ta Dakar... Prav poživi zimsko dogajanje (da ni samo smučanje na TV) Pa da ne govorim, da mi Live track laufa vedno na računalniku.... Miranu in Tomažu pa želim seveda lepo avanturo in prihod v cilj.... Miranov KTMjček zgleda :wub: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pregledoval štartno listo in nisem našel nikjer Jutte Kleinschmidt, zmagovalke Dakarja 2001 med avtomobilisti :unsure:

na njeni strani sem našel tole:

Decision

After having competed throughout 17 successive years in the Dakar Rally, I will not start in this event in January 2008. However, I will stick to the desert and I won�t miss sand and dunes.

In January, shooting for the American �Nine Miles Down� Movie Film directed by Anthony Waller will start in Tunisia. I am intensively involved into shooting. After my collaboration in the French films �Taxi� and �Taxi Taxi�, this will be my third cinema production. This will certainly be another exciting experience that I am already eagerly anticipating, especially because the shooting will take place in the desert. I will report about it next year.

For the first time after many Dakar Rally years, I will spend Christmas and New Year�s time very relaxed. I will enjoy the days with my friends and my family.

My future in motorsport in the year 2008 is entirely open. But as usual, I will update you on my website as soon as the latest news will be available.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mirana boste kar sami lahko v živo povprašali o prihajajočem Dakarju na Motosvetovi novoletni zabavi... obljubil, da pride... http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=24827 Pa tudi v VIP dirki gokartov bo nastopil in poskušal 'nascati' cestne dirkače.. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuu, komaj že čakam ta Dakar... Prav poživi zimsko dogajanje (da ni samo smučanje na TV) Pa da ne govorim, da mi Live track laufa vedno na računalniku.... Miranu in Tomažu pa želim seveda lepo avanturo in prihod v cilj.... Miranov KTMjček zgleda :wub: B)

Kje si pa vido oz. najdu njegov motor??? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pregledoval štartno listo in nisem našel nikjer Jutte Kleinschmidt, zmagovalke Dakarja 2001 med avtomobilisti :unsure:

na njeni strani sem našel tole:

Decision

After having competed throughout 17 successive years in the Dakar Rally, I will not start in this event in January 2008. However, I will stick to the desert and I won�t miss sand and dunes.

In January, shooting for the American �Nine Miles Down� Movie Film directed by Anthony Waller will start in Tunisia. I am intensively involved into shooting. After my collaboration in the French films �Taxi� and �Taxi Taxi�, this will be my third cinema production. This will certainly be another exciting experience that I am already eagerly anticipating, especially because the shooting will take place in the desert. I will report about it next year.

For the first time after many Dakar Rally years, I will spend Christmas and New Year�s time very relaxed. I will enjoy the days with my friends and my family.

My future in motorsport in the year 2008 is entirely open. But as usual, I will update you on my website as soon as the latest news will be available.

Takrat se je Dakar klavrno razpletel. Schlesser je neki špekuliral z pravili o pribitkih in Hiroshija Masuoko spravu ob živce al ne? naj motorist=Meoni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zgornji sliki je Miran še na stari mašini, ker novo špara za dakar.

če pa ne najdem nikjer nobene slike od tanove mašine...... :doze:

drugače pa nekaj takega

img-1167997783.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav te tedne se mota po TV (Discovery Channel) oddaja Race to Dakar.....Charley Boorman in banda so se šli dakarjevce....dokaj normalni ljudje (niso supermani kot Stanovnik in ostali). Meni se zdi cool..... je za pokukat :naughty:

In seveda SREČNO NAŠIM...

www.racetodakar.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav te tedne se mota po TV (Discovery Channel) oddaja Race to Dakar.....Charley Boorman in banda so se šli dakarjevce....dokaj normalni ljudje (niso supermani kot Stanovnik in ostali). Meni se zdi cool..... je za pokukat :naughty:

In seveda SREČNO NAŠIM...

www.racetodakar.com

tista zadeva je pa tule

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kdo ve , kateri TV program bo najboljše pokrival letošnji DAKAR? Lani sem sledil na Eurosport , pa ni bilo glih neki full......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ve , kateri TV program bo najboljše pokrival letošnji DAKAR? Lani sem sledil na Eurosport , pa ni bilo glih neki full......

To je to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!