Skoči na vsebino

Motocikel leta 2008


Noise

Priporočene objave

Samo še do konca tedna je čas za glasovanje za Motocikel leta 2008 po izboru bralcev Motosveta...

Med tistimi, ki boste glasovali, in ki boste na Motosvetovi novoletni zabavi, bomo izžrebali enega srečneža, ki bo od podjetja Autocommerce Avto Triglav dobil krasno nagrado: 1 teden najema ene od velikih Apriliij...

Glasujte!!!! --> http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=2944

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo še do konca tedna je čas za glasovanje za Motocikel leta 2008 po izboru bralcev Motosveta...

Med tistimi, ki boste glasovali, in ki boste na Motosvetovi novoletni zabavi, bomo izžrebali enega srečneža, ki bo od podjetja Autocommerce Avto Triglav dobil krasno nagrado: 1 teden najema ene od velikih Apriliij...

Glasujte!!!! --> http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=2944

imo motocikel leta bo Ducati 848 al' KTM RC8

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za katerga si pa ti glasoval ?

nej uganem .. honda cb1000r ? :whistle:

He, he, he, CESTITAM! :worship: Saj vem, ta tudi nebo, bosta prej tista dva, ki si ju ti napisal! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, he, CESTITAM! :worship: Saj vem, ta tudi nebo, bosta prej tista dva, ki si ju ti napisal! :whistle:

sm sklepu, ker je u bistvu nov model hornetke, katero ze imas .. :evilgrin:

dejte povedat, za ker motor ste glasovali ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm sklepu, ker je u bistvu nov model hornetke, katero ze imas .. :evilgrin:

dejte povedat, za ker motor ste glasovali ?

Ja, vecji brat mojega mopeda, ja... Ce bi letos prisel na trg, bi ziher tega vozil.... ampak sva ze malo :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izgleda da bo zmagovalec 848, no saj je res prava bomba, zasluženo. kakšna bomba pa mora biti šele 1098R... hehe ampak je 1098 bil že lani tako da to najbrž odpade :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da sem vsako leto glasoval za ninje, žal so pa letošnjo 10-ko resnično sfalili,250-ka pa je še večji podn, sem bil prisiljen glasovat za mv agusto 1078, ki je resnično lepa in edini italijan ki bi ga z veseljem mel v garaži :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi da sem spet pozabu za kaj sem glasoval :D

Menda za Duka 3, alpa za 848 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CB1000R :evilgrin:

Tko k je ze Demon pred mano reku, ce bi letos na zacetku sezone vn prsla bi to vozu(verjetn)..........

Res lepa zadeva....

OT: A ve kdo mogoce ceno??? (jz je nism zasledil)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si dovolim pokomentirat letošnji nabor za naslov (čeprav osebno mislim, da je glasovanje bolj v smeri in smislu: kaj bi si pa jaz najbolj želel vozit in s čim bi se najbolj postavil pred frendi ? )

Aprilia RXV 450 / 550 - kar neki

Aprilia SMV 750 Dorsoduro - zanimivo, če ne bo predrago

BMW 1200 GS/Adventure - klasika v dobrem pomenu besede

BMW F650GS - čedna prenova

BMW F800GS - zanimivo in verjetno uporabno

BMW G450X - ...

BMW HP2 Sport - Angleški testniki pravijo, da je vreden vsakega funta; verjetno bo kar držalo

Buell 1125 R - in kam naj grem po rez.dele ... ???

Cagiva Mito SP525 - a to gre v serijsko proizvodnjo?

Ducati 1098/S/R - predrago (ja saj vem, da se naslov v GP plača! )

Ducati 848 - glej zgoraj!

Ducati Monster 696 - glej zgoraj!

Honda CB1000R - mislim, da sem glasoval zanjo (kmalu na začetku akcije); danes ne bi več - bolj jo gledam, bolj je podobna Z 750 - pa še cena bo verjetno kar zasoljena ...

Honda CBF 600/S - klasika, verjetno dobra

Honda CBR1000RR Fireblade - ... ko jo vidim na cesti, si bom ustvaril mnenje

Honda DN-01 - .... ko jo vidim na cesti (če jo bom) si bom ustvaril mnenje

Honda XL700V Transalp - dokaj ugodna cena

Kawasaki Ninja 250 - če se ne motim, je cena v DKS ceniku manj kot 4000€ kar je po moje ugodno in zanimiv motorin za avto šole in začetnike ter začetnice

Kawasaki ZX-10R - ... pravijo, da je narejen na pisti in so ga potem postavili na cesto - zaradi mene ga lahko pošljejo nazaj na stezo

KTM 1190 RC8 - KTM je bol svoj čas hud moto cross motor - jaz si ne morem pomagat, ampak še vedno imam to v mislih ...

KTM 690 Duke III - KTM je bol svoj čas hud moto cross motor - jaz si ne morem pomagat, ampak še vedno imam to v mislih ...

KTM 690 Enduro - KTM je bol svoj čas hud moto cross motor - jaz si ne morem pomagat, ampak še vedno imam to v mislih ...

KTM 690 SMC - KTM je bol svoj čas hud moto cross motor - jaz si ne morem pomagat, ampak še vedno imam to v mislih ...

KTM 990 SD Cup Edition - KTM je bol svoj čas hud moto cross motor - jaz si ne morem pomagat, ampak še vedno imam to v mislih ...

Moto Guzzi Stelvio - rezervirano za Italijane

Moto Morini Granpasso - rezervirano za Italijane

MV Agusta 1078 RR - butična zadeva

MV Agusta Brutale 998 R/1078 RR - butična zadeva ...

Suzuki B-King - kdor ga razume in razume njih, ki so si ga izmislili, je zmagal; mene pač ne gane

Suzuki GSX-R 600 - ... CBR in R6 sta mi še vedno bolj simpatična :rolleyes:

Suzuki GSX-R 750 - ... nekaj vmes

Suzuki Hayabusa - ne vem no ... še vedno se mi zdi XX-ka lepša :whistle:

Triumph Street Triple - otočani me še vedno ne prepričajo

Yamaha WR 250 R/X - ...

Yamaha XT660Z Tenere - ...

Yamaha YZF-R125 - ...

Yamaha YZF-R6 - metek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!