Skoči na vsebino

Motocikel leta 2008


Noise

Priporočene objave

CB1000R :evilgrin:

Tko k je ze Demon pred mano reku, ce bi letos na zacetku sezone vn prsla bi to vozu(verjetn)..........

Res lepa zadeva....

OT: A ve kdo mogoce ceno??? (jz je nism zasledil)

Jaz bi ziher to vozil, če bi prišla letos na začetku sezone ven..... Zdaj se pa mojga še trenutno res ne splača prodat... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si dovolim pokomentirat letošnji nabor za naslov (čeprav osebno mislim, da je glasovanje bolj v smeri in smislu: kaj bi si pa jaz najbolj želel vozit in s čim bi se najbolj postavil pred frendi ? )

Honda CB1000R - mislim, da sem glasoval zanjo (kmalu na začetku akcije); danes ne bi več - bolj jo gledam, bolj je podobna Z 750 - pa še cena bo verjetno kar zasoljena ...

No, no, tako hudo pa spet ni, da bi lahko CB 1000 R primerjal z Z750! Daj malo bolje poglej Kawasakija, ce je možno v živo, pa boš videl da podobnosti s Hondo NI, ker je ne more biti! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In neverjetno, rezultat na vrhu je tako tesen, da lahko nekaj glasov še vedno spremeni vrstni red prvih treh!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako. Do včeraj smo izglasovali, kar smo izglasovali. Razglasitev pa na zabavi.

Pozor: danes bo na zabavi prisoten tudi ZMAGOVALNI MOTOR !!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!