Skoči na vsebino

RACE TRUCKS


salsa

Priporočene objave

Odpiram debato o kamionih, s katerimi se prevažamo na in iz dirk. Dobrodošli linki, slike, komentarji itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal vas je zanesl, ne govorimo o kamionih, ki dirkajo!!!!

Tema je namenjena bivalnikom oz. kamionom s katerimi ekipe potujejo iz dirke na dirko!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal vas je zanesl

Salsa, potem pa nalimaj kako slikco..........npr. tisto Scanio od Berta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pričakovala temo o tovornjakarskih dirkah.. :glare:

priznam da sem tut jaz to pričakoval :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priznam da sem tut jaz to pričakoval :D hehe

Jap, čeprav ne eno ne drugo nima placa pri športnem motociklizmu. Tovornjaki vsaj šport imajo. Dirk v vlečenju prikolice z mopedi gor ali s kombiji polnimi cestakov & jogijev & koherjev pa še res nisem zasledila.

Zakaj imamo samo nemški Evrošport na teveju... :cry: :grrr

Ok, vem. :topic:

Salsa, odprto temo malo zapolni, da bomo vidli čemu je namenjena. Kaka slikca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greenninja ki si bla, smo meli na našem "Ninja Trucku" plac še za eno ninjo :krneki: :grim

A ste meli dirko z Ninja Truckom? :blink: Vedno sfalim, ko je kaj zanimivega. :angry: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, iz tvojih ust v božja ušesa........ko bi se le..tole je kar factory truck od Yamahe SBK team.

Ne ne, realnost je bolj kruta, ampak tudi napreduje. Vsak dan....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bom pa služil 350 eurof in več mesečno, pa mi je ta kombinacija po godu; O:-)

20070521200446_DSC00512.JPG20070524213258_DSC00527.JPG

:wub:

tale jodlar je letos mel novega kawasija 6r nloženga pa mu je šla komplet elektronika v k...c :wacko:

kaj mislite se je kaj fejst sekiral :blush: :blush: :blush: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav. Moram najti slike špecialnega IBA VW transporterja s kamp prikolico, ki je potovala za Božičeka (600 SS) in kompanijo takratnih dirkačev. V obvezni opremi je bil roštilj, zaboji pijače, domače salame (Kalšek - Toti) ..... Lepi cajti in spomini na Bertla z Robijem, dolenjce z Mervarjem (žal+), Mateja Deučka, ki smo ga kar posvojili, čeprav je ljubljančan :whistle: ,.... Kombi in prikolica pa sta pokala od Grobnika, Hungaroringa, Zeltvega,.... nekaj lepih let. Še pomnete tovariši???? :friend1: :beer2: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Koršičem mava autodom (sposojen od njegove sosede :P ) Ford Transit letnik 96. Končna hitrost 100km/h, poraba 13 litrov, pa včas še iz skreta tok zaduva da se je treba ustavt :wacko:

Motor pa vlečemo na sposojeni prikolici od Silva Habata :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa včas še iz skreta tok zaduva da se je treba ustavt :wacko:

ga serjete........

prbijte podn, pa predelajte skret na princip delovanja, kot je pri vlakih "uporaba samo med vožnjo"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ga serjete........

prbijte podn, pa predelajte skret na princip delovanja, kot je pri vlakih "uporaba samo med vožnjo"

itaq ... da ga not u skred potegne do asfalta, pa mu rinčk mal pobrus ;) ... sosedi ga baje serjejo na velko :P ... sej veš ... k so u bajti vsi wcji zasedeni ... se spomneš da greš pa lahko tut v avto dom :D ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene. Cena najema avtodoma je ta, da morva skret spraznt :SS Jst se takrat ponavadi zamotim z kakšnim delom, ki je minimalno 100m stran od kraja dogodka :whistle:

Popravljeno . Popravil gapi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!