Skoči na vsebino

Motor vleče v desno!


Andro82

Priporočene objave

Malo kasno, oprosti.

Zadeva se nahaja v katalogu 2007, str.744-745, PROFI KAT KETTEN FLUCHT

Naslov:http://www.louis.de/_30e61f4b7b6ac2ffa6ffbff8fe5a72d330/?media=schraubertipp&topic=artnr&artnr=10003108

Na kateri strani v katalogu se nahaja ta napravica? Nikakor mi je ne uspe najti. Mogoče je bilo včeraj malo preveč rdečega ... :rolleyes:

P.S.

Tudi meni garje vlečejo v desno :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, da zaupaš serviserju! Dandanes bi vsi prodajali, le malo je pa takih, ki znajo in hočejo popraviti.

In če ti gume menjava serviser???

Mu potem posodim napravo, ali doma preverim in malo pošraufam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tuki se pa čisto strinjam z mobI-jem... danes bi vsak rad prodajal pa zaračunaval, malo je pa takih ki to zares obvladajo oz. znajo...

Smo kupl nov motor in ko je blo treba servis delat, me je ful podil iz delavnice ven...pa sem reku ne, ne, jst bom lepo gledall, kak boš ti to vse lepo menjal, pa novo olje dal...Slišal sem da ma take fore ta stric, da zaračuna že, nardi pa ne...

tko da za stvari, ki se ne tičejo več servisne knjižice hodim preko meje v "lepo našo" tam imam 2 serviserja, ki res naredita tako kot še šika. Oba sta bila motokrosista, eden je mehanik hrvaški reprezentanci...njima zares zaupam...

Vem, ko sem še imel 4-ko sem si tam tisto kolo naštimaval, pa je zmeraj šla ravno...

Je pa lahko kar dosti vzrokov zakaj motor vleče, kot sem prebral, so jih kar dosti že navedli ostali :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

dobro jutro.

poglej datum objave pred tvojo.

lahko noc.

po tolkih letih mu verjetn ne vleče več :P

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po tolkih letih mu verjetn ne vleče več tongue.gif

Veš da res ne...ker sm ga že zdavnaj prodau in kupu novejšo PETARDO evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!