Skoči na vsebino

Transafrika 2007/08


Zdrawc

Priporočene objave

A bomo tudi za Desert Soula kšne peneze skupi zbrali,da mu mal pomagamo,da bajto spet skupi sprav?

Lepo bi blo če bi spet tko organiziral kot za Benko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bomo tudi za Desert Soula kšne peneze skupi zbrali,da mu mal pomagamo,da bajto spet skupi sprav?

Lepo bi blo če bi spet tko organiziral kot za Benko.

Eh Tilen bo rešil tud tole situacijo. Tisto luknjo bodo zabil kamion poštimal pol pa naprej. Edino denar zna bit v takih primerih jeba ker stroški hitro narastejo preko proračuna.

Če se bo res kaj organiziralo v tej smeri sem zraven mi je tudi on bil v pomoč ko sem rabil kake informacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh Tilen bo rešil tud tole situacijo. Tisto luknjo bodo zabil kamion poštimal pol pa naprej. Edino denar zna bit v takih primerih jeba ker stroški hitro narastejo preko proračuna.

Če se bo res kaj organiziralo v tej smeri sem zraven mi je tudi on bil v pomoč ko sem rabil kake informacije.

Če se bo res kaj organiziralo v tej smeri sem zraven

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zraven če so bo zbiralo kak simboličen prispevek. Verjamem, da nas ne bo pozabil, tko kot nas tudi Benka ni :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že zraven in mu pošiljam nujno potrebne dele, katere me je prosil, da bi jih rabil. Kot piše na svoji strani, so se tudi sponzorji hitro odzvali. Me je pa skoraj kap, pred računalnikom, ko sem zagledal slike te katastrofe. Občutki so bili kar hudi. V letu in pol dela, razmišljanja, sprotnega popravljanja in odpravljanja napak, zavlačevanja zamujanja in hitenja ali pa celo norenja v samem delu, spoznala eden drugega in postala kar dobra prijateja. Tako, da kadar se prijatelju zgodi kaj slabega, navadno vsak nesebično priskoči na pomoč. Če se bo kaj organiziralo v to smer, sem pa takoj zraven, pa še kdo iz mje bližine tudi.

Zaenkrat toliko pa lep pozdrav.

Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tebi??? :? :?

pravzaprav ne razumem vprašanja? (čeprav se mi dozdeva)

ne, nikomur ne privoščim......

in ti, kot pravijo, legenda, moraš vedeti, da so na poti dobre in slabe stvari.

in če ste odprli temo za spremljanje tilnove poti, potem jo ažurirajte....

ali pa jo odstranite, da ne bo kdo užaljen...

tilnu pa vso srečo pri popravljanju, da mu zadani cilj 31.1. uspe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Motosvetovci,

Iskrena hvala za sočutje in prijazne besede. Tovornjak je medtem že praktično popravljen, Indijci so opravili izjemno natančno delo, le s "krovci" je bil problem. Če me ne bi bilo zraven, bi imel na strehi goro silikona, pomešanega z žagovino in s širokimi fugami med ploščami. "Bangladežani," se je kislo nasmehnil Indijec Šadži in skomignil z rameni. "Bangladeš in Pakistan, isto sranje." No, pa imajo tudi oni svoj "jug".

Vmes sem šel tudi v pesek in tam srečal z landcruiserico vkopanega Srba Branka, s katerim sva uspela narediti krajšo "photo session." Voila, tukaj je delček.

post-4600-1202144805_thumb.jpg

post-4600-1202144855_thumb.jpg

post-4600-1202144912_thumb.jpg

post-4600-1202145002_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, kot je videti s slike, je tovornjak res že v skoraj normalnem stanju. Me je bilo kar groza, ko sem ga videl na slikah ležati na boku.

Važno, da si ti in je motor brez poškodb in da lahko sedaj nadaljuješ.

Srečno pot :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je treba skomine delat :headbang: , komaj čakam prvi maj :naughty:

Upam da čimprej in čim cenej zrihtaš kamion, pa čim več peska z motorjem.

Srečno pot

Popravljeno . Popravil GULI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Afriški princ je zrihtan,( popravljen); Viza za Saudsko Arabijo tudi in Tilen že drvi proti Jordaniji, delovnim zmagam naproti.

Ga pač kličejo službene obveznosti. Pred kakšno uro sem dobil sms in to obvestilo, ter zahvalo, da smo dobro držali pesti za pridobitev vize. Mi jih držimo še naprej, za srečo na poti. :worship:

Lp Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je po vsej verjetnosti tokrat res vsega KONEC, ti želim da čimbolje odneseš svojo "rit" in tovornjak iz krajev, ki niso ravno romantični. Očitno si pred dnevi preveč vneto iskal "teroriste".

Tilen: Naj ti sonce sveti vsak dan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdaj pa še to !

Iz ene pizd***je v drugo.

Obžalujem kar se ti je zgodilo.

Samo da si ostal cel (glede na slike so nekateri tovornjaki kar dobro zdelani).

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima kdo kakšne novice o njem na plano z njimi. Sploh če mu lahko kakorkoli pomagamo.

Ga ne bi rad videl v kakšni njihovi čuzi, kar pri njih in pri taki nesreči ne bi bilo najbrž nič čudnega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred dobro uro sva se pogovarjala po telefonu, res je v velikih težavah. Po vsej verjetnosti bo spravil kamjon in motor ter vso opremo nazaj v Slovenijo. Prekinil bo, pa nadaljeval kasneje - zares škoda, saj sem mu stal ob strani vse od njegove odločitve dalje, ob sami izgradnji, pa do trenutka, ko je 19. novembra ob 11h ponoči pod Sežano še zadnjič potrobil in se tako simbolično poslovil od Krasa prijateljev in nas (graditeljev te konstrukcije ).

Ker je prisiljen gostovati, v nam zelo čudni državi, mi je potožil, da ima probleme predvsem s samimi komunikacijami. Včasih telefon, včasih sms, da ne govorimo o internetu, saj ne more priti do svojih mailov. Najmanj problemov ima s svojo stranjo (desertsoul.com).

Zato vljudno prosi vse, predvsem računalničarje ali ljudi, ki se s tem bavijo, da bi mu pomagali s proxiji ali kakšnimi drugimi serverji, da se lahko poveže s svetom.

Zaželjeno je, da mu vse dobrodošle informacije opišete, napišete in pošljete na njegovo spletno stran in sicer, kar med komentarje na zadnji post. Tam so tudi te nesrečne slike.

Za vse, ki ste mu željni pomagati se bom kar sam zahvalil, če pa bo še kaj posebnega se čitamo!

Pa LP Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katero veleposlaništvo je zadolženo za njegovo državo?

Na svoji strani se nič ne oglasi?

Ko se bo zvedelo, da se je kaj premaknilo-da je rešen, naj se objavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kako imajo narejeno, vendar evo nekaj proxyev s katerimi lahko mogoče obide požarni zid.

59.151.33.198 3128 transparent China

201.234.19.13 80 high anonymity Argentina

85.185.11.131 3128 transparent Iran

200.65.127.161 3128 transparent Mexico

87.101.244.9 8080 anonymous Saudi Arabia

62.93.33.52 3128 transparent Poland

222.169.72.238 3128 transparent China

201.234.208.176 8080 transparent Ecuador

202.78.204.10 8080 transparent Indonesia

83.16.135.122 80 anonymous Poland

200.125.201.218 3128 transparent Ecuador

196.212.102.156 8080 transparent

209.129.192.52 80 high anonymity United States

125.16.15.72 8080 transparent India

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tilen se je spet javil na svoji spletni strani :OK:

Zgleda, da se mu bo uspelo izveči od tam, saj ima namen v soboto "hišo" natovoriti na ladjo za Genovo.

Pa Fripsu se zahvaljuje za Proxy-je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uspelo mu je, končno, zapustiti KSA, tako, da me je danes nekaj čez 15- o poklical in mi sporočil, da končno stoji na zeleni travi. JE DOMA!!

Hiška, pa se bo te dni natovarjala za pot proti Genovi. To bo pa že sam kaj povedal! Še sam ga bom pustil, kar nekaj dni na miru, tako ,da se spočije in pade malce na mesto. To je to; zaenkrat, pa lep pozdrav

Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Motosvetovci,

Iz srca hvala za spremljanje dogodkov in njihovega razpleta. Kt ste prebrali, sem se v nedeljo vrnil, a sem potreboval nekaj časa, da sem vsaj približno po vsem doživetem in preživetem zadnjih deset dni poti prišel k sebi. Tovornjak (in motor) po zadnjih podatkih v Džeddi še vedno ni naložen na ladjo, ki izpluje danes. Ko se bo stvar razpletala, boste o tem obveščeni na moji spletni strani, o končnem razpletu pa vas bom verjetno obvestil tudi tukaj.

Hvala vsem še enkrat, morda pa se, ko pride motorček nazaj, srečamo še tudi na kakšnem terenu ali poligonu. :)

DS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!