Skoči na vsebino

Hyosung RX450SM


marko55

Priporočene objave

Všečno.Mal svežine tudi na področju supermotardov :) sicer niso nevem kakšne oblikovalske rešitve ampak kot celota se mi kr dopade,posebej všeč so mi marjetičasto obrezani koluti.Edino tist prazen prostor med zadnjim amortizerjem,okivrjem in mašino bi lahko mal zapolnil, da nebi zgledal kot kakšen 125ccm SM.

Ampak Aprilia SXV450 še zmeri zmaga :P

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najdu tale članek:

Hyosung has just launched the RX450SM, an all new motorcycle to be publicly unveiled at the NEC show next week.

The RX450SM uses Hyosung’s own 450cc liquid-cooled single cylinder engine producing a claimed 50bhp at 8,500rpm. The engine is housed in a tubular frame which also acts as the oil tank for the dry-sump engine, and an aluminium swingarm and subframe help keep weight down to just 120kg without fluids.

The new motorcycle has a fully-adjustable rear monoshock and 45mm upside-down forks, and a Brembo caliper grabs a 260mm wavy disc at the front, and a 250mm disc at the rear.

------------------------

------------------------

450cc

50bhp/8500rmp

120kg suhe teže

------------------------

------------------------

Kar vredu moč za 450cc enovaljni 4T motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep, grd, dober, slab, preizkušen, nepreizkušen, kopija, podoben nič ne pomaga TU JE!

Če nam je prav ali ne, se ponavlja zgodba iz srede prejšnjega stoletja (ko so japi pricurljali na tržišče)....

samo naj se v eni izmed močnejših EU držav spomnijo naredit SMcup s korejčki po vzoru IDM in GTRa pa bo napredek ogromen, cena še vedno dobra in položaj ter mnenje ljudi se bo počasi obrnil, podobno kot pri avtomobili, eni jih na smrt nočejo vozit, eni pa samo še to vozijo....

počakajmo prve teste bomo bolj pametni, če nič druga vsaj dobrodošla konkurenca

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je všeč :) Ampak na Hyosunga se zaenkrat (dokler ne bo kvaliteta zares preizkušena) ne vsedem več :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Niti ni napačen....ampak odkar sem pri mojem mekaniku vidu glavo z zabitimi ventili vanjo (comet 650) niti ne pomislim več na husota

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Stvar je kar zanimiva. Na kar nekaj forumih in spletnih straneh sem hotel izvedet kaj več o začetku prodaje in morebitni ceni, pa zaenkrat - nič. Naš uvoznik, pa se je, po prvem kontaktu ( telefonsko) obnašal, kot, da ne bi hotel prodajat tega modela.

Moje mnenje: - prodaja le, dve ali več let stare modele in to propagira kot neko akcijo in super znižanje. Tako pričakujem ta model šele čez kaki dve leti pri nas!

Bomo videli, kaj bo čas prinesl,

pa LP Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje: - prodaja le, dve ali več let stare modele in to propagira kot neko akcijo in super znižanje. Tako pričakujem ta model šele čez kaki dve leti pri nas!

Bomo videli, kaj bo čas prinesl,

pa LP Regi

Če sploh bo kdaj ta model pri nas zarad :headbang: uvoznika. Manjših modelov sploh v R izvedbi sploh ni blo pri nas......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi ugled Hyosunga se mi zdi da je bolj na psu v Slo ravno zaradi uvoznika.. Prodaja samo motocikle iz pojebane serije.. So 2007 letniki sploh bili v Slo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!